Nejsem spokojená .Nedělá kvalitně korunky , nepřeléčuje , neléčí řádně .Její verdikt je zub jedině vytrhnout.Po prvním přeléčení bolestivého zubu mně soucitně upozornila že pokud bude nadále bolet bude nutno ho vytrhnout. O víkendu mně ten zub bolel a tak jsem šla na pohotovost kde mi ho paní zubařka přeléčila .Zároven jsem se jí zeptala zdá ten zub pujde ještě zachránit a odpovědla že samozřejmě , jinak bych se s ním tak nepiplala.Zub ošetřený na pohotovsti dosud nebolí a to už je hezkýh pár let..

Navštěvuji paní doktorku už od dítěte a nemůžu si ztěžovat. Jsem velice spokojená.

Chtěla jsem se zeptat jen jestli má někdo zkušenosti s paní doktorlou ohledně dětí.Mám 1,5letého syna a hledám mu vhodného a chápajicího lékaře.Sami víte jak to s dětmi je,že se bojí,když jim někdo vrtá do pusinky.Moc děkuji za odpověď a taky jestli paní doktorka přibírá nové pacienty děkuji

výborná stomatoložka a navíc moc fajn človíček!!!

NEJLEPSI ZUBARKA MA ZAJEM O PACIENTA JE TROSICKU TVRDSI,ALE TO SE DA VYDRZET JEJI PLOMBY DRZI NO SUPER

NAŠE PANI DOKTORKA JE MACHR A JESTE JEDNOU MACHR.UMI VŠE JAKO ODBORNIK TO JE JASNE ,ALE PRISTUP K LIDEM TO UŽ DES NENI UMI BYT DRSNA ,ALE VI PROC TO DELA ,ALE U NI TO TAK NEJAK ČLOVEK BERE JINKA HOLT VI ,ŘE MU POMIZE JE BOMBA.PACIENTKA BRONA

S paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti. Jako člověk je skvělá - milá, usměvavá a má výborného pamatováka na lidi :-). Jako zubařka je výborná - netrhá a neplombuje hned zběsile, ale snaží se člověka přinutit k tomu aby se pokusil zub zachránit. Když se to nepovede nebo je již pozdě, zákrok je sice nepříjemný, ale bez problémů - plomby drží :-) Objednací doba je však minimálně 3 měsíce a to jsem ještě optimista. Holt na odborníka si člověk musí počkat ... ale stojí to za to!
Lucie z Frýdku

C

Urcite je dobra stomatolozka ale myslim ze nema stesti na vyber sestricek.Byvaji bezne 40 minutove skluzy od objednavaci hodiny nekdy i vic ackoliv objednavaci doba je 3 mesice dopredu.

Nejlepší stomatoložka co znám, vždy mi moc pomohla a jsem jí za to moc vděčná. Velmi dobrý přístup k pacientům. Se svou zubní sestřičkou tvoří fajn dvojkou,jediným černým puntíkem je to, že má vždy plno, ale vlastně se není čemu divit, je to fakt machr.

Dekuji moc za spolupráci.Dusza Ladislav zubní hygienista.