Dům zdraví Zastávka, s.r.o.
Babická 136, 664 84, Zastávka, Zastávka U Brna

Umístění: Dům zdraví Zastávka, s.r.o. Pravidelná zubní kontrola

Nejlepší zubní lékař, jakého jsem kdy navštívil. Pan doktor stále popisuje, co bude dělat, pracuje precizně, bezbolestně, s rozumem kombinuje moderní a tradiční postupy a nic u něj neplatíte zbytečně. Co jde, je na pojišťovnu a když to nejde, tak o tom předem víte.

Lékaře jsem si vybrala na základě doporučení přátel, kteří jej již navštěvují. Jela jsem z dosti velké vzdálenosti, ale rozhodně to stálo za to. Lékař mně vše detailně vysvětlil, ukázal na snímku, co, jak a proč provádí, co přesně bude dělat příště, vše prováděl s ohledem na mé těhotenství. Byla jsem velmi spokojena jak s jednáním, tak i s výsledkem práce a rozhodně k němu budu jezdit i nadále. Vzhledem k tomu, že, jak jsem si na netu zjistila, ve své zemi mimo jiné přednášel i na univerzitě na katedře stomatologie dětského věku, jistě bude výbornou volbou i pro mé dítě.

V podstatě mi byl vymodelován nový zub na místě úplné trosky, kterou by většina lékařů vytrhla. Skvělý zubní lékař