Podřipská NsP Roudnice n.L., s.r.o.
Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem

Umístění: Podřipská NsP Roudnice n.L., s.r.o. Jiný

Setkání s paní doktorkou mě, v prvních minutách, dost vykolejilo. Byla jsem jí přijímána k porodu, s tím že nastoupila hned, že je nutné udělat to a to - a já nesouhlasila. Navíc si přečetla mé porodní přání a téměř jej chtěla shodit ze stolu, že teda opravdu to takhle nepůjde. Nicméně, při samotném porodu, kdy se porod v půli zastavil, se snažila vyjít maximálně vstříc, hledala se různá řešení. Všechny postupy konzultovala s mou porodní asistentkou a porod doběhl do nádherného finále, bez poranění a šití. Moc jí děkuji za to, jak se u porodu zachovala, jinak bych určitě skončila na císaři. Byla ve finále dost empatická. Ve svém oboru je opravdu odborník.

Stačí jedna věta - milý a příjemný člověk a vynikající odborník :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

skvělá

Paní doktorka mi byla velikou oporou před 7 lety,kdy jsem porodila mrtvého chlapečka.Moc jí děkuji za skvělý přístup a soucítění.Posléze jsem na ní natrefila při dalším těhotenství a opět byla jak jinak než skvělá profesionálka a hlavně skvělý člověk.

Velmi příjemná a schopná lékařka. Velice doporučuji její přístup k pacientce je velice lidský a příjemný.