Praktická zubní lékařka
Školní 2, Střelice

Paní doktorku mohu jen a jen chválit. Chodím k ní už dlouho a když za ní teď dojíždím přes 20 km, nevyměnila bych ji ani za nic. Je to ten správný typ s nejlepšími osobnostními vlastnostmi pro výkon povolání zubaře - vlastně jakéhokoliv lékaře.Z jejího jendání je patrná úcta k člověku, značná míra empatie a pochopení,vstřícnost, trpělivost a nezapomíná ani na úsměv. Člověka jen pohladí už to její "Já vím, že to bolí..", "Já vás tady dneska trápím..". Jen občas si vzpomenu na zubařku, od které jsem k této paní doktorce odešla, která mi tvrdila, že právě toto přece nemůže bolet!!Často, když od paní doktorky Baarové odcházím, říkám si, že kdyby všichni pracovali tak dobře to by bylo na světě fajn.Jsem moc ráda, že můžu k paní doktorce chodit a taky jsem samozřejmě k ní přihlásila i svého syna. Ten k ní chodí rád.A to asi vypovídá nejvíc...Zubařka, ke které děti chodí rády. :-)

Kvalitní ošetření téměř bezbolestné, bez dlouhého čekání,milá k dětem.Má vstřícnou a milou sestřičku.

Paní doktorka je velmi příjemná, milá a usměvavá. S dětmi to opravdu umí, mluví na ně a snaží se, aby je to co nejméně bolelo. Mohu jenom doporučit. Jsme opravdu spokojení. Má v ordinaci také velmi příjemnou sestřičku.

Milá, šikovná a hlavně citlivá paní doktorka! Vřele doporučuji!

S paní doktorkou Baarovou jsem velice spokojen. Na objednanou návštěvu nemusím dlouho čekat. S ošetřením mých zubů jsem byl vždy velice spokojen. Doporučuji dalším pacientům.