Ordinace specialisty - ortodoncie
Plzeňská 207, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - ortodoncie Jiný

Paní doktorka rovnala zuby mně i synům. Musím ocenit naprosto úžasný přístup ke specifickým potřebám syna. Syn měl velké obavy z rovnátek, zároveň to umí i dát najevo. Celý tým v ordinaci byl naprosto empatický, paní doktorka vše vysvětlila, při práci vyprávěla do detailu co mu v puse dělá a jaké materiály používá, což ho uklidňovalo. Když syn potřeboval chvíli na uklidnění, naprosto v klidu pokračovala v přípravě dalších kroků, bez jakékoli negativní energie. Potvrzuji, že doba v čekárně je častokrát delší. Možná by bylo dobré volat klienty z čekárny dle času a ne "další" ... Neb pak stačí přijít o půl hodiny dříve a tím pádem ti další se nemohou dostat logicky na čas. Řekla bych, že na to častokrát klienti hřeší :-( Ordinace je malá a zprvu mě překvapilo, že berou dva zákazníky naráz, chápu, že to může někomu vadit, i já si zvykala, teď chodíme ve třech, tak je to zas fajn, že to odsýpá a celá rodina je venku dřív.

Umístění: Ordinace specialisty - ortodoncie Jiný

Paní doktorka je úžasná. Strašně milá a velice šikovná. Ceny za rovnátka má oproti konkurenci opravdu úžasné. Řekla bych až poloviční ceny za stejně dobrou péči. Jako jediné dvě výtky bych uvedla vzhled ordinace i čekárny a čekací dobu. Avšak čekací doba je pochopitelná kvůli enormní poptávce.

Umístění: Ordinace specialisty - ortodoncie

Pani doktorka je uzasna. Jedna z mala, kdo svou praci ma i jako poslani. Snazi se vyhovet velkemu poctu zajemcu, a vetsina pacientu prichazi kvuli rovnatkum a supermoderni cekarnu ozeli, pochopi i rusnejsi provoz. Jinde vas zkasiruji za nekolik konzultaci, "tvori lecebny plan"...U pani doktorky Svabove nebudete sokovani premrstenou castkou za aparat, ale ochotou, laskavosti, pochopenim, zkusenostmi. Ortodontistka par excelence.

“V čekárně pro 5-6 lidí je neustále narváno 10 i více pacientů. V ordinaci jsou 2 křesla. To znamená, že paní doktorka 'léčí' 2 pacienty najednou. Vy jako pacient se koukáte z oka do oka (či do pusy) druhému pacientovi. Zároveň jsou v ordinaci 2 sestry a také třeba prodavač zubařských pomůcek (kterému se paní doktorka věnovala více než mně) nebo příbuzný druhého pacienta. O mých rovnátkách bylo rozhodnuto během 5ti minut (během diskuze s prodavačem). Mně nebylo vysvětleno nic.”

Umístění: Ordinace specialisty - ortodoncie

Po roce trošku rozporuplné pocity. Paní doktorka je příjemná, milá a má slušné ceny. Zuby se také rovnají. Na druhou stranu, ordinace včetně čekárny vypadá jak z dob komunismu, do ordinace bere 2 pacienty najednou a hygiena je opravdu tristní. Klidně v průběhu toho, co se vám hrabe v puse, zvedne telefon, vykládá si a pak bez umytí rukou pokračuje v práci na zubech. To mi přijde naprosto nepřijatelné.

Ze začátku se zdálo, že postup paní doktorky je v pořádku a že léčba se daří, nicméně objednací doby se začaly prodlužovat vzhledem k přeplněné kapacitě, a můj fixní aparát si začal dělat co chce a navíc mi ještě stav zhoršil. Prostředí není hezké, je spíše zastaralé, nechápu, jak je možné v jedné malé ordinaci ošetřovat zároveň 2 pacienty nemluvě o hygieně. Po konzultaci mého stavu s jiným ortodontistou jsem zjistila, že stav mých zubů je poměrně vážný, neboť mi vlivem nedostatku průběžných kontrol fixní aparát vytáhl zuby z kořenů. Musela jsem si nechat vytrhnout další zuby aby se mi zbytek zachránil.
Takže za mne rozhodně nedoporučuji!

Velká spokojenost jak s velice lidským přístupem, tak kvalitou práce.
U pani doktorky je vidět velká vzdělanost a profesionální práce. Co mne udivuje jsou její velmi nízké ceny.
Přitom práce je kvalitní. Sice jsem na začátku orto. léčby, ale zatím maximální spokojenost :-)
Za mě rozhodně doporučuju !!

Na paní doktorku nelze říct jediné křivé slovíčko. Je to profesionálka na svém místě s úžasným lidským přístupem, co mě ale pořád udivuje jsou její (na Prahu a na celou Čr vůbec) naprosto minimální ceny. Objednací doba jsou sice 2-3 měsíce, ale stojí to za to, je laskavá, milá, empatická, to se pak k zubařům chodí s radostí. Dojem na mě udělaly i její přednášky na 1.LF, je čest být léčena tak vzdělaným a zároveň skromným člověkem.

Jsem velmi spokojená s péčí paní doktorky. Je vždy velmi milá a zuby se krásně rovnají. Občas se čeká delší dobu, ale jinak vše na 100%

Paní doktorka je moc milá a ceny má naprosto nepochopitelně nízké, a přitom vše kvalitní. Rozhodně doporučuji všem, kdo chce jakkoliv rovnat zuby :)