Miroslava Urbánková, fyzioterapeut Slaný

Mgr. Miroslava Urbánková

Fyzioterapeut Více

Uložit


Adresa

Vepřkova 1013, Slaný
Mgr.Miroslava Urbánková, registrovaný fyzioterapeut

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den mám dotaz syn má 15 let a už rok ho bolí levé koleno při delším sezení nebo když vstává z dřepu přesná bolest je nad kolenem jakoby sval (vastus medialis) doktor udělal už dvakrát RTG a řek že se nejedná o problém v kloubu ale ve svalu.Rád by se naplno věnoval sportu.
  Děkuji za radu.

  Dobrý den, nechte si napsat rehabilitaci, najdete ideálně někoho, kdo má kurz DNS, cvičí se podle vývojové kineziologie, opravuje chybné stereotypy..je jen možné, že má zablokovanou hlavičku fibuly a tak přetížený vnitřní meniskus, bývá časté, ale měl by syna vyšetřit fyzioterapeut, případně zmobilizovat a instruovat cviky.

  Mgr. Miroslava Urbánková

 • Dobrý den je mi 15 let a už víc než 1 rok mám problém s kolenem bolí nad kolenem například při jízdě na kole nebo když vstávám z dřepu nikoliv když klečím tak bolest necítím.Byl jsem s tím už 3 krát u pana doktora který mi dělal 3 krát rtg a nic nenašel a tak mě poslal na ultrazvuk který byl taky čistý.Bál jsem se abych neměl chondropatie pately.
  Děkuji za radu a hezký den.

  Dobrý den, výborně, třikrát zrentgenovane koleno, tomu dr.se už vyhněte, zkuste poprosit obvodního lékaře, aby vám napsal žádanou na rehabilitaci, problém bude asi v nevyváženosti svalů a měkkých tkání, ideálně, kdyby vám napsal techniky měkkých tkání, popřípadě mobilizace a cvičení na NF podkladě, pro reedukaci pohybových stereotypu, pokud je rtg pořádku, dá se předpokládat, že problém je v jiných částech těla, noha, kyčel, pánev..bude potřeba se podívat, uvolnit případně zkrácené struktury a naučit klouby jak se mají správné vůči sobě hýbat. A proboha, už se nenechte rentgenovat.

  Mgr. Miroslava Urbánková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti