Adresa

Praktický lékař
Zámecká 7, Klobouky u Brna

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Umístění: Praktický lékař Jiný

Pan doktor je výborný lékař.Vždy se pečlivě stará o své pacienty.S pacientem si i popovídá, poradí.Sestřička je také fajn.Čekající doba je občas delší,ale z důvodu kvality,ne kvantity.Parkování, veřejné WC,kafomat)),knihovna. Bezbariérový přístup.Ordinace je za radnicí.

P
Umístění: Praktický lékař Jiný

Pana doktora znám bezmála 40 let, slušný, lidský, přátelský k pacietům, velice obětavý, pravý rodinný lékař, nikdy se za ty roky nestalo že by někoho
z rodiny odmítl ošetřit mimo ordinační dobu on ji v podstatě má 24 hod. denně
to platí i o sestře v jeho ordinaci !!!!!!!!!

Z
Ověřený profil

Nemůžu uvěřit, že jsem měla štěstí na tak výborného praktického lékaře! Po každé návštěvě odcházím s ordinace v naprostém úžasu, kombinace obrovského profesionála s lidským přístupem, jeho nekonečně dobré nálady a diagnostický um z něj dělají špičku v lékařském oboru. Na takového lékaře budu v čekárně klidně čekat celé dopoledne.


V
Ověřený profil

Obětavý,výborný,lidské chování nemůžu říci ,nic proti němu.Sestřička je to stejné,výborná krev i injekce na výbornou. Děkuji.


J
Ověřený profil

Vynikající praktický lékař, který nemá své dny, jako někteří jiní doktoři. Vždy se snaží pomoci fundovanou radou.


Ověřený profil

Nejlepší lékař a nejlepší sestřička :) s panem doktorem máme celá rodina ty nejlepší zkušenosti. Můžu jen doporučit!!!!


Z
Ověřený profil

Dávám to nejlepší ohodnocení, protože si to pan doktor zaslouží. Je výborný diagnostik, vždy vše odhalí, pomůže a poradí. Umí naslouchat. Chodím k němu už asi 15 let a jsem vždy příjemně překvapená. Na sestřičku paní Konečnou nemůžu jinak než pět chválu. Za všech okolností příjemná, odborně poradí jako lékař a krev umí odebírat na výbornou! Je velice milá a obětavá.


O
Ověřený profil

Pro pana dokrora mám jen samou chválu. Je to profesionál a zároveň skvělý člověk.
Mnohokrát pomohl jak mě , tak i mé rodině. Jeho obliba je ostatně patrná i v počtu jeho pacientů. I když se tu hovoří o osobě pana Blanáře, ráda bych také vyzvedla jeho skvělou zdravotní sestru paní Milenu Konečnou.
Pane doktore děkuji!!!


B
Ověřený profil

Pan doktor Blanář je nejlepší lékař na světě, mohu to říct, protože jsem žila několik let v zahraničí a procestovala spoustu zemí. Jezdím k němu už snad 20 let a nevadí mi dojíždět z Brna, kde jsem měla s lékaři velmi špatné zkušenosti. Pan doktor je vždy milý, vstřícný a vyléčí každý problém. Není mu nic zatěžko a je velmi empatický. Kdo si na něj stěžuje toho nechápu a má právo výběru lékaře. Mimoto byl pan doktor letos zvolen Nejoblíbenějším lékařem roku 2012 a dostal ocenění z rukou ministra, takže jsem velmi šťastná, že u něj mohu být v péči. Ing. Libuše Krejzlíková


Ověřený profil

V Kloboukách bydlím jen rok a je mi 60 roků. Mohu říct, že pan doktor Blanář je nejlepší praktický lékař, kterého jsem poznala. Vždy milý, vstřícný, fundovaný a vzhledem k tomu že mám chronická onemocnění a během tohoto roku jsem měla i závažné akutní onemocnění poznala jsem, že své práci opravdu rozumí. Milana Svobodová


Došlo k chybě, zkuste to znovu