Zubní ordinace
Holubická 7, Pozořice

Skvělá paní doktorka vždy ochotná příjemná,ikdyž jsem několikrát pro bolest přišla bez objednání vždy mě hned vzala... jsem moc ráda že k ní chodím....postupně mě paní doktorka spravuje mé zanedbané zuby .....mě naopak vůbec nevadí čekání je to jen známka toho že paní doktorka je pečlivé a když vás má v křesle opraví toho co nejvíc to jde...celý personál profesionální příjemný.....vyplatí se počkat si v čekárně déle ....jsem velmi ráda že jsem se k paní doktorce začala chodit!!!

Hodnotit lékaře je vždycky velmi ošidné, zejména, když se užije krátkodobě. Paní doktorku znám dobrých třicet let a po stránce lidské i odborné je určitě na výši. Chápu, že někteří lidé si stěžují na přeplněnou čekárnu, ale faktem zůstává, že kdyby nebyla dobrá, tak by k ní do ordinace nebyly fronty, což se u sousední ordinaci říci nedá, neboť tam snad nikdo ani nechodí.

Měl jsem zuby v dost špatném stavu když jsem na doporučení známých začal chodit k MUDr. Schrumpfové. Postupně mi ošetřila vše, co bylo třeba, a dala mi ústa do naprostého pořádku. Dokonce mě dokázala motivovat k pravidelné péči o chrup. Je vynikající odbornice, je energická, rozhodná, jistá. Vždy mi před úkonem vysvětlí, co je potřeba udělat, nastíní několik možností a dá mi vybrat. Svou práci průběžně komentuje, takže vždy vím, co se právě děje. A vždy si s ní dá dobře popovídat. Atmosféra v ordinaci je klidná příjemná zrovna tak jako personál. Jsem velmi spokojen.

K paní zubařce jsem chodila skoro 15 let a nikdy nebyl problém, až do doby kdy k ní přišla nová sestra, která je protivná a myslí si snad, že je bohyně. Nejen že při prázdné čekárně, a ordinaci jsem musela jen na objednání čekat půl hodiny, (sestřička Lucie Buchtová mi řekla, že nemá čas), tak dnes jsem byla objednána na půl 11, jelikož vím že tam jsou i přesto dlouhé čekací doby a měla jsem hlídání jen do půl 12, tak jsem došla po 9. Sestřička Lucie Buchtová mě sprostě řekla, že mě vezmou až o půl 11 a ani dřív (když tam nikdo nebyl, ani v čekárně ani v ordinaci) mě nevezmou. Tak jsem odešla. Přišla jsem 10.15. a schválně jsem 10.31 zaklepala na dveře, že teda jsem objednána přede mnou ještě 4 lidi. Sestřička mě řekla, že mě vezme. přičemž zavolala potom další dva lidi. Když jsem 10.45 vyžadovala, že jsem objednána tak i paní doktorka Schumpfová, mi řekla, že pořadí určuje lékař. Před půl 11 mě vzít nemohla, protože jsem objednána na 10.30 a po půl taky ne, protože jsou tam lidi další lidé a vyhodila mě. Tímto jsem s paní doktorkou skončila. Už mě tam za tento přístup nikdo neuvidí. To raději budu platit soukromníkovi než za tento přístup.

Paní doktorka je nesmírně hodná, vždy ochotná, pracuje šetrně (co nejméně bolestivě) a dokáže si snadno poradit i se složitějšími zákroky. Mohu jen doporučit !!

Paní doktorka je velmi příjemná a vždy jsem byl schopen se s ní domluvit. Oceňuji její profesionalitu i upřímnost, se kterou mi vždy říkala informace. Stejně tak jsem spokojen i s její dcerou MUDr. Nekudovou-Schrumpfovou. Jediná nevýhoda je vzdálenost od Brna...

S paní doktorkou a sjejím přístupem jsem byl vždy spokojen, takže můžu doporučit!

Paní doktorka je výborný specialista, přešel jsem k ní od jiného lékaře a ten rozdíl je patrný již po vstupu. Paní doktorka pracuje nově i dcerou a jako pár se perfektně doplňují, je vidět, že svému oboru rozumí, jsou vstřícné, příjemné a hlavně všechno jasně vysvětlí. Konečně mi někdo vysvětlil jak si čistit zuby, co je to paradentosa a plno jiných věcí. Konečně jsem ztratil strach ze zubaře už na křesle a né až opustím místnost. Obě paní doktorky bych jen doporučil.

Velmi dobrá zubní lékařka.

Paní doktorka je sadystka... již od základní školy kdy nám tuto paní doktorku přidělili, se mi nelíbil její přístup a už vůbec ne, styl "léčení"..ve 14ti letech jsem za ní šla s tím, že mi krvácí dásně a řekla jen, že se to spraví, což byl samozřejmě nesmysl, když člověku hrozí paradentóza.Navíc mi vytrhla špičák, kterému se chtělo ven...když jsem za ní přišla, že ten co roste pod ním roste křivě, tak mi řekla, že se to srovná...takže díky "pečlivé" paní doktorce mi tento špičák narostl hodně křivě a snažím se, aby nebyl vidět...co ale byl vrchol její "péče" bylo to, že jsem jí volala, že už týden nespím jak mě bolí zub a že už to nevydržím, jestli bych mohla druhý den přijít, že bych nerada jela na pohotovost..na to mě odbyla, že mě objedná leda za 14dní, že druhý den nemůže, protože mají přijít děti ze ZŠ na preventivní prohlídku..přes snahu přesvědčit ji, že je to opravdu akutní, jsem zavolala paní doktorce Nespěchalové,která má ordinaci vedle ní a i přes to, že jsem u ní dosud nebyla registrovaná mě druhý den ošetřila...byla velmi jemná a pečlivá, navíc velice ochotná...ve vedlejší ordinaci u paní Dr. Schrumpfové už mě a nikoho z mé rodiny nikdo neuvidí!!!