Zubní ordinace a laboratoř CEZARDENT
Pod Svatoborem 56/II, Sušice

Paní doktorka by vůbec neměla pracovat jako stomatolog,ale ničitel zubů.Dcera po preventivní prohlídce u paní doktorky neměla "žádný kaz", druhý lékař ji našel 8 neošetřených kazů, z toho 3 velmi hluboké.Pod bílou blombou je neodvrtaná amalgánová blomba,pod ní kaz .Syn to samé jen pod kazem ještě odumřelé nervy.Nedivím se novému lékaři,že takhle zpackanou práci ho nebaví opravovat !! Já a muž ani nemluvím,co se objevilo pod korunkami.Zvažte všichni setrvání u ní.Mě její ošetřování stálo spoustu peněz za zbytečné korunky,které nemusely být a nyní vynakládám znovu čas a peníze na záchranu toho,co po ní zbylo !!!!

K paní zubařce chodím asi rok a mám s ní velmi dobré zkušenosti - vše mi ochotně vysvětlila vždy postupovala po dohodě s tím, co a jak si o svém problém myslím. Moje děti k ní také chodí a má s nimi svatou trpělivost.

Paní doktorka se sice chová mile, ale díky ní jsem přišla o tři zdravé zuby. Po konzultaci s jiným stomatologem jsem přesvědčená, že šlo o nestandartní a neprofesionální zákrok, se kterým jsem navíc nebyla dopředu seznámena. Byla to pro mě šokující zkušenost!

Tato zubařka si nebere rukavice, když Vám cokoliv dělá se zuby. Nikdy nemá připravený kelímek na vyplachování, po vyvrtání zub pouze vysuší což je nedosttečné vyčištění, díky tomu moje sestra přišla již o 3 zuby. Blomby nedrží, vložky také ne. Celá rodina mojí sestry přešla do Žichovic k jiné zubařce a ta jí potvrdila,že není třeba zub trhat ,ale pouze stačí vyčistit kanálky. Takže paní Huřťáková by neměla mít statut zubařka nýbrž trhačka. Absolutní nespokojenost a rozhodně nedoporučujeme!

Díky paní zubařce, ke které jsem docházela na prohlídky jsem měla ze zubní ordinace panickou hrůzu. Díky paní zubařce Hurťákové se opět nebojím zubní ordinaci navštěvovat. Paní zubařka se ke mně chovala moc pěkně. Při ošetřování mně nic nebolelo. Sestřička byla také moc příjemná. Vždy naplánovala mojí další návštěvu tak, aby mně den i čas vyhovoval. Paní doktorku mohu jen doporučit.

Zubní lékařka s plnou a citlivou péčí o pacienta, pokud zapomenete pošle pozvánku. Má opravdu zájem o pacienty, doporučuji