Adresa

Žižkova 2040, Benešov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
5 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo bolest zubu dítěte

Po odborné stránce nejsem schopen posoudit. Ale jako ke klientovi se ke mně NH chovala dosti povýšeně. Opravdu jsem se musel držet, aby před dítětem sedícím na křesle nedošlo k nějaké výměně názorů. Možná jen neměla den. :)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Paní doktorka ač je mladičká, tak mohu jen a jen doporučit. Vstřícná, milá, ochotná, dokáže pomoci pacientovi překonat strach,šikovná. Co víc si přát v ordinaci zubaře


M
Ověřeny pacient

Skvělá doktorka! Týden jsem docházela ke své původní zubařce s neuvěřitelnou bolestí rostoucí osmičky, která se den ode dne zhoršovala a moje zubařka mi nijak nepomohla.
Po týdnu jsem zavolala paní doktorce Hrdinové, hned druhý den mě vzala a po dvou návštěvách a nasazení antibiotik bylo po problému. Od té doby chodím už jedině k ní; skvělý, milý a velmi ochotný přístup.K ní je radost chodit, už žádný strach ze zubařů. Velmi doporučuji!


L
Ověřeny pacient

Velice příjemná a šikovná paní doktorka. Šla jsem k ní mimo jiné kvůli doplnění odštípnutého zubu, který se mi již dvakrát od jiného zubaře vysypal. Díky precizní práci jsem stále i po roce od zákroku maximálně spokojená. Má zlaté ruce. Všem ji vřele doporučuji!


Ověřeny pacient

Paní doktorka Hrdinová je moc milá, ochotná a především precizní. Pacientovi vždy vše perfektně vysvětlí a nabídne všechny alternativy řešení daného problému. Od té doby co k ní chodím, mám zuby v nejlepším pořádku. Velmi tuto zubařku doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti