Oldřiška Marečková, gynekolog Ústí nad Labem

Gynekolog

GYN-E-CENTRUM, Londýnská 1, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře gynekologa

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

K paní doktorce chodím již 5 let. Po odborné stránce jsem velmi spokojena,jen doba v čekárně se většinou protáhne. Jinak velmi milý,svědomitý, empatický člověk. Je ochotna s vámi probrat každý problém, jsem velmi spokojená.

Lékařka je to dobrá, ale sestra je ten, kdo vyrábí peníze. Její poradny nejsou poradny, nic neporadí, jen změří tlak, zváží a objedná testy. Za celé těhotenství mi ani ona, ani lékařka nesáhly na břicho. Zbytečně moc ultrazvuků a do 31. týdne naštěstí jen 2 vnitřní vyšetření. Nebojte se odmítnout testy, které nechcete. Sestra se sice tváří, ale dá se to :)

S paní doktorkou mám už téměř 20 let velmi dobré zkušenosti. Je profesionál s empatickým přístupem ke klientce. Mám v ní naprostou důvěru. Hana Benešová

P.MUDr.Marečková je mojí ošetřující lékařkou již 26 let co jsem v Ústí nad Labem a jsem velmi spokojená je odborníkem na svém místě. Alena Stárková 26.9.2013

Paní dokotrku bych neměnila, je velice milá a hlavně dobrý odborník. Mám dvanáctiletá dvojčata a rozhodně plánuji, že jejich gynegolokem bude právě paní doktorka Marečková. Věřím, že bude ještě dlouho ordinovat a dojíždění z Teplic se mi opravdu vyplácí, po zkušenostech s lékaři a gynekologiií v Teplické nemocnici bych prostě neměnila!!!!

Vynikající lidský přístup, výborný odborník, prostě prima. čeká se déle, to je pravda, ale paní doktorka je velmi pečlivá a neodmítne nové pacientky a tím to asi bude. Ale lepší počkat a u ní se cítit fajn, než být hotova rychle s pocitem nic moc.

Tato doktorka před jedenácti roky nerozpoznala v prenatální péči u plodu rozštěp páteře!!!Dejte si POZOR!!!

Chodím k ní několik let a jsem s ní velmi spokojená. Je velkým odborníkem v oboru gynekologie!

Paní doktorka trpělivě vysvětlí každou odbornou záležitost a chová se nesmírně lidsky.

U paní doktorky jsem 4 roky,nikdy jsem s ní neměla problém.Co bych teda paní doktorce a sestřičce vytkla,je dlouhá čekací doba.Nikdy se mi nestalo že by byla plná čekárna,vždy tam byly maximálně tři pacientky.A já vždy čekám hodinu a půl minimálně a to vždy chodím jen na preventivní prohlídku.Co mě minule docela zarazilo,že mě paní doktorka prohlížela a vešla sestřička do ordinace a jak jsem tam tak ležela (na koze) tak si začaly povídat a smát nějaké jiné pacientce.Sestřička měla otevřené dveře a u jejího stolu seděla další pacientka.Tak to mi bylo nepříjemné,takhle jsem stydlivá a stačí mi když mě prohlíží paní doktorka....