Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je moc fajn,když vyšetřovala syna,vše vysvětlila, když jsem se s ní chtěla sama domluvit na kontrolu sluchu (v minulosti jsem měla problémy) rovnou mě vyšetřila taktéž, velmi ochotně.
Jediný problém,který je,že se nemůžu dovolat na objednání,když je potřeba....málokdy telefon vezmou.Ale chápu,že toho mají dost.
Děkuji

I
Ověřený profil
Umístění: Železniční poliklinika Olomouc

Paní doktorka Machačová je moc milá doktorka, s lidským přístupem. Během mé návštěvy se mnou komunikovala, vysvětlovala průběh vyšetření, nebylo třeba se bát. Po mých zkušenostech s jinými ORL lékaři, je tato paní doktorka jednoznačně nejlepší. Má také moc milou sestřičku... Díky oběma za skvělou péči!

N
Ověřený profil

paní oktorka je milá,ochotná,vstřícná a hlavně poslouchá a je lidská.bere objednané pacienty na čas to je další plus a vůbec mi nevadí,že je přítomna pouze v pondělí,na ní si ráda počkám.děkuji


T
Ověřený profil

Paní doktorka odmítla ošetřit mou 10ti měsíční dceru s akutním zánětem středního ucha. Bere pacienty pouze do 10ti a my dorazily od pediatra v 10.05. Doporučila nám přejet do fakultní nemocnice. /přes celé město/. To vše bych ještě pochopila, kdyby nebylo venku -12°C. Absolutně nedoporučuji!


Velmi ochotná paní doktorka s poctivým přístupem. Snaží se maximálně pomoci, navíc " ví co dělá", narozdíl od jiných kolegů. Spokojenost. Doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti