Privátní praktický lékař pro dospělé
tř. Osvobození 1388, Otrokovice

Po přečtení recenzí, i když ne zrovna aktuálních, jsem se rozhodl reagovat a napsat vlastní zkušenost.
K lékaři jdu, jako většina, když už musím. Před dvěma lety jsem měl úraz a byl jsem častějším návštěvníkem u lékařů.
Kdyby se všichni starali, jak paní doktorka Minářová, tak jsem naprosto spokojený. mám pocit, že lidem chybí srovnání.
Musím říct, že nejen paní doktorka, ale také její sestra mi vždy vyšly maximálně vstříc!
Škoda, že lidi v dnešní době víc kritizují než chválí. Za mě pochvala!:-))

Paní doktorka se silně zhoršila a v současné době se vlastně jedná o takové řeči já vás prohlédnu,ale léky sice nějaké předepíšu,ale pokaždé budou stejné. No,je toto možné!!! Musím přiznat,že určitě změním praktického lékaře.

Nedoporučuji!!!!! Mění sestry jak na běžícím pásu - sama jsem od ní odešla. Naší babičku předávkovala nesmyslnými léky a v nemocnici sami lékaři řekli, že ji málem zabila!!!! Bohužel babička už není mezi námi...:((((( Takový člověk jako je tato doktorka nemá na tomto místě co dělat.....měla by podnikat v jiném oboru......:((((

Opravdu nemám co dodat... Přijde mi, že si hraje spíše na úřednici a dělá prachy díky prohlídkám do autoškoly, zaměstnání atd.... jdu k ní "jednou za 100 let", když je mi opravdu zle a pokaždé se mě zeptá, zdali mám doma paralen, aby mi ho nemusela psát a na recept mi napíše většinou ACC a vitamín C.... pokaždé stejně...
zaplatím jí 30 kč, ale léky platím v plné výši... když jsem se na to naštvaný z lékárny přišel přeptat, jelikož mi holka v lékárně oznámila, že mi doktorka napsala na recept, že to budu hradit v plné výši, tak mi doktorka tvrdila, že pojišťovna nepřispívá na žádný lék ohledně průdušek, bronchitidy či při jiných problémech s plícema. To jí nevěřím ani za mák. Proč potom to pojištění platím, čekal jsem 2 hodiny před ordinací, kdy nesmyslně sestra pouštěla pozdější příchozí, pak mi doktorka za 30 kč řekne jen to co jsem věděl a nakonec napíše recept se kterým zaplatím léky v plné výši... mohl jsem jít rovnou do lékárny, aniž bych čekal a ještě platil 30 Kč, už tam fakt nebudu chodit, nemá to smysl

Chodím k této paní doktorce pro léky mojí matce. Dříve k ní matka chodila sama a měla stejný názor jako výše uvedené. Neporadí, pokud pacient chce třeba změnit léky, spíš ji to zatěžuje. Nevyslechne...Je to klasická totalitní namyšlená lékařka. Udělat základní úkony a už vám nese kartu ke dveřím a naznačuje, aby jste odešli. Co je do nebe volající,je její zástup při její nepřítomnosti. Nemocný pacient aby jel autobusem několik kilometrů k jiné lékařce. Ta navíc je hodně úsporná, i když tvrdí opak. Pokud by bylo kam, hned bych matku přepsala!!!

Paní doktorka se soustředí pouze na určitou věkovou skupinu pacientů (důchodci).Ostatní pacienti jsou na jakékoliv problémy mladí!!!

C

Je to špatná lékařka, nemá zájem o pacienta. Měla by si koupit knihu Komunikační pasti v medicíně. Jakýkoliv zravotní problém pacienta bagatelizuje a odmítá pacienta odeslat k odbornému vyšetření.