Praktický lékař pro dospělé
Rudolfovská 509, České Budějovice

Paní doktorka Lašková je vynikající jako člověk i jako lékař.Vždy své pacienty vyslechne a udělá všechna potřebná vyšetření.Jsem u ní velice spokojená a názory tipu,že by se někomu vysmála jsou hloupost a podle mně i závist.

Jsem ve věku, kdy jsem za svůj život byl nucen vystřídat různé lékaře, ale když řeknu, že až u MUDr Laškové cítím opravdový zájem a obrovskou snahu mi pomáhat, tak to není nikterak přehnané. JSEM VELMI SPOKOJEN.

Jsem u paní doktorky již víc jak dvacet let a s jejím přístupem jsem naprosro spokojena.Na všechna odborná vyšetření mě vždy včas poslala a že jich už nebylo málo.Nikdy mě nenapadlo hledat jiného lékaře.

O pacienta moc zájmu neprojevuje. Když jsem jí sdělila můj problém (bolest v hrudi), začla se mi smát a řekla"¨: "Vy máte ale starosti!". Takhle se chová lékař?! Bylo mi z toho na nic. Vysmála se mi a na vyšetření mě neposlala. Ani mě sama moc nevyšetřila. Myslím, že víc o této doktorce říkat nemusim.

Velice příjemná a svědomitá paní doktorka.

Rozhodně nedoporučuji p. Laškovou. Nechtěla mě poslat na vyšetření ač jsem ji o to opakovaně žádal, neustále argumentovala větou že to je v tomhle věku normální. Nakonec jsem od ní odešel k jinému lékaři který mě na vyšetření poslal a na vyšetření se moje doměnka prokázala. Je smutné že máme lékaře které musíme prosit kvalitní péči.

Velmi důsledná a výborná lékařka

Jsem s paní doktorkou maximálně spokojená.

Mila, svedomita a pecliva pani doktorka. Mila sestricka.