Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Jsem spokojen, paní doktorka je odpovědná a pečlivá

Paní doktorku navštěvuji 5let a zatím jsem neměl nejmenší problém. Posílala mě na smysluplná vyšetření a mé problémy jsme společně vždy vyřešili. Srozumitelně mě vysvětlila s jakou nemocí se potýkám a pomocí správných léků se cítím o dost lépe než dřív. Děkuji a doporučuji:-)

Myslím, že dotyčný člověk, který napsal předchozí hodnocení, je zaujatý a snaží se ublížit. Paní doktorka je velmi schopná a po medicínské stránce ji není co vytknout. Mnoho negativ mají na vrubu zdravotní pojištovny a s nimi lékaři nic neudělají.

Neustále mění léčbu, nerespektuje doporučení odborných lékařů, píše léky, na které jsem alergická nebo se vylučují s léčbou jiných lékařů. Přístup doktora neskutečný, nepozná vedlejší účinky léků, odmítá mě poslat ke specialistům na další vyšetření. Jediná léčba spočívá v hubnutí a léčbě vysokého tlaku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Já i moje dvě děti jsme s paní doktorkou spokojeni. Zřejmě si vzala hodnocení k srdci a mnohé v její ordinaci se změnilo.

Vystřídal jsem několik praktických lékařů.Na radu manželky jsem se přihlásil k tétolékařce.Opravdu nelituji.Chodím k ní už mnoho let a jsem velmi spokojen.

profesionální a přitom lidská, pečlivá, příjemná, ochotná

Paní doktorka je moc dobrý diagnostik, je milá a umí dobře vysvětlit daný problém a léčbu. Sestřička je ochotná a milá, umí zažertovat a vyslechnout.

Je opravdu lidská,moc příjemná a hlavně odborně zdatná.

Moc se mi líbí,že si našla skvělou sestřičku.je velmi ochotná a někdy přidá i vtip.Způsob práce na PC vůbec neruší kontakt s pacientem,což je pro nás starší moc důležité.Zkrátka profesionálka po všech stránkách.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti