Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

GYN-E-CENTRUM, Londýnská 1, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

jsem spokojená ,vše vysvětletlí ,poradí ,mohu k ní být otevřená a na vše odpoví ,jsem ráda že ji mám ,chodím bez studu k ní a spokojená od ní

J
Ověřený profil

Dnes som absolvovala prvé vyšetrenie, prijali ma za pacientku aj napriek tomu,že som "cudzinka" a nemusela som ani dlho čakať na ošetrenie. Veľmi dobrý a milý prístup. Príjemná pani doktorka a takiež sestričky :)

Š
Ověřený profil

Odbornice ve svém oboru. Velmi kladný a osobní přístup k pacientkám.

M
Ověřený profil

Paní doktorka je milá, ale má velmi mnoho pacientů.Třikrát mě připravovala na IVF, docházela jsem intenzivně, ale vše bylo zbrklé, velmi málo informací. Doporučuji zájemkyním o mimoděložní oplodnění přípravu radši přímo v sanatoriu, které IVF provádí.

B

Skvělá,laskavá,citlivá a milá paní doktorka.Moc mi pomohla.Dlouho jsme čekali na mimčo a už jsme ani nedoufali že by se kdy mohlo zadařit. A vida už mi tu lítá roční dítko. Také tam má moc příjemné sestry. Proto mohu vřele doporučit.

R
Ověřený profil

Úžasná gynekoložka chodím k ní 15 let nemohu si stěžovat jen tak dále paní doktorko i s vaším týmem sestřiček :)

R
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem spokojená iž 15 roků nemohu si na ní stěžovat a vřele doporučiji všem je milá a hodná vždy poradí a ráda se usměje a sestry také chválím

I

K paní doktorce chodím již přes 20 let, před 33 lety mi zachránila život, kdy jiná její kolegyně zde také kladně hodnocená nepoznala, že mohu dostat otravu z mrtvého plodu a hned neučinila zákrok... každý má své zkušenosti a věří svému lékaři a může si jej i vybrat...:-)...

Opravdu velmi kvalitní gynekoložka!

Ověřený profil

Pamatuji si na svůj první dojem, když jsem paní doktorku viděla - říkala jsem si, že to bude ten typ doktora, který na vás řve kvůli každé maličkosti, kterou jste (ne)udělali. Ale skutečnost je naštěstí jiná. Paní doktorka je velmi ochotná a pacientům naslouchá. Zároveň se ale na rozdíl od jiných lékařů půl hodiny před prohlídkou s každým pacientem nevybavuje o globálních problémech, takže v ordinace nestrávíte delší dobu, než je nutné. Jsem naprosto spokojená a neměnila bych.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti