Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Pro paní doktorku jsem se rozhodla už před porodem své dcery. Je velice precizní, kvalifikovaná, moc milá k dítěti i k rodiči, umí poradit a vše vysvětlit. Sestřička je velice ochotná a vždy usměvavá. Jsme moc rádi že jsme našli takového perfektního pediatra s milou sestřičkou.

Ověřený profil

Výborná paní doktorka i sestřička. Ochotné, milé, vždy dobře naladěné. Paní doktorka vždy ráda poradí a ochotně vysvětlí vše čemu nerozumíme. Můžeme jen doporučit! Moc jim za to děkujeme! ☺

X

Od paní doktorky jsme s mou dcerou již před nějakou dobou museli odejít. Ráda poradí, nejraději po telefonu a z ordinace odcházíte s rukou plnou letáčků bez receptu a bez diagnózy. Když máte štěstí tak po léčení u paní doktorky skončíte v Praze a až tam Vás opravdu vyléčí. Paní doktorka spolehlivě pozná snad jenom virózu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní doktorka si moji důvěru získala ještě než se mi narodila dcerka. Nyní je dceři již 11 let a k pani doktorce chodíme stále stou stejnou důvěrou a i dcerka má pani doktorku ráda. Spolu se sestřičkou vytváří příjemné a milé prostředí.

Skvělá paní doktorka, vždy ochotná a milá k dětem i rodičům, sestřička taktéž. Mohu jen doporučit

J

Ikdyž moje malá dcera paní doktorku nemusí, já jsem spokojená. P telefonu vždy ochotně poradí. Doporučuji.

X

K doktorům děti nerady, ale sem se nemohou dočkat, přes všemožná očkování, a ne vždy příjemné věci, moje děcka hodnotí pani doktorku na výbornou, určitě to je práce i sestřičky, a navíc ony dvě jso bezva team. I já se chodím ráda poradit, a nezdá se mi že by bylo moc dovolených asi mněl pisatel zrovna kliku. :-).

P

Bez problémů,jen je často na dovolené a zastupující pani doktorka nic moc.

V

Velmi milá paní doktorka i sestřička. Pečlivá, trpělivá, usměvavá, vstřícná k otázkám rodičům :). Moc pěkný přístup k dětem. Bohužel jsme se přestěhovali a trvalo dloho, než jsme našli adekvátní náhradu...

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti