Schwaigrova 327, Jindřichův Hradec
EOS dent s.r.o. (mapa)

Vynikající lékař a člověk .
Měl jsem trauma ze zubařů a tento vynikající lékař vyléčil nejen zuby , ale i trauma .
Víc takových !!!

Teď jsem se přímo vrátila z pohotovosti, kde měl službu MUDr. Slanina a recenze absolutně nelhaly. Dva dny mě bolela pravá strana obličeje, vypadalo to na zánět. Prášky vůbec nepomáhaly. Už jsem dostala i horečku, ale kvůli školení jsem nemohla přijít hned. Zákrok MUDr. Slaniny byl naprosto bezbolestný, zub otevřel, vyčistil kanálek, dal výplň. Super kvalitní práce a rychlá úleva. Ještě jednou moc děkuji za profesionální přístup a všem vřele doporučuji. Kristýna

Již dvakrát mi pan doktor ošetřoval zuby o které jsem díky předchozímu zubaři málem přišla.Nejenže mi je zachránil,ale ošetření bylo bezbolestné,pečlivé a v pohodovém prostředí,které spolu s panem doktorem vytváří i sestřička.Děkuji,kéž by bylo více takových lékařů.Jana

Velice šikovný, mladý pan doktor. Ještě koncem loňského roku jsem chodila k jinému mladému zubaři, který mi v puse pokazil co mohl. Proto jsem se docela vyděsila, když jsem zjistila, že MUDr. Slanina je taktéž mladý, ale teď mě tento předsudek, který jsem vůči němu měla, mrzí, protože ošetření u tohoto lékaře bylo pečlivé, bezbolestné,... Ještě je docela brzo, ale myslím, že to je velice precizně odvedená práce. Zatím jsem opravdu spokojená a doufám, že to tak bude i nadále. Děkuji

Pan doktor, je nejen odborník na svém místě, ale i člověk s velkým srdcem. Kéž by bylo víc takových stomatologu.

Velice pečlivý příjemný mladý lékař. Bezpochyby splňuje vysoko nastavený standard kvality Dentalpointu MUDr. Josefa Kunkely. Po ošetření u něj vím, že mě čeká (narozdíl od předchozích) klidná noc.

Vynikající lékař a člověk .
Víc takových !!!