MUDr. Miroslava Chamuláková

Gynekolog Více

Litvínov 1 adresa

Ord. praktického lékaře gynekologa
Hamerská 257, Litvínov

Již cca 25let není mojí gynekoložkou a teď jsem zjistila že si mne účtuje dvakrát do roka u pojišťovny :(

Jsem ráda, že jsem si konečně našla nového gynekologa. Mudr. Chamulákovou rozhodně doporučit nemůžu. Přes časy objednání, zanedbání péče až po zastaralý ultrazvuk....prostě všechno špatně:(

Každý máme jiné zkušenosti. Já patřím mezi ty kladné. Jsem opravdu velmi spokojená.
Problém jsem měla taky. ale narozdíl od níže uvedených byl úspěšně vyřešen. Ordinaci gynekologa
určitě nikdo nenavštěvuje rád, ale k paní doktorce jdu v klidu. Jsem s její prací a přístupem
sestřiček opravdu spokojená.

Fag dost dobrá, bez problémů!

Pravdou je,že pokud nemáte žádné problémy,tak si tam hezky pokecáte,ale běda,když potřebujete odbornou lékařskou pomoc.Já jsem díky této paní doktorce málem vykrvácela,naštěstí jsem za minutu dvanáct navštívila jiného gynekologa,který mě okamžitě poslal na transfúzi a tak můžu napsat toto hodnocení.Omlouvám se,že se nepodepíši,ale zbytek mé rodiny ženského pohlaví k této "lékařce"ještě chodí,protože jsou pohodlné někam dojíždět - určitě jen do doby,než nastane nějaký problém.

S chválou na paní doktorku mohu jen souhlasit.Velmi ochotná a dost mi pomohla s problémy,se kterými mi můj předešlý lékař pomoci neuměl, nebo spíš nechtěl.Mohu jen doporučit.

Zdravím! Nevím jak na ostatní, ale na mne byla trochu nepříjemná. Chodila jsem k ní stále se stejným problémem a nebyla shopná mi pomoci. Když jsem si šla pro výsledky kultivace stála jsem u sestry a paní doktorka na ní jen přes dveře otráveně zakříčela "Nic tam nemá!" a s tím mě vypakovali z ordinace. Když jsem po týdnu přišla se stejným problémem znovu vypadala jako by ji to už nudilo. Nyní mám jinou lékařku a problémy jsou pryč.

výborné jednání-doporučuji!

Musím taky jen doporučit , pacientky si hlídá , není arogantní , ale velmi milá .
Doporučuji

po chvále paní doktorky já nemám takovou zkušenost.Po větší gyn.operaci řekla paní doktorka že jsou jiné ženy na tom huř a hází lopatou.Myslím si že tak mluvit neměla dobrá lékařka.Už k ní nechodím.Podle mne má hrubé jednání