MUDr. Oldřiška Drbohlavová

Zubař Více

Havlíčkův Brod 1 adresa

13 názor

Adresa

Praktické zubní lékařství
Rozkošská 2322, Havlíčkův Brod

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil

Do H Brodu jsem se přistěhoval. Paní zubařka mi zničila dva zuby. Banální kaz vrtala a nekvalitně plombovala tak dlouho až jsem o obě stoličky přišel. Jednu vrtala na pětkrát během dvou měsíců. Téměř nepřetržitý zánět který nedokázala vyléčit. Po pátém vrtaní moc nezbylo, znova zánět, tak zub vytrhla a bylo hotovo. Mám tři plomby staré 12 - 17 let a drží, Paní Drbohlavová mne za rok připravila o dva zuby. Hledám někoho nového, o další nehodlám přijít. 42 let.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil

Dobrý den,rád bych se připojil s kladným hodnocením.Pani doktorka mi dala zuby kompletně do pořádku po nejmenováné zubařce z H:B.U pani Doktorky panuje skvělá atmosféra která mne zbavila strachu ,který jsem měl prakticky celý život.Již několik let tam chodím pravidelně a nemohu si stěžovat.

Můj názor na paní zubařku je více než zdrcující.Přešla se k ní když mi má zubařka odešla do důchodu,a bylo mi řečeno,že ona přebírá její pacienty.V první řadě věc,že objedná několik lidí na stejnou hodinu a čekáte tam několik hodin.Za pouhý rok zdevastovala zuby nejen mě ale i mojí babičce,ani jedna jsme dříve neměli se zuby nijak velké problémy.Když mi vrtala zub málo kdy mi ho umrtvila.Když sem se injekce dočkala vše sem stejně cítila jelikož mi pusa po injekci začala tuhnout až když jsem odcházela z ordinace.
Zuby mě stále bolely,na což mi paní zubařka řekla,že mě na tom nemá co bolet.......
Nyní mám nového zubaře,ten mi před první prohlídkou udělal rentgeny a řekl,že se není čemu divit,když mám pod všema plombama,které mi paní doktorka dělala,kazy.A řekl mi,že mu bude trvat rok než mi dá zuby dohromady.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Bohužel musel jsem smazat kladné hodnocení pro mizernou organizací. Nemůže si pozvat sedm lidí na 7:30, protože je v 7:30 všechny neošetří. Takové syslení pacientu v čekárně je nešetrné a nepochopitelné. K výkonům paní doktorky nemám nic, pokud ovšem neorganizuje pozvání pacientů ona.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Velice příjemné přijetí a úžasný přístup k matce a velmi těžce postiženému nespolupracujícímu synovi, který byl ochotně ošetřen při pohotovostní službě. Tolik lidskosti u paní doktorky a také milé sestřičky je nesmírně obohacující zážitek.


Připojuji se a přidávám kladné hodnocení.


Ověřený profil

Díky paní doktorce se cítím zase jako svéprávná žena a ne fakan, který si nečistí zuby a je potřeba ho pořádně zdeptat. Chodím tam nejen já, ale i 3 mé děti. Všem doporučuji, pokud se bojíte zubaře u paní zubařky ten pocit ztratíte.
Na víc tam je velmi milá sestřička.


Dobrý přístup


Velmi dobrá lékařka a suprová sestřička.


Vše prohlédne dobře,vše vysvětlí a snaží se ,aby to pacient co nejméně pocítil po finanční stránce.


Došlo k chybě, zkuste to znovu