Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jasselská 1252, Mnichovo Hradiště
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Nejsem spokojena s prací a chováním p. Šulce. Přidávám se k nespokojeným pacientům, už nikdy k němu nejdu. Po tomto "zubaři" jsem potřebovala zásah zubního chirurga, aby po něm opravil "vytrhnutý" zub. Ano, nemá na vytrhnutí ani sílu. Jiný zubní lékař vidí to, co p. Šulc nevidí. Z pěti zubů byly tři špatně vytržené, trčely mi z dásně střepy. Všechny pacienty objednává na stejnou hodinu, např. na 9.00 a klidně příjdete na řadu v 11.20 hod. Lidé se v čekárně hádají, není kde si sednout.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Tohoto stomatologa rozhodně nedoporučuji,když jsem kvůli jeho špatné péči přišla o zub kdy kanálky nebyly zaplněny a ostatní zuby podle něho v pořádku jsem si našla nového zubního lélaře,lékařka se zděsila co mám kazů,zítra jdu na opravu šestého zubu,byl mi udělán panoramatický snímek atd.úplně jiný přístup,jiná péče a celkově všechno.A přijít ráno na bolest ještě před pracovní dobou a jít na řadu v 9.30 se slovy máte přijít dříve byla poslední kapka

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Kdo nemusíte, tak k panu Šulcovi nechoďte. Na jeho péči někdo jednou zemře. Dceru bolel zub, který byl zaplombovaný, bez nervů. Zub otevřel, píchl do vnitř jehlou a nechal otevřený s tím, že z něho možná ještě něco vyteče. To se také po 2 dnech stalo. Po další kontrole, kdy zub pouze vypláchl, jí řekl ať příjde za týden. Po 3 dnech jí začal příšerně bolet, obrovský tlak až do hlavy. Skončila na pohotovosti až v HK, protože byla sobota a tam se zděsili. Naprosto ucpané kanálky, že se tam paní doktorka nedostala, zub musela vytrhnout, obrovský váček, bolest tak silná, že ji nemohla umrtvit zub ani 3 injekcemi a nakonec to šlo i s kouskem kosti a následovalo šití a antibiotika. Něco strašného. Už s tímto lékařem něco udělejte, ať nemrzačí další lidi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

I já se připojuji k řadě nespokojeným pacientům. Pan Šulc se nemůže řadit mezi lékaře, jeho výkony tomu absolutně neodpovídají. Chodila jsem k němu přes 10 let, plomby vypadávaly, korunky byly udělané ostudně a jeho přístup k pacientovi se nedá řadit zrovna mezi ty nejlepší.. Nevysvětlil jasně a zřetelně, co vám bude dělat a také byl většinou netrpělivý a občas i sprostý…. Každopádně jsem se rozhodla, že přejdu k jinému zubnímu lékaři. Po vstupní prohlídce jsem byla v šoku. Nový lékař mi objevil řadu váčků a kazů. Váčky pod plombami vznikly z toho, že plomby byly špatně udělané a zuby nebyly ani umrtvené. Bude hooodně dlouho trvat než bude práce pana Šulce opravena a myslím, že něco opravit ani nepůjde. Další negativum, rentgeny pan Šulc nedělá, i když se pravděpodobně můžete dozvědět, pokud si necháte udělat výpis ze zdravotní pojišťovny, že jste na rentgenu byli. Jediné pozitivum je akorát to, že u něho nejsou dlouhé čekací lhůty. Být Vámi, rozhodně si dobře rozmyslím, zda pana Šulce dále navštěvovat… Zuby máme jenom jedny….

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Musím rozšířit řady nespokojených pacientů tohoto pana doktora. Chodil jsem k němu několik let, vždy mě jen prohlédl a vše bylo v pořádku a já měl radost, jak mám zdravé zuby. Na začátku roku jsem při kousání začal mít citlivou jednu stoličku. Objednal jsem se proto, popsal mu svůj problém, pan doktor mi ale řekl, že je to v pořádku, ať koušu opatrně a na druhé straně chrupu. To mi bylo divné, citlivost se zvyšovala, proto jsem se rozhodl pro návštěvu u jiného lékaře (lékařky). Ta se dnes při pouhém prvním pohledu na mé zuby zděsila a našla hned několik "nepřehlédnutelných" kazů. Z mé citlivé stoličky mi moc nezbylo, paní doktorka musela vyvrtat kanálky a vytrhnout nervy. V 25 letech mám tedy první mrtvý zub. Dnes mě to tedy trochu bolí, ale jinak se mi moc ulevilo. Nejen díky vyvrtanému kazu..
Kvůli "péči" dr. Šulce mě teď čeká ještě několik zákroků. Doporučuji všem pacientům, aby zvážili, zda své zuby svěří schopnostem tohoto stomatologa. Mě už u něj tedy rozhodně nikdo neuvidí!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Č
Ověřeny pacient

Dobrý den,
s panem doktorem Šulcem jsem velmi nespokojená a doporučuji všem jeho pacientům, aby si rozmysleli, zda tohoto "zubního" lékaře budou navštěvovat nadále, já jsem na to bohužl přišla až nyní - při preventivních kontrolách nenalezl žádný problém, bohužel po přeregistrování k jinému lékaři a rentgenu jsem zjistila, že chodím pěkně dlouho se 4 kazy obřích rozměrů a 2 zuby rádoby umrtvené vůbec umrtvené nejsou, otázkou času by bylo