Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Paní doktorka je moc fajn,když vyšetřovala syna,vše vysvětlila, když jsem se s ní chtěla sama domluvit na kontrolu sluchu (v minulosti jsem měla problémy) rovnou mě vyšetřila taktéž, velmi ochotně.
Jediný problém,který je,že se nemůžu dovolat na objednání,když je potřeba....málokdy telefon vezmou.Ale chápu,že toho mají dost.
Děkuji

Umístění: Železniční poliklinika Olomouc

Paní doktorka Machačová je moc milá doktorka, s lidským přístupem. Během mé návštěvy se mnou komunikovala, vysvětlovala průběh vyšetření, nebylo třeba se bát. Po mých zkušenostech s jinými ORL lékaři, je tato paní doktorka jednoznačně nejlepší. Má také moc milou sestřičku... Díky oběma za skvělou péči!

paní oktorka je milá,ochotná,vstřícná a hlavně poslouchá a je lidská.bere objednané pacienty na čas to je další plus a vůbec mi nevadí,že je přítomna pouze v pondělí,na ní si ráda počkám.děkuji

Paní doktorka odmítla ošetřit mou 10ti měsíční dceru s akutním zánětem středního ucha. Bere pacienty pouze do 10ti a my dorazily od pediatra v 10.05. Doporučila nám přejet do fakultní nemocnice. /přes celé město/. To vše bych ještě pochopila, kdyby nebylo venku -12°C. Absolutně nedoporučuji!

Velmi ochotná paní doktorka s poctivým přístupem. Snaží se maximálně pomoci, navíc " ví co dělá", narozdíl od jiných kolegů. Spokojenost. Doporučuji