Adresa

Neurolog
Podpísečná 12, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
O
Umístění: Neurolog Jiný

K paní doktorce jsem šel na doporučení známích. Bohužel očekávání se velice rozcházela s realitou. Paní doktorka měla asi špatný den. I přes objednání jsem musel na vyšetření čekat, ale to chápu. Co však nechápu je přístup a komunikace s pacientem. Odcházel jsem s žádankou na rehabilitaci a RTG, ale vyjádření k mým problémům jsem nezískal a to ani přes jasný dotaz. Paní doktorka jen cosi zamumlala a ať pošlu ty RTG. To jsem učinil hned druhý den a čekal měsíc. NIC. Poslal znovu, čekal další měsíc a stále nic. Dál jsem to už ani nezkoušel ...

E
Ověřený profil
Umístění: Neurolog problém s pátří - bederní páteří

Chtěla bych touto cestou poděkovat p. MUDr. Mecové za ošetření včera v její ordinaci. Mám letité problémy s páteří. Byla jsem objednaná na určitou dobu, nečekala jsem a přesně v určený čas jsem byla přijata v její ordinaci. Děkuji za její empatický, laskavý a velmi profesionální přístup.Po cca měsíci jsem konečně spala. Jen kdyby takových privátních a profesionálních odborných lékařů bylo více....Mgr. Eliška Dospíšilová

T
Ověřený profil

Bohužel mě přístup paní doktorky velice nemile překvapil. Loni v září jsem se u ní telefonicky objednala, šlo o pouhé vydání žádanky na kontrolní magnetickou resonanci mozku. Po hodině čekání mě uvítala v čekárně se slovy "A vy tu chcete co?". Po jejím vyjádření, že o mě nic neví a ať si teda počkám až skončí se všemi pacienty a pak možná se ke mně dostane (další 2 hodiny?), jsem odešla.
Po roce jsem se přemohla a objednala se na termín. Telefonická domluva proběhla na začátku srpna s objednáním na září. V půlce srpna jsem si ještě volala, zda mi může termín potvrdit (podotýkám, že mi ho sama sdělila ze svého diáře!) a dnes mě čekalo opět překvapení.
Po hodině čekání jsem byla dotázána proč jako čekám v čekárně a zda jsem objednaná. Ano, jsem objednaná na tu a tu hodinu. Že prý jsem se opět asi spletla (prosím?!). Vysvětlila jsem jí, že se mi toto stalo už loni, že jsem si kvůli tomu volala o kontrolu termínu, že bych teda ráda věděla na jaký termín mě objednala a že potřebuju pouze vytiskout žádanku na MR. Načež se paní doktorka vyjádřila slovy "ale já vás tu nemám a už žádného pacienta momentálně nevyšetřím" (Ano, bylo 12:00, já tam vůbec totiž zbytečně nečekala hodinu, a paní doktorka má vlastně pauzu).
Po tomto incidentu rozhodně nemůžu paní doktorku nikomu doporučit.


I
Ověřený profil

Naprosto jedinečná dáma s noblesou a především, vždy má na prvním místě pacienta a jak mu pomoci. Jsem jí za mnohéé vděčná. Prostě z mnoha lékářů je právě Mudr.Mecová jedinečná a velký profesionál. Má důvěru a věří v každého člověka, ale běda tomu kdo by ji chtěl zneužít-zvednout hlas také umí(což je naprosto v pořádku). Fakt nejsem píšící reklama na neurol.Mudr. Mecové, ale ona by vydala na knihu.Budu jí nadosmrti vděčná..Naprosto doporučuji všem!!! Ondrášková


Ověřený profil

Velmi laskavá a milá paní doktorka. Člověka vyslechne, prohlídne, poradí. Hned mu vypíše vše, co je potřeba. Doporučuji


J
Ověřený profil

Paní doktorka velmi dobře zhodnotila, že moje vleklé potíže po úrazu nezvládne ztlumit obstřiky, ale poslala mně rovnou do nemocnice k infúzní terapii. Po propuštění mně přijala bez objednání a napsala mně léky.


*
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem se setkala pouze jednou a to i proto, že mě na další návštěvu sestra odmítla objednat, protože jsem nemohla denně ve stejnou hodinu. V životě jsem se nesetkala s tak nepříjemnou, neochotnou a až nelidskou sestrou. která absolutně nerespektuje, že na infuze chodí lidé nemocní, mnozí s velkými a vleklými bolestmi a svým neprofesionálním a nadřazeným a chováním je deptá. Co mě nejvíce mrzelo, že paní doktorka na chování sestry odmítla jakkoli reagovat, což mne u privátního lékaře více než zarazilo.


F
Ověřený profil

Paní doktorka je opravdu velmi vstřícná, pečlivá a ochotná určitě doporučuji. Bohužel sestra, která má na starost infuze je naprostý opak paní doktorky. Nikdy v životě jsem se nesetkala s takovým přístupem k pacientům..je velmi protivná a velmi nevstřícná k pacientům..navíc mě způsobila nejeden otok skrz špatně napíchnutou infuzi..jde vidět jak paní sestričku tato práce obtěžuje než naplňuje je to člověk na nepravém místě a měla raději odejít do důchodu a tím uvolnit místo jiné sestřičce, která umí ne jen dobře napíchávat infuze, ale je si vědoma, že na ambulantní infuze chodí lidé opravdu nemocní v akutních bolestech a trochu lidského přístupu by bylo na místě.


J
Ověřený profil

mě zachránila život,,pátrala po bolesti,zkoumala co kde proč jak,je poctivá,předvídavá,opatrná,vše dělá přesně a do puntíku,nerozlišuje černýho-bílího,dělníka-inženýra,,,díky její preciznosti mě zjistili výduť na mozku (já jsem v té době cvičil a hodně cviků hlavou dolů,a hodně tvrdě naplno),například po tom co mě odvezli mě v nemocnici tuto výduť nenašli a ani je to nenapadlo,,,až paní doktorka na to došla,,,za to jí děkuju.


Z
Ověřený profil

Dobrý den, jsem velmi spokojená s paní doktorkou, která vždy pusobí klidně a má čas na pacienta.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti