Praktické zubní lékařství
Stavbařů 226, Strakonice

Umístění: Praktické zubní lékařství

K paní doktorce jsem chodila poměrně dlouhou dobu než jsem se konečně odvážila si najít jiného zubaře. Vždy jsem z návštevy měla strach a pocit, že paní doktorku otravuji. Dle mého názoru je velmi necitlivá a necítila jsem se u ní dobře. Vše měla vždycky rychle hotové a potom to také tak dopadlo ( špatná endodocie a ošetření kazu plombou, neodhalené kazy a poté "zaplácnutý" zánět nervu řešený na zubní pohotovosti) . Bohužel již rok chodím k zubaři, který mi zuby postupně spravuje. Už bych se asi k paní doktorce nevrátila.

Umístění: Praktické zubní lékařství

Chodila jsem k doktorce několik let. Chodila jsem na pravidelné prohlídky, ale dostalo mě, když řešila jeden bolavý zub dva měsíce. Navíc jsem u ní na křesle nebyla nikdy déle jak 10 minut. Tak jsem si našla jinou zubařku a při první návštěvě, kdy mi udělala rentgen, se zjistilo, že mám 9 kazů a další "nedodělávky". Teď k nové zubařce chodím přes rok, aby to všechno dala dohromady.

Paní doktorka je arogantní a nepříjemná při jednání. Byl jsem u ní, protože má doktorka dlouhodobě marodí. Na žádost o spravení ulomené plomby přišla odpovědˇ, že to snad nevadí. "Plomby nedělám, dám tam cement." Po vyvrtání jsem chtěl ještě kouknout na jiný zuby , co mě bolely, naštvaně vyvrtala ještě jeden-opět pouze cement, takže se bude vrtat znovu(zbytečně, kdyby to udělala hned) a na další se už nedostalo, že prý to stačí...byl jsem tam asi 10 min. Samozřejmě 30 Kč vybraly a že at si to moje doktorka pak spraví....děkuji moc paní doktorko za "ochotu a krásný vstup do nového dne"(byl jsem tam v půl 8 ráno. Míra Krenk

Arogantní a velmi nešikovná. Horšího zubaře jsem nepoznal.

Celý léta , jsem k ní chodil v domění, že je dobrá.Než jsem potřeboval vytrhnout moudrák. Napřed mě ho z rentgenovala a po té jsem dostal injekci na umrtvení. Když jsem si stěžoval na bolest tak jsem dostal druhou, řka že mám pod ním váček (v té době jsem nevěděl že při váčku se napřed léčí a pak trhá), nakonec jsem dostal třetí injekci a to už jsem ani jazykem nemohl hýbat.Po vytrhnutí mě neustále tekla krev z rány a nešlo to zastavit. Váček už mě léčil jiný doktor na ambulanci! Po té jsem přestoupil k jiné doktorce. Paní Kabátová bere nejradši ty největší vrtáky co má po ruce,protože to jde rychle a s maléma dírkama se nebude piplat ! Jste tam u ní jako na pase další a další ať se to sype!

Využila jsem služeb paní doktorky v době, kdy držela pohotovost. Překvapilo mě, že má na tento čas objednané své pacienty. Po hodině čekání v čekárně, jsem se dostala konečně na řadu. Paní doktorka se mi zdála dost arogantní (něco ve smyslu: co tu chcete, já na Vás teď nemám čas). Jediné plus vidím v rychlosti a bezbolestnosti zákroku.

Velmi dobrý odborník, příjemný a citlivý člověk.

Paní doktorka je moc šikovná a velice příjemná. Pokaždé, když k ní jdu, mám nervy- velký strach ze zákroků, paní doktorka mne vždy uklidní, je hodná a ochotná. Děkuji Vám paní doktorko!!!

Velmi pečlivá a dobrá doktorka. Doporučuji

rychlá a příjemná