Polní 175, Chrastava
DemaDent

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: DemaDent Bolest zubu mé dcery Gabriely 11 lete

Jsem s panem doktorem naprosto spokojená. Je profesionální a hodný. Jsem ráda, že nemusíme jezdit někam daleko a kvalitního lékaře máme v místě bydliště. Regína

Vynikající zubař. Zubních lékařů jsem už poznal několik,ale tento je TOP.. Rychlý,precizní,příjemný a ohleduplný k pacientům. Ošetření je rychlé,bez žádného zbytečného vyčkávání v čekárně !!!

Dobrý den všem,
nepatřím k těm, co bych někoho chválila. Jsem spíše kritická jak na sebe, tak na výkony ostatních. Ale o tohle se s Vámi musím podělit.
Zuby nemám prostě v pořádku, částečně asi i genetika...:(, ačkoliv se o ně hodně starám a vystřídala jsem již i dříve hodně zubařů, ale s takovým SKVĚLÝM PŘÍSTUPEM K PACIENTOVI A S TAK ŠIKOVNÝMA RUKAMA A RYCHLOSTÍ- JSEM SE JEŠTĚ NESETKALA. Byla jsem dnes na trhání moudráku- kořen zahnutý :(, ale s jakou obratností p. doktor zub vytáhl, skláním nad jeho rukama.
Chválím i paní sestřičku, ačkoliv někomu se nemusí líbit- že nepoužívá mimiku, má v oku přesně barvu blomby. Jsem na mateřské a hodněkrát jsem musela na poslední chvíli měnit termín a nikdy jsem se nesetkala, že by mi vynadala, vždycky to pochopila, já být na jejím místě, tak by asi pacient nepochodil..:). Zkrátka skvělý pracovní tým.!!! Všem doporučuji!!! Doufám, že v Chrastavě dlouho vydrží!!!

Pan doktor prijemny a citlivy. bohuzel uz neprijmaj dalsi pacienty maji plno. Doporucuji na akutni osetreni od 7:30 do 8:00 hod. Sestricka prilis prijemna neni kdyz mi nechtela dat razitko do prace pac jsen nemel propustku. Jinak bych hodnotil 4 hvezdicky.

Jsem s panem doktorem naprosto spokojená. Je profesionální a hodný. Sestřička pohodářka bez problémů vyjde vstříc a pomůže. Jsem ráda, že nemusíme jezdit někam daleko a kvalitního lékaře máme v místě bydliště.

Naprostá nespokojenost. Dnes - 24.12. - jsem byla na pohotovosti kvůli vyndání drénu.Doktor ani nezdraví, od začátku se tvářil, jako kdybych mu něco provedla. Skoro nic mi neřekl, jen drén vyndal a pak mi tam zřejmě ještě ránu čistil nebo co. Každopádně příšerně hrubě a necitlivě. Netuším, jestli se takhle chová vždycky, nebo jenom když musí mít směnu na Vánoce, každopádně doufám, že už ho nikdy neuvidím.

Velice milý a hodný lékař, který má pochopení.Jsem s ním velice spokojená.

Mé hodnocení je neutrální,i z důvodů které tady již někdo psal.Pan doktor i sestra málo komunikativní,nevysvětlí pořádně co a proč jdou dělat,zub opravován na 3X a nakonec jsem si jej musel nechat na pohotovosti vytrhnout.Při vrtání zubu použito ,,lokální umrtvení,, ale po vpíchnutí již nepočkal než začne půsoubit a ihned vrtal. Při tom samém zákroku u jiného zubaře se počkalo cca 3-5min. než začne lokální umrtvení působit.Když toho všechno sečtu + občas velmi nepříjemné jednání sestry,byl to důvod proč jsem přešel jinam.

Musím napsat hodnocení neutrální nevím totiž, co si myslet. byla jsem zvyklá na dr. Vlkovou - šikovnou, rychlou, ale pečlivou a hlavně komunikující... tady si připadám jako věc a ne člověk - nikdo mě o ničem neinformuje, nepoučí, neseznámí s tím, co, proč a jak se bude řešit - nenabídne třeba alternativy. S jedním zubem jdu na 4x a když potřebuji opravit 3, je to už pro mě už dost časově náročné a když se nezeptám, nevím. Pan doktor nemluví, sestřička také ne... sama jsem zdravotník a jsem zvyklá s lidmi komunikovat - přijde mi samozřejmé, že když jdu pacientovi něco dělat, řeknu mu co a proč... naprosto základní věc. pan doktor je asi šikovný a precizní, ale pro mě je toto tak zásadní a nepřekonatelné, že přecházím k jinému lékaři, který komunikuje....

Dobrý den,
nepodepíšu se z osobních důvodů, ale také se chci vyjádřit. Četla jsem komentáře, které tu jsou a souhlasím do té doby kdy pan doktor působil na poliklinice v Liberci. Byli jsme natolik spokojení, že jsme za ním samozdřejmě pokračovali na jeho nové působiště. Bohužel zklamání bylo opravdu veliké, nenesli jsme karty z důvodu, že na poliklinice to zpoplatnili kvůli odcházejícím pacientům. Takže nová vstupní prohlídka tam jsme se dozvěděli, že zuby velmi špatný a že se musí vrtat, kdyby jeden budiž, ale bylo jich šest. To nám samozdřejmě nedalo, protože jsme na konkrétním místě neshledali nic závažného jak bylo řečeno, zašli jsme jinam a nechali udělat rentgen, k našemu překvapení ani jeden kaz, byli jsme zděšení!!!! Neodsuzuji, ale za mě tedy už nikdy ne!!!