Vrchlického 59, Jihlava
Ordinace (mapa)

U Mudr. Stretavské jsem byla dnes poprvé je moc milá , v klidu me vyposlechla , moc pečlivě vyšetřila ,je hodná :) ,už ted ji mam ráda :D a sestřička je také moc milá!

Paní doktorka Stretavská je nejlepší doktorka, se kterou jsem měla a mám čest se setkat. Je moc milá, všechno vám vysvětlí a cítíte se u ní hezky. Paní sestřička je taky moc milá. Zkrátka moc doporučuji! :)

Paní doktorka Stretavská je skvělá. Vše vysvětlí, je příjemná a milá. I když jsem šla na gynekologii poprvé, odcházela jsem s dobrým pocitem. A bez strachu. Kontakt přímo na ní nemám- asi nemá vlastní ordinaci - ale pracuje v ordinaci paní doktorky Brožové. Je tam jen některé dny. Proto je dobré zavolat a domluvit si termín, přímo k ní. Zatím jsem neměla žádné problémy, abych musela doktorku navštívit na rychlo, ale to jediné vidím jako problém( to, že když člověk potřebuje jít bez objednání, může se potkat místo s paní doktorkou Stretavskou s paní doktorkou Brožovou... )

Paní doktorka mě jednou vyšetřovala a byla jsem s ní velice spokojená,milá a hodná ,chtěla bych na ní prosím kontakt nevíte ho někdo prosím?dekji

profesionální přístup,komunikativní, pečlivá. gynekoložka, tak jak má.

Dobrý den,
paní doktorku jsem zažila u svého prvního porodu. Nejen, že je to skvělá doktorka, ale má i lidský přístup. Jelikož po porodu měla má dcerka komplikace a musela na oddělení JIP /novorozenecké/ paní doktorka mě zařídila rychlé propuštění ze šestinedělí a zařídila mě "postel" na JIP. Tímto bych jí chtěla jen a jen chválit, protože lidský přístup je u tohoto povolání hodně moc důležitý. :-)

Dnes jsem byla poprvé u této paní doktorky.Měla jsem velký strach,ale zbytečně.Paní doktorka je naprosto skvělá.Udělala mi všelijaký vyšetření,vše mi perfektně vysvětlila a dokonce mi to ukázala na modelu.Dala mi i brožury.Takže jsem odcházela s nádherným pocitem a těším se,až za rok budu moct jít bez strachu.A sestřička byla taky naprosto skvělá.

Paní doktorku jsem zažila na ambulanci. Přišla jsem se svým obvyklým vleklým zánětem a ona byla první a jediná, kdo mi nešoupl tabletky a neposlal mě domů, ale pořádně mi promluvila do duše. A fakt je, že to zabralo víc - dnes jsem už rok bez potíží a je to díky jejímu přístupu - neléčí následky, ale příčinu :o)

Supr doktorka zachránila mě i mimčo společně panem doktorem Dvořákem..

Paní doktorka vedla můj první porod v jihlavské nemocnici před 5 lety a musím říci že jsem byla velice spokojená :-)

profesionální přístup,komunikativní, pečlivá. gynekoložka, tak jak má.

Dobrý den,

Supr doktorka zachránila mě i mimčo společně panem doktorem Dvořákem..