Miroslava Kopsová, pediatr Kladno

MUDr. Miroslava Kopsová

Uložit

Pediatr Více

8 názorů

Uložit


Adresa

Petrohradská 3113, Kladno
Dětské středisko

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil

Paní dr. léčila mého bratra bez problému, ale u mě nastali vetší problémy než je chřipka a viroza. nejdříve me měsíc lečila na ledviny pozdeji (když me odvezla rychlá že se nemohu zvednout) se zjistilo že mám vadu zad a pozdeji když se u mě strídali silné průjmy se zácpou která trvala klidne i 3 týdny nepochopiteně prohlasila že mesíc počkame co to udělá s novou jí nasazenou léčbou v tuto chvili jsem se dostala (nezapíram přes znamost) k jiné dr. kterou odborníci uznavají a velmi žadaný dr. a ta me okamžite poslala do nemocnice ihned v den zaregistrování, kvůli špatné péči paní dr Kopsové jsem byla v nemocnici nekolik měsiců. Je to dobrá dr na chřipku, ale nic víc. Je sice příjemná, v klidu vysvětlí o co jde, nepoužívá lékařskou terminologii ale nedej bože když se jedna o neco s čím se tak často nesetkává.

Ověřený profil

Pani doktorka je uzasna, hrozne citliva, jemna chapava, vi co dela, umi vse vysvetlit. Je to doktorka ideal.... k jiny bych se synem nikdy nesla, lepsi detskou lekarku neznam. Klobouk dolu

opravdu skvela detska doktoroka...sama jsem k ni drive chodila a ted i muj syn....vse rada a ochotne vysvetli a vim ze nikdy nic nezanedba....

Velmi "lidská" lékařka. Dokáže se pacientům věnovat, vyslechne, poradí a vždy pomůže. Nestalo se nám, že bychom odcházeli z ordinace nespokojeni, nebo s nějakými obavami. Paní doktorka vytváří přirozené prostředí bez zbytečných odborných frází. Všem doporučuji!!!!

L
Ověřený profil

Skvělá lékařka, citlivý přístup k dětem, rodičům vše ochotně vysvětlí, velmi pečlivá. Jediný problém bývá plná čekárna.

R

Dětskou lékařku MUDr. Kopsovou doporučuji se synem paní doktorku navštěvujeme již 15 let.
Dětem se vzorně věnuje.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti