Adresa

třída Tomáše Bati 3910, Zlín
Ordinace

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Výborná, pečlivá, precizní, zjistila mi vadu, kterou mám o narození. Chodila jsem k očním lékařům od první třídy, ale až ona mi udělala potřebné vyšetření. Nikoho to před tím ani nenapadlo. I když očas trochu čekám, ráda a s důvěrou k ní chodím.


O

Již několik let navštěvuji paní doktorku a jsem velmi spokojená, nic neponechává náhodě a zdá se mi velmi pečlivá. Jsem spokojená i se sestřičkou, je milá a svědomitá.


J

Opravdu velmi pečlivá a ochotná paní doktorka,x let jsem velmi spokojená,sestřička je taky velmi ochotná.Rozhodně doporučuji


J

Vynikající, jen několik hlupáků, kteří nuseli chvíli čekat na chodbě tady potrefeně kejhají. Čeká se proto, že zájem pacientů o ni, jako nejlepší praktickou očařku v širokém okolí je zcela enormní a ona při své pečlivosti někdy tento nápor nemůže stihnout. A nadávají jenom důchodci, kteří nemají jinak co na práci a v čekárnách stejně vysedávají, aby roznesli trochu klepů a zabili svůj nicotný čas. Že paní Mahovská?


nepřijemná,arogantní,nedbalá

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Dlouho se u ní čeká, prestože se objednáte, čekáte klidně i více než tři hodiny. Paní doktorka je arogantní, podrážděná, nepříjemná. Milou jsem ji viděl pouze ke svým známím. Je také očařka pro domov důchodců a devadesátilété i více leté důchodce posílá na operace očí a šedého zákalu. Jako odbornice nic moc - vhodná tak jen pro DS.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

U této lékařky, jsem zadal nejvyšší hodnocení a trvám na něm. ¨
Někdo, kdo se označuje jako tým ZnamyLekar.cz, svévolně toto hodnocení změnil. Zdůvodnění: můj komentář je na takové hodnocení příliš stručný (o obsahu ani zmínka).
Jednak jsem nikde neviděl, že by přidělení stupně hodnocení bylo vázáno na nějakou délku komentáře, jednak i slova "pečlivý a vynikající", sic stručná, jsou pro toto hodnocení zcela výstižná.
Takže změna stupně hodnocení týmem ZnamyLekar.cz, aniž by příslušnou lékařku znali, je účelovou manipulací. Ukazuje, že zde nejde o skutečný názor pacientů, ale o vnucení názoru jedince nebo několika manipulátorů z týmu ZnamyLekar.cz veřejnosti.
Toto jednání považuji za nehoráznost a stránky za zcela neseriózní a doporučuji všem pacientům, aby se jim vyhnuli a zveřejněná hodnocení nebrali v potaz.
Jsem zvědav, jestli tento komentář je svojí délkou dostatečný k udělení nejvyššího hodnocení. A zda se v týmu ZnamyLekar.cz projeví alespoň špetka slušnosti a tento můj příspěvek zveřejní. Pokud tomu tak nebude, upozorním na jejich praktiky dalšími veřejnými cestami.


Pečlivá, vynikající.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti