třída Tomáše Bati 3910, Zlín

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Moje matka navštívila svou oční lékařku poté, kdy ji začalo téct z oci, které ji otekly, upozornila ji, ze má boulí mezi očima a ze trpěla nádory na mozku. Paní doktorka ji doporučila framykoin, který ji ani nepredepsala. Dnes po cca 2 měsících má natolik rozrostly meningiom, který už pravděpodobně není odstranitelny a zasahuje do oci i nosu. Dekujeme za vaši péči paní doktorko.

Výborná, pečlivá, precizní, zjistila mi vadu, kterou mám o narození. Chodila jsem k očním lékařům od první třídy, ale až ona mi udělala potřebné vyšetření. Nikoho to před tím ani nenapadlo. I když očas trochu čekám, ráda a s důvěrou k ní chodím.

Již několik let navštěvuji paní doktorku a jsem velmi spokojená, nic neponechává náhodě a zdá se mi velmi pečlivá. Jsem spokojená i se sestřičkou, je milá a svědomitá.

Opravdu velmi pečlivá a ochotná paní doktorka,x let jsem velmi spokojená,sestřička je taky velmi ochotná.Rozhodně doporučuji

Vynikající, jen několik hlupáků, kteří nuseli chvíli čekat na chodbě tady potrefeně kejhají. Čeká se proto, že zájem pacientů o ni, jako nejlepší praktickou očařku v širokém okolí je zcela enormní a ona při své pečlivosti někdy tento nápor nemůže stihnout. A nadávají jenom důchodci, kteří nemají jinak co na práci a v čekárnách stejně vysedávají, aby roznesli trochu klepů a zabili svůj nicotný čas. Že paní Mahovská?

nepřijemná,arogantní,nedbalá

Dlouho se u ní čeká, prestože se objednáte, čekáte klidně i více než tři hodiny. Paní doktorka je arogantní, podrážděná, nepříjemná. Milou jsem ji viděl pouze ke svým známím. Je také očařka pro domov důchodců a devadesátilété i více leté důchodce posílá na operace očí a šedého zákalu. Jako odbornice nic moc - vhodná tak jen pro DS.

U této lékařky, jsem zadal nejvyšší hodnocení a trvám na něm. ¨
Někdo, kdo se označuje jako tým ZnamyLekar.cz, svévolně toto hodnocení změnil. Zdůvodnění: můj komentář je na takové hodnocení příliš stručný (o obsahu ani zmínka).
Jednak jsem nikde neviděl, že by přidělení stupně hodnocení bylo vázáno na nějakou délku komentáře, jednak i slova "pečlivý a vynikající", sic stručná, jsou pro toto hodnocení zcela výstižná.
Takže změna stupně hodnocení týmem ZnamyLekar.cz, aniž by příslušnou lékařku znali, je účelovou manipulací. Ukazuje, že zde nejde o skutečný názor pacientů, ale o vnucení názoru jedince nebo několika manipulátorů z týmu ZnamyLekar.cz veřejnosti.
Toto jednání považuji za nehoráznost a stránky za zcela neseriózní a doporučuji všem pacientům, aby se jim vyhnuli a zveřejněná hodnocení nebrali v potaz.
Jsem zvědav, jestli tento komentář je svojí délkou dostatečný k udělení nejvyššího hodnocení. A zda se v týmu ZnamyLekar.cz projeví alespoň špetka slušnosti a tento můj příspěvek zveřejní. Pokud tomu tak nebude, upozorním na jejich praktiky dalšími veřejnými cestami.

Pečlivá, vynikající.