Adresa

Chittussiho 9/1001, Ostrava
Odborný lékař kožní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
14 názorů

K
Ověřeny pacient

Dobrý den P.K. 3.4. 2012
Paní doktorka vám doporučila znaménko odstranit, vy jste ragovala tak, že jste řekla, že si ho budete hlídat. Nezlobte te, ale na vašem místě bych dala na jeji doporučení /je to přece jen lékařka/ a nechala si ho odstranit, vlastně jste ji neposlechla, tak si teď na ni nestěžujte.
Já vždy její rady uposlechnu a problém se vždy vyřeší.


P
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím jenom na preventivní kontroly znamének, jelikož mám světlou pleť a pihy. Střídá názory na stejný problém. Na jedné dlani se mi objevilo znaménko a při první kontrole řekla, že ho doporučuje odstanit kvůli zvýšenému manuálnímu oděru. Řekla jsem, že si ho budu hlídat a při jakékoli změně si ho nechám odstranit. Asi o dva roky později, když jsem chtěla znaménko odstranit, mi řekla, že je to zbytečné. Současně jsem chtěla odstranit další znaménka, která se mi nezdála nebo byla na místech, kde dochází k častému odírání (opaskem,holítkem). Odpověděla mi, že je to zbytečné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

Velice nepříjemná a arogantní doktorka.Již se tak chovala před dvaceti lety,když nás k ní poslala s dvanáctiletým synem doktorka dětská.Vždy po námaze,spocení a nebo koupání v chladné vodě synovi naskákaly v podpaží,v loketních jamkách a podkoleních jamkách vystouplé fleky,které ho svědily až pálily a slévaly se mu dohromady.Diagnóza zněla atopický ekzém a dostali jsme od doktorky tekutý pudr.Kůže po něm vyschla,popraskala do krve a nezměrně svěděla.Pak dostal na střídačku,lokakortenová mléka a masti.Na dětském jsem po čase odmítla jít zase k Mudr Stýblové.Po dvou letech měl tento údajný ekzém tak rozprasečený,že jsem plakala za syna.Změnili jsme kožní lékařku a diagnóza zněla chladová kopřivka.Ale po takové šílené léčbě se velmi dzdlouhavě léčil ale vyléčil.Samozřejmně u jiné kožní lékařky,tehdy primářky v městské nemocnici.Mezi těmi dvěma lety jsem byla u ní s dcerkou,také dvanáct let,pro nadměrné vypadávání vlasů.Diagnóza zněla.Nedostatečná hygiena.To bylo na nás moc a tehdá jsem u ní byla naposledy.Dcera má dodnes málo vlasů,hlavně na temeni a je to od nervů.Fakt"odborník jak se patří".Nedoporučuji nikomu a nikdy.Možná banalní věci umí léčit,ale zajít hlouběji,si myslím po mých zkušenostech s ní,neumí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

K pani Mudr. Stýblové chodím již mnoho let a nikdy jsem se u ní nestkal s nezájmem o mé problémy.A už vůbec né jednáním jaké zde někteří lidé uvádějí : neprofesionálním nebo jakkoli neslušným.Vždy jsem obdivoval právě její profesionální a lékařské znalosti.Její umění do posledního detajlu vysvětlit postup léčby. No prostě jsem vždy plně spokojen. Shoduji se také s již dříve uvedeným názorem že "komu se to nelíbí,ať jde jinam". Já to určitě nebudu! Chci pani Mudr. Stýblové poděkovat a popřát ještě mnoho spokjených pacientů. Stračánek


S
Ověřeny pacient

Již velmi dlouho chodím k pani doktorce a nikdy bych nemohl říct,že nejsem spokojen. K mým problémům vždy přistupovala se zájmem mi jak nejlépe mi pomoci. Plně souhlasím s názorem,již zde uvedeným " Kdo není spokojen ať jde jinam ". Není na světě člověk ,co by se zavděčil lidem všem. To je můj názor na pani doktorku Stýblovou.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice nepříjemná a arogantní. Je mi 24 let a mám úctu ke starším lidem, ale její chování mně naprosto šokovalo.

