Praktický lékař pro dospělé
sídliště Svornosti 612, Prostějov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka jako člověk je prima, avšak od doby, kdy nemá sestru jí administrativa padá na hlavu. Čekání dlouhé, telefon často nezvedá.

Čekání je možná dlouhé,ale nevím proč to někdo spojuje s její odborností.Na doktorku jejich kvalit si rád počkám.

Čekání je opravdu o nervy, ale paní doktorku jako osobu i lékaře doporučuji! Je důsledná a pokud už se do ordinace dostanete, tak se vám věnuje naplno! Možná i proto to čekání...Vždy skvělý přístup, vždy úspěšná léčba. Když jsem ležela s "prasečí chřipkou" a nemohla se hnout z postele nabízela návštěvu. Je ochotná a přívětivá.

Její přístup k pacijentům je katastrofální a o dlouhém čekání v čekárně ani nemluvě!!!

Velmi dlouhé čekací doby v ordinaci .Nedoporučuji nikomu a pokud nemusím ,tak návštěvu u paní doktorky vůbec nerealizuji-raději vše řeším alternativně,nebo návštěvu její ordinace jakkoliv obejdu!!!!

K paní doktorce chodím již řadu let a jsem spokojený.čekání je sice někdy dlouhé,ovšem k lékaři který má prázdnou čekárnu bych asi moc důvěry neměl.

Nechápu proč nechodíte jinam, když vám paní doktorka nevyhovuje.

Paní doktorku můžu vřele doporučit. Možná nevyřizuje pacienty jak na běžícím pásu, ale zato je důkladná a pacienta se snaží co nejvíce informovat. Myslím, že stojí za to si počkat.

Je to dobrá lékařka avšak ta velice velice dlouhá čekací doba v čekárně . To je hrůza , přemýšlím o přestupu jinam .

Je velmi, velmi pomalá. V čekárně strávíte klidně i 3 hodiny.