Bohumínská 61, Ostrava
homeopat

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

MUDr. Stauderová je lékařka na úrovni. Moc nám pomohla při léčení našeho syna. Děkujeme a návštěvu u Vás doporučujeme všem.

Paní doktorka už neordinuje na Pavlovove ulici v Ostravě - Zábřehu. Ale ordinuje ve Slezské Ostravě, ulice Bohumínská 61, mobil: 603553848 - a věnuje se homeopatii, objednává se u ní telefonicky.

Mudr.Stauderová není lékařka, je to anděl na zemi. Pomohla nám tolikrát v době, kdy ostatní lékaři již rezignovali, a vždy s nesmírně vlídným přístupem. Je to nejlepší lékařka, jakou jsem kdy zažili. Díky MUDr. Stauderové jsme uvěřili, že homeopatie opravdu funguje, jen ji musí lékař opravdu ovládat. Lékaři, kteří se předtím snažili naše děti léčit homeopatiky, žádné zlepšení nepřinesli, spíš naopak. MUDr. Stauderová je odborník na sto procent, vřele doporučujeme. My osobně všichni litujeme, že jsme se k ní nedostali dříve.

paní doktorka se přestěhovala na Bohumínskou ulici do Ostravy Kamence,telefon na ní je 737 832 989. Byla jsem u ní poprvé a působila velice sympaticky a přátelsky,snad mi její homeopatika pomohou.

Paní doktorka Stauderová je pro mě naprostá jednička. Obecně k lékařům moc ráda nechodím, ale k ní se vždy těším, protože mi už mnohokrát velmi pomohla a má skvělý přístup k pacientům. Příjemná hodná a usměvavá lékařka, což se dnes u doktorů jen velmi málo vidí. :-)

Velmi laskavá, má zájem o pacienta jako o člověka. Velmi pozitivně působí svým přístupem. Pomohla mi i mým 2 dětem.
Rozhodně doporučuji.

Paní doktorku znám od dětství, kdy byla mou dětskou lékařkou, dnes navštěvuji její homeopatickou ordinaci a nedám na ni dopustit.
Když nade mnou zlomili hůl jinde, tak ona mi vždy dokázala pomoci!
Je úžasná i svým přístupem k pacientům. Takových lékařů by mělo být více!

Paní doktorka se zabývá homeopatií a skoro "zázračně" mi vyléčila atopický exém, se kterým jsem se velmi dlouho trápila a nikdo jiný si s ním nevěděl rady. Poradila mi také s jinými problémy, vždy jsem od ní z ordinace odcházela s dobrým pocitem.