MUDr.

Naděžda Mecová

Neurolog

Kontaktní informace

• I

Naprosto jedinečná dáma s noblesou a především, vždy má na prvním místě pacienta a jak mu pomoci. Jsem jí za mnohéé vděčná. Prostě z mnoha lékářů je právě Mudr.Mecová jedinečná a velký profesionál. Má důvěru a věří v každého člověka, ale běda tomu kdo by ji chtěl zneužít-zvednout hlas také umí(což je naprosto v pořádku). Fakt nejsem píšící reklama na neurol.Mudr. Mecové, ale ona by vydala na knihu.Budu jí nadosmrti vděčná..Naprosto doporučuji všem!!! Ondrášková

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• T

Bohužel mě přístup paní doktorky velice nemile překvapil. Loni v září jsem se u ní telefonicky objednala, šlo o pouhé vydání žádanky na kontrolní magnetickou resonanci mozku. Po hodině čekání mě uvítala v čekárně se slovy "A vy tu chcete co?". Po jejím vyjádření, že o mě nic neví a ať si teda počkám až skončí se všemi pacienty a pak možná se ke mně dostane (další 2 hodiny?), jsem odešla.
      Po roce jsem se přemohla a objednala se na termín. Telefonická domluva proběhla na začátku srpna s objednáním na září. V půlce srpna jsem si ještě volala, zda mi může termín potvrdit (podotýkám, že mi ho sama sdělila ze svého diáře!) a dnes mě čekalo opět překvapení.
      Po hodině čekání jsem byla dotázána proč jako čekám v čekárně a zda jsem objednaná. Ano, jsem objednaná na tu a tu hodinu. Že prý jsem se opět asi spletla (prosím?!). Vysvětlila jsem jí, že se mi toto stalo už loni, že jsem si kvůli tomu volala o kontrolu termínu, že bych teda ráda věděla na jaký termín mě objednala a že potřebuju pouze vytiskout žádanku na MR. Načež se paní doktorka vyjádřila slovy "ale já vás tu nemám a už žádného pacienta momentálně nevyšetřím" (Ano, bylo 12:00, já tam vůbec totiž zbytečně nečekala hodinu, a paní doktorka má vlastně pauzu).
      Po tomto incidentu rozhodně nemůžu paní doktorku nikomu doporučit.

• I

• Velmi laskavá a milá paní doktorka. Člověka vyslechne, prohlídne, poradí. Hned mu vypíše vše, co je potřeba. Doporučuji

• J

Paní doktorka velmi dobře zhodnotila, že moje vleklé potíže po úrazu nezvládne ztlumit obstřiky, ale poslala mně rovnou do nemocnice k infúzní terapii. Po propuštění mně přijala bez objednání a napsala mně léky.

• S paní doktorkou jsem se setkala pouze jednou a to i proto, že mě na další návštěvu sestra odmítla objednat, protože jsem nemohla denně ve stejnou hodinu. V životě jsem se nesetkala s tak nepříjemnou, neochotnou a až nelidskou sestrou. která absolutně nerespektuje, že na infuze chodí lidé nemocní, mnozí s velkými a vleklými bolestmi a svým neprofesionálním a nadřazeným a chováním je deptá. Co mě nejvíce mrzelo, že paní doktorka na chování sestry odmítla jakkoli reagovat, což mne u privátního lékaře více než zarazilo.

• Paní doktorka je opravdu velmi vstřícná, pečlivá a ochotná určitě doporučuji. Bohužel sestra, která má na starost infuze je naprostý opak paní doktorky. Nikdy v životě jsem se nesetkala s takovým přístupem k pacientům..je velmi protivná a velmi nevstřícná k pacientům..navíc mě způsobila nejeden otok skrz špatně napíchnutou infuzi..jde vidět jak paní sestričku tato práce obtěžuje než naplňuje je to člověk na nepravém místě a měla raději odejít do důchodu a tím uvolnit místo jiné sestřičce, která umí ne jen dobře napíchávat infuze, ale je si vědoma, že na ambulantní infuze chodí lidé opravdu nemocní v akutních bolestech a trochu lidského přístupu by bylo na místě.

• mě zachránila život,,pátrala po bolesti,zkoumala co kde proč jak,je poctivá,předvídavá,opatrná,vše dělá přesně a do puntíku,nerozlišuje černýho-bílího,dělníka-inženýra,,,díky její preciznosti mě zjistili výduť na mozku (já jsem v té době cvičil a hodně cviků hlavou dolů,a hodně tvrdě naplno),například po tom co mě odvezli mě v nemocnici tuto výduť nenašli a ani je to nenapadlo,,,až paní doktorka na to došla,,,za to jí děkuju.

• Dobrý den, jsem velmi spokojená s paní doktorkou, která vždy pusobí klidně a má čas na pacienta.

• S MUDr. Mecovou jsem se setkala opakovaně už v minulosti . Byla jsem vždy velmi spokojena.

Dík č. 1. Snažila se, abych byla po těžkém úrazu léčena i ve státních nemocnicích. Nebyla vyslyšena. Nyní mám trvalé následky po úrazu. Dnes už vím, že měla naprostou pravdu. Schopnost doktora nepoznáte tím, že má k dispozici spoustu moderních přístrojů ale, že se umí nad problémem pacienta zamyslet, správně ho vyhodnotit, navrhnout vyšetření, popř. předat do nemocnice nebo začít léčit. Být dobrým doktorem chce mít ten správný fištrón. Dr. Mecová ho má.
      Dík č. 2 S paní doktorkou jsem se setkala zhruba před měsícem a půl. Bylo požadováno EMG. I u tohoto vyšetření vytvořila dobrou atmosféru a zasmály jsme se.

• 100 % profesionál, citlivý přístup, krátká čekací doba