Sam. ord. lékaře spec. - oční
Na Labišti 532, Pardubice

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí
ul. Sládkova 849, Skuteč

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Byla jsem zde s dcerou na kontrole. Dcera dostala předpis na nové brýle, který nám sestra odnesla hned vedle do optiky.
Nechtěla jsem nechat zhotovit brýle tam, protože je to pro nás těžko dostupná optika a s každou úpravou brýlí bychom museli opět tam.
Paní v optice se na mě rozlobila a sdělila mi, že si mám příště hledat jiného lékaře a nemáme tam již chodit.

Nepříjamné jednání, přestala jsem tuto oční ambulanci navštěvovat.Neuznávají reklamaci na brýle.Vysoké ceny.

Manipulace, nátlak a ponižování při vyjádření svobodné vůle, kde si nechám brýle zhotovit!!! Nedoporučuji.

Do této ordinace i optiky chodím už několik let a jsem velice spokojen. Škoda, že píší jen ty nespokojení, protože těch spokojených je daleko víc. Která optika Vám nabídne kvalitní vyšetření lékařem? Jistě se můžete nechat změřit jinde jen přístrojem , ze kterého vyleze lísteček a podle toho se napíší brýle. Sám jsem to už zkusil a pěkně jsem si naběh, proto budu chodit tam , kde jsou odborníci. A těm co se to nelíbí, tak ať tam nechodí. Myslím si , že ordinací společně s optikou, je hodně a všude to taky funguje jako komplex.

Nikdy jsem snimi neměla problém vždy se objednám na perimetr a ok ,u dr.taky jen se to tam ted nějak měnilo měla jsem jinou Dr. a ted zase jinou ??? Ale to mě je jedno pokud mě vyšetří dobře.Jak níže píší, že jim nechtěli vydat recept pokud si ty brýle tam nekoupí ...se mě to taky stalo.Ale myslím si že mají skoro všude stejné ceny v optikách.A jedny mám odnich a druhé jsem si koupila sama ve něstě jelikož dnešní lepší optiky mají i své měření atd.kde vám vše bez problému a receptu od očaře udělají.Už přesně nevím jak se jmenuje ta optika ,ale nachází se za lékarnou na třídě míru :) tam jsou velice ochotní přeměřit a pak vám dají brýle na míru atd.sice to není ordinace...ale pomohou :)

pomalé jednání

Dobrý den, přečetl jsem si hodnocení dvou nespokojených "pacientek" a musím uznat, že v hlavě toho asi moc nemají. Na co si vlastně stěžují, že jim nechtěli dát předpis?? Tato soukromá oční optika poskytuje nadstandardní služby v podobě vyšetření lékařem. Zajeďte si do Prahy, tam vás vyšetření rádoby optik, který Vám udělá brýle a je to, nic dalšího neřeší. V Pardubicích Vás lékař vyšetří a po té Vám optika brýle zhotový. Přijde mi milé dámy, že jdete li na oběd do restaurace tak si asi nosíte svůj knedlík, protože proč byste měli využívat komplexních služeb a dávat si celej oběd. A navíc, pakliže nesouhlasíte s praktikami jakékoli služby tak ji přece nemusíte využívat, jděte jinam. Dopředu se můžete informovat jak ordinace funguje. A v nemocnici Vás také vyšetří a předpis Vám dají. (ale jsou tam asi velké fronty co??)
Mimochodem co jsou v Pardubicích "vnucené" drahé rámečky?? Pravděpodobně jste ještě nebyla ani jedna z Vás nakupovat jinde. Zkuste si obejít jiné Oční optiky a porovnat ceny, notabene v souvislosti s poskytovanými službami.
Já jsem tuto oční ordinaci navštívil vlastně náhodou při služební cestě a nevidím žádný problém.
No a závěrem? Dvě "nelichotivé" poznámky Vás zaměstnance v Pardubické ordinaci určitě nemůžou nijak rozhodit. Spousta lidí Vás navštíví a odchází spokojena. Bohužel všude jsou jedinci, kteří musí nadávat, kritizovat a pomlouvat. Přeji hodně pracovních úspěchů a málo "knedlíkářek".

Jednoznačně doporučuji a chválím. Byla jsem stoprocentně spokojena s ošetřením v této ambulanci. Nebyla jsem pro ně jen číslo, ale člověk se jménem a s potížemi, kterým plně věnovali svou pozornost. Dokonale mi pomohli. Dokonce jsem si vedle v optice vybrala sluneční brýle.

Jsem velmi spokojena s péčí v této ordinaci. Před lety jsme tam přišli s mým malým synem a od té doby jsme v péči již celá rodina. Vždy jsou ochotní, milí, usměvaví a hlavně erudovaní. Vzhledem k tomu, že brýle nosíme všichni, mohu říci, že mám přehled o nabídce i v jiných obdobných zařízeních a se službami zde jsme spokojeni. Dnes existuje asi většina optik s lékařem či optometristou a navíc jinde se za předpisy brýlí platí v hotovosti.

Souhlasím s negativním hodnocením, rovněž se mi stalo, že jsem byla nucena zakoupit si brýle v jejich optice. Již nikdy si brýle v Optice Olivová (Pardubice, Na Labišti) nekoupím,to, co je jinde běžným standartem, je zde považováno za nadstandart, brýle mi dokonale zkazili-mezi obrubou a skly byly dokonce díry,ale prý to byla moje vina, jen mi chtěli vyhovět a brýle dodat v době, kdy mi to přislíbili. Reklamace byla přijata až poté, co jsem vše chtěla nahlásit příslušným kontrolním úřadům. Jednu paní dokonce odmítli vyšetřit a ošetřit, protože nechtěla brýle v jejich rodinné optice. Co je důležitější? Pacient nebo hodně peněz? Pro tuto firmu zřejmě to druhé.