Umístění: jiné místo bolest zubu dítěte

Po odborné stránce nejsem schopen posoudit. Ale jako ke klientovi se ke mně NH chovala dosti povýšeně. Opravdu jsem se musel držet, aby před dítětem sedícím na křesle nedošlo k nějaké výměně názorů. Možná jen neměla den. :)

Paní doktorka ač je mladičká, tak mohu jen a jen doporučit. Vstřícná, milá, ochotná, dokáže pomoci pacientovi překonat strach,šikovná. Co víc si přát v ordinaci zubaře

Skvělá doktorka! Týden jsem docházela ke své původní zubařce s neuvěřitelnou bolestí rostoucí osmičky, která se den ode dne zhoršovala a moje zubařka mi nijak nepomohla.
Po týdnu jsem zavolala paní doktorce Hrdinové, hned druhý den mě vzala a po dvou návštěvách a nasazení antibiotik bylo po problému. Od té doby chodím už jedině k ní; skvělý, milý a velmi ochotný přístup.K ní je radost chodit, už žádný strach ze zubařů. Velmi doporučuji!

Velice příjemná a šikovná paní doktorka. Šla jsem k ní mimo jiné kvůli doplnění odštípnutého zubu, který se mi již dvakrát od jiného zubaře vysypal. Díky precizní práci jsem stále i po roce od zákroku maximálně spokojená. Má zlaté ruce. Všem ji vřele doporučuji!

Paní doktorka Hrdinová je moc milá, ochotná a především precizní. Pacientovi vždy vše perfektně vysvětlí a nabídne všechny alternativy řešení daného problému. Od té doby co k ní chodím, mám zuby v nejlepším pořádku. Velmi tuto zubařku doporučuji.