MUDr.

Norbert Semenďák

Kontaktní informace

• Praktický lékař pro děti a dorost

Olbrachtova 19, 71000 Ostrava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Moc hodný a přátelský pediatr, na děti velmi hodný a k rodičům má milý přístup, vše vysvětli a odpoví na otázky. Jsem ráda, že k němu chodíme a klidně bych za ní dojížděla i 70 km.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Naděžda Stauderová
    Naděžda Stauderová
    Bohumínská 61, Ostrava
    MUDr. Stauderová je lékařka na úrovni. Moc nám pomohla při léčení našeho syna. Děkujeme a návštěvu u Vás doporučujeme… Více

Barbora Branná
    Barbora Branná
    Na Druhém 4/358, Ostrava
    Před tím, jsem chodila k paní doktorce Formánkové. Když odešla a na její místo přišla paní doktorka Branná, moje… Více

Petra Fucimanová
    Petra Fucimanová
    Sokolská třída 49, Ostrava

Sylva Zajícová
    Sylva Zajícová
    Dermatolog, Pediatr
    Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Ostrava
    K paní doktorce Zajícové chodím už několik let. Je vždy milá, vše vysvětlí a pomůže. Jsem velmi spokojená a můžu… Více

Iva Macháčková
    Iva Macháčková
    Dr. Šmerala 1007/9, Ostrava

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

• Ž

Bohužel nespokojenost, laxní přístup, neporadí, jen nás vždy odkázal na internetové stránky. Sestry hrůza. Starší sestrička z pondělní porady ještě ucházející, ale ta mladší sestra děs. Jen sedí, mlčí, kriticky si vás prohlíží, když řeknete, že bohužel nekojíte tak by vás malem zabila pohledem. A když se dítě v noci budí hlady, a pije co 2 hodiny velké množství umělého mléka tak vám odfrkne větou, tak mu dejte místo toho dudlík... Co dodat. Ještě je smutné, že máme vždy pocit, že už máme vypadnout, ať nezdržujeme, vše zkrátka hrozně odbyté. Takže NEDOPORUČUJI

• H

Dobrý a milý pan doktor. Vždy je ochoten pomoci. Své pacienty dobře zná a pamatuje. Můžu jen doporučit.

• Pan doktror je precizní, trpělivý a odborník každým coulem. jako matka jsem s jeho službami více jak 100% spokojená. K mému dítěti je vždy ohleduplný, usměvavý a přátelský.

• V

Vynikající,vždy poradí,pomůže,v případě pacientových potíží sám vyšetří v nemocnici.Tudíž se nemusíte bát přístupu jiného lékaře.

• Doktor Semenďák je výborný lékař. Laskavý, trpělivý, milý - to z pohledu dětí. A já jako matka opravdu oceňuji jeho odbornou erudici, přístup, ochotu. Kdykoli odcházíme z ordinace (už naštěstí ne tak často), si opakuji, že lepšího pediatra jsme si nemohli přát.

• Perfektní přístup k dětem,úžasný,příjemný,milý,sympatický a stále usměvavý lékař.Bylo by fajn,kdyby byli všichni lékaři takto lidští,jako je pan MUDr.Semenďák.

• Velmi příjemný, věcný,vždy pomohl.

• Pan doktor, bývalý primář z nemocnice, je velmi nadaný a inteligentní odborník, jehož zájmem a koníčkem je práce s dětmi a rodiči. Přeji mu hodně zdraví a stálý úsměv, který jej vždy provází.

Bývalý pacient:)

• Naprosto skvělý pan doktor, získal si naší důvěru, ochotný pomoci, neuvěřitelný vztah k dětem, přístup, můžeme jen doporučit, a děkujeme