Oldřiška Marečková, gynekolog Ústí nad Labem

MUDr. Oldřiška Marečková

Uložit

Gynekolog Více

36 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

GYN-E-CENTRUM, Londýnská 1, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Paní doktorka je zatím ta nejlepší, na kterou jsem měla tu čest narazit. Měla jsem dlouhodobě problémy a můj předchozí lékař se ani neobtěžoval mě důkladněji vyšetřit a paní doktorka Marečková mi ihned po první návštěvě udělala veškeré výtěry a do týdne jsem věděla na čem jsem.

Za mě opravdu doporučuji, nebere nikoho na lehkou váhu a raději Vám udělá celkové vyšetření třeba i každý měsíc, než aby něco zanedbala.

D
Ověřená osoba

K paní doktorce chodím již 5 let. Po odborné stránce jsem velmi spokojena,jen doba v čekárně se většinou protáhne. Jinak velmi milý,svědomitý, empatický člověk. Je ochotna s vámi probrat každý problém, jsem velmi spokojená.

B
Ověřená osoba

Lékařka je to dobrá, ale sestra je ten, kdo vyrábí peníze. Její poradny nejsou poradny, nic neporadí, jen změří tlak, zváží a objedná testy. Za celé těhotenství mi ani ona, ani lékařka nesáhly na břicho. Zbytečně moc ultrazvuků a do 31. týdne naštěstí jen 2 vnitřní vyšetření. Nebojte se odmítnout testy, které nechcete. Sestra se sice tváří, ale dá se to :)

B
Ověřená osoba

S paní doktorkou mám už téměř 20 let velmi dobré zkušenosti. Je profesionál s empatickým přístupem ke klientce. Mám v ní naprostou důvěru. Hana Benešová

A
Ověřená osoba

P.MUDr.Marečková je mojí ošetřující lékařkou již 26 let co jsem v Ústí nad Labem a jsem velmi spokojená je odborníkem na svém místě. Alena Stárková 26.9.2013

K
Ověřená osoba

Paní dokotrku bych neměnila, je velice milá a hlavně dobrý odborník. Mám dvanáctiletá dvojčata a rozhodně plánuji, že jejich gynegolokem bude právě paní doktorka Marečková. Věřím, že bude ještě dlouho ordinovat a dojíždění z Teplic se mi opravdu vyplácí, po zkušenostech s lékaři a gynekologiií v Teplické nemocnici bych prostě neměnila!!!!

S
Ověřená osoba

Vynikající lidský přístup, výborný odborník, prostě prima. čeká se déle, to je pravda, ale paní doktorka je velmi pečlivá a neodmítne nové pacientky a tím to asi bude. Ale lepší počkat a u ní se cítit fajn, než být hotova rychle s pocitem nic moc.

Z

Tato doktorka před jedenácti roky nerozpoznala v prenatální péči u plodu rozštěp páteře!!!Dejte si POZOR!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřená osoba

Chodím k ní několik let a jsem s ní velmi spokojená. Je velkým odborníkem v oboru gynekologie!

Paní doktorka trpělivě vysvětlí každou odbornou záležitost a chová se nesmírně lidsky.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti