Tyršovo nám. 18, Řevničov
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Skvělá doktorka

K paní doktorce jsem chodila i já jako dítě.nyní tam chodím se svýmy dvěma dětmy a mužu na ni říct jen to nejlepší.Vždycky mi poradila a pomohla,jsem ráda zato že mam zrovna ji jako doktorku.I pani sestřička je moc hodná a ochotná,všem doporučuji:-)

Vždy bylo vše správně. Se sesttřičkou tvoří příjemný tým.

Paní doktorku vřele doporučuji.Mám k ní velkou důvěru.Je pečlivá,příjemná.Se setřičkou tvoří příjemné prostředí pro naše dětičky.

Paní doktorku vřele doporučuji,opravdu profesionálka!!Pečlivá,milá,ochotná pomoci i v noci a víkendech.Se sestřičkou tvoří bezva tým.Gratuluju!

Jsem s paní doktorkou spokojená, nikdy na nás nebyla nepříjemná, naopak. Když si nebyla jistá diagnozou, posílala nás na vyšetření do nemocnice, takže já mám jen tu dobrou zkušenost.

K paní doktorce jsem chodila já a teď tam vodím i svého syna. Jsme s ní moc spokojení. Je ochotná, vstřícná, milá k dětem i rodičům. Mohu se spolehnout, že nám vždy pomůže a to i mimo ordinační hodiny. Kéž by bylo takových lékařů víc!

Lékařka,je velmi příjemná,ochotná,pečlivá,má báječný přístup k dětem..

S paní doktorkou jsem velmi spokojená,Je ochotná,pečlivá.Opakovaně jsem využila její služby i mimo ordinační hodiny a vždy mé děti ochotně vyšetřila.

Lékařka na svém místě,je velmi příjemná,ochotná,pečlivá,má báječný přístup k dětem a své práci se věnuje opravdu zodpovědně.