Přišla jsem se léčit s ekzémem na obličeji, který se mi objevil 2 měsíce po porodu a stále se zhoršoval. Pořádně se na mně ani nepodívala a ihned mě obvinila že za to můžu sama a že to je alergie a nejde s tím nic dělat. Prý se mám zamyslet co přišlo do styku s mým obličejem a vyhnout se tomu. Dokonce mi zakázala používat jakýkoli balzám na rty, což dopadlo v letním období tak, že mi nakonec ještě do krve popraskaly rty.
Při návštěvě rodičů jsem navštívila kožní v nemocnici a tam byla velice příjemná paní primařka, která mi ihned pomohla a předepsala masti, které mi pomohly. Bylo mi řečeno, že je to léčba na dlouhý běh a při opětovných potížích se můžu opět zastavit. Bohužel je to 300km od Ostravy

Bohužel se mi problémy opět vracejí a představa, že bych měla jít zpět k doktorce Stýblové mě děsí. Chtěla jsem k jiné kožní v Ostravě, ale bylo mi řečeno, že lékaře můžu změnit až po novém roce a tudíž mně nevezmou. Nezbývá mi tedy nejspíš nic jiného, než jet 300km k rodičům a zde navštívit jiného lékaře .

Jak jsem četla v předchozích recenzích, vypadá to, že paní doktorka se chová mile jen ke starým lidem jako je ona sama!!! K

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Nelíbí se mi přístup této lékařky. Je nepříjemná a neprofesionální. Vždy si tam připadám na obtíž a nikdy mi nijak zvlášť nepomohla. Na každý dotaz mi odpovídá podrážděně a útočně. Přicházím k ní ve slušnosti, s problémem a nejsem zvědavý na nějaké peskování. Samozřejmě chápu, že se najdou pacienti s přirozenou autoritou, ke kterým se tato lékařka chová slušně. To já bohužel nejsem. Jsem mírný člověk a nemám pocit, že by má sociální či intelektuální úroveň byla slabá. Myslím, že problém je úplně jinde.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorku znám již řadu let a nemohu hodnotit jinak než kladně co do kvality léčby tak i osobního přístupu. Při léčbě mi byly vždy na dotaz kvalifikovaně a srozumitelně vysvětleny alternativy. Velmi oceňuji, že paní doktorka přistupuje při indikaci přednostně k osvědčeným účinným metodám a nebalamutí pacienty tzv. novými metodami, které sice nejsou o nic lepší, zato bývají výrazně nákladnější a pro laiky zámerně na pohled efektnější.

Bohužel z vlastní zkušenosti musím potvrdit, že štvavé názory ostatních pacientů často přímo odrážejí jejich sociální a intelektuální úrověň, a to se týká jak mladších tak i starších ročníků. Takovíto lidé nezřídka přicházejí ke kožnímu lékaři s problémy, které si přivodili svou vlastní nedostatečnou hygienou či neodpovědným chováním. Tendence snadno si vylít zlost a frustrace na lékaři je až příznačná.

Kdo měl tu možnost dlouhodobě pracovat s lidmi takto osobím až intimním způsobem ví, že všem lidem není možné se zavděčit. Kdo se chová slušně, spolupracuje a emapaticky komunikuje, odchazí spokojen. Obdivuji paní doktorku, že má po letech stále ještě takovou sílu a energii, aby si nenechala servilně líbit kolikrát velmi drzé a nevybíravé chování.


Ověřeny pacient

K paní doktorce Stýblové se docházím léčit s dosti bolestivým a vleklým onemocněním (bércové vředy) a vždy je naprosto příjemná,milá,profesionální,taktní a v rámci možnosti léčby neustále zkoušíme nové způsoby, jak mou nemoc vyléčit.Jsem s ní naprosto spokojená a neměnila bych.


A

K paní doktorce chodím už několik let a má moji plnou důvěru, nestalo se nikdy, že bych byla s její odborností nebo snad osobním přístupem nespokojená. Drobné kosmetické zákroky provádí naprosto odborně, zručně a levně. Považuji ji za skvělou zkušenou lékařku, která skromně, účinně a laskavě léčí - negativním hodnotícím zřejmě chybí falešná reklama, humbuk a přemrštěné ceny, tak jak je tomu u soukromých kosmetických klinik.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti