Vrchlického 59, Jihlava

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je skvělá. Oceňuji její přístup, lidskost a precizní práci. Takových lékařů více. Starala se o mě celé těhotenství a i mi porodila dceru:). Děkuji

Umístění: Ordinace Jiný

Na paní doktorku Stretavskou může být jihlavská nemocnice pyšná, je to neuvěřitelně lidská, profesionální a precizní lékařka gynekoložka, paní doktorko, jste opravdu machr a máte moji úctu i obdiv. A srdečně děkuji! Marta

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je nejlepší doktorka se kterou jsem se setkala. Dávala na mě pozor celé těhotenství. Celkový přístup je lidský, empatický až "andělský" :-) . Opravdu žena na svém místě. Děkuji moc za takové lidi. Děkujeme paní Doktorko.

Pani doktorku jsem mela u porodu, nastesti slo vse bez problemu, ocenuji velmi mily a lidsky pristup, dekuji

U Mudr. Stretavské jsem byla dnes poprvé je moc milá , v klidu me vyposlechla , moc pečlivě vyšetřila ,je hodná :) ,už ted ji mam ráda :D a sestřička je také moc milá!

Paní doktorka Stretavská je nejlepší doktorka, se kterou jsem měla a mám čest se setkat. Je moc milá, všechno vám vysvětlí a cítíte se u ní hezky. Paní sestřička je taky moc milá. Zkrátka moc doporučuji! :)

Paní doktorka Stretavská je skvělá. Vše vysvětlí, je příjemná a milá. I když jsem šla na gynekologii poprvé, odcházela jsem s dobrým pocitem. A bez strachu. Kontakt přímo na ní nemám- asi nemá vlastní ordinaci - ale pracuje v ordinaci paní doktorky Brožové. Je tam jen některé dny. Proto je dobré zavolat a domluvit si termín, přímo k ní. Zatím jsem neměla žádné problémy, abych musela doktorku navštívit na rychlo, ale to jediné vidím jako problém( to, že když člověk potřebuje jít bez objednání, může se potkat místo s paní doktorkou Stretavskou s paní doktorkou Brožovou... )

Paní doktorka mě jednou vyšetřovala a byla jsem s ní velice spokojená,milá a hodná ,chtěla bych na ní prosím kontakt nevíte ho někdo prosím?dekji

profesionální přístup,komunikativní, pečlivá. gynekoložka, tak jak má.

paní doktorku jsem zažila u svého prvního porodu. Nejen, že je to skvělá doktorka, ale má i lidský přístup. Jelikož po porodu měla má dcerka komplikace a musela na oddělení JIP /novorozenecké/ paní doktorka mě zařídila rychlé propuštění ze šestinedělí a zařídila mě "postel" na JIP. Tímto bych jí chtěla jen a jen chválit, protože lidský přístup je u tohoto povolání hodně moc důležitý. :-)