Miroslava Švábová, ortodontista Praha

MUDr. Miroslava Švábová

Ortodontista Více

38 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Plzeňská 207, Praha
Ordinace specialisty - ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
38 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace specialisty - ortodoncie

Pani doktorka je uzasna. Jedna z mala, kdo svou praci ma i jako poslani. Snazi se vyhovet velkemu poctu zajemcu, a vetsina pacientu prichazi kvuli rovnatkum a supermoderni cekarnu ozeli, pochopi i rusnejsi provoz. Jinde vas zkasiruji za nekolik konzultaci, "tvori lecebny plan"...U pani doktorky Svabove nebudete sokovani premrstenou castkou za aparat, ale ochotou, laskavosti, pochopenim, zkusenostmi. Ortodontistka par excelence.


Ověřeny pacient

“V čekárně pro 5-6 lidí je neustále narváno 10 i více pacientů. V ordinaci jsou 2 křesla. To znamená, že paní doktorka 'léčí' 2 pacienty najednou. Vy jako pacient se koukáte z oka do oka (či do pusy) druhému pacientovi. Zároveň jsou v ordinaci 2 sestry a také třeba prodavač zubařských pomůcek (kterému se paní doktorka věnovala více než mně) nebo příbuzný druhého pacienta. O mých rovnátkách bylo rozhodnuto během 5ti minut (během diskuze s prodavačem). Mně nebylo vysvětleno nic.”

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace specialisty - ortodoncie

Po roce trošku rozporuplné pocity. Paní doktorka je příjemná, milá a má slušné ceny. Zuby se také rovnají. Na druhou stranu, ordinace včetně čekárny vypadá jak z dob komunismu, do ordinace bere 2 pacienty najednou a hygiena je opravdu tristní. Klidně v průběhu toho, co se vám hrabe v puse, zvedne telefon, vykládá si a pak bez umytí rukou pokračuje v práci na zubech. To mi přijde naprosto nepřijatelné.


H
Ověřeny pacient

Ze začátku se zdálo, že postup paní doktorky je v pořádku a že léčba se daří, nicméně objednací doby se začaly prodlužovat vzhledem k přeplněné kapacitě, a můj fixní aparát si začal dělat co chce a navíc mi ještě stav zhoršil. Prostředí není hezké, je spíše zastaralé, nechápu, jak je možné v jedné malé ordinaci ošetřovat zároveň 2 pacienty nemluvě o hygieně. Po konzultaci mého stavu s jiným ortodontistou jsem zjistila, že stav mých zubů je poměrně vážný, neboť mi vlivem nedostatku průběžných kontrol fixní aparát vytáhl zuby z kořenů. Musela jsem si nechat vytrhnout další zuby aby se mi zbytek zachránil.
Takže za mne rozhodně nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Velká spokojenost jak s velice lidským přístupem, tak kvalitou práce.
U pani doktorky je vidět velká vzdělanost a profesionální práce. Co mne udivuje jsou její velmi nízké ceny.
Přitom práce je kvalitní. Sice jsem na začátku orto. léčby, ale zatím maximální spokojenost :-)
Za mě rozhodně doporučuju !!


N
Ověřeny pacient

Na paní doktorku nelze říct jediné křivé slovíčko. Je to profesionálka na svém místě s úžasným lidským přístupem, co mě ale pořád udivuje jsou její (na Prahu a na celou Čr vůbec) naprosto minimální ceny. Objednací doba jsou sice 2-3 měsíce, ale stojí to za to, je laskavá, milá, empatická, to se pak k zubařům chodí s radostí. Dojem na mě udělaly i její přednášky na 1.LF, je čest být léčena tak vzdělaným a zároveň skromným člověkem.


B
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojená s péčí paní doktorky. Je vždy velmi milá a zuby se krásně rovnají. Občas se čeká delší dobu, ale jinak vše na 100%


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je moc milá a ceny má naprosto nepochopitelně nízké, a přitom vše kvalitní. Rozhodně doporučuji všem, kdo chce jakkoliv rovnat zuby :)


N
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá, naprosto profesionální, vše dokonale vysvětlí, proto bez váhání doporučuji všem, kteří hledají doktora - ortodontistu se vstřícným přístupem k pacientům. Rovnátka mám nasazena půl roku a již jsou vidět obrovské pokroky. Co mě ale na více méně každé návštěvě zaráží, je nepříjemný a naprosto neprofesionální přístup sestry, která působí dojmem, že jí vyloženě obtěžuje vaše přítomnost v ordinaci a asistence při veškerých úkonech spojených s vaší léčbou, což vám hojně dokazuje jak hlasovými projevy, tak mimikou v její tváři. Pokud si tímto ovšem nenecháte zkazit den, budete odcházet vždy spokojeni.


P
Ověřeny pacient

Ve 30 letech mi srovnala zuby za naprosto směšnou částku - oproti tomu, že jiný zlatokopové totéž dělají za 40 tisíc, mě stály zuby u ní něco přes 5 tisíc. Teď k ní chodí starší syn. Odvádí špičkovou práci. Zuby i pacienty má ráda.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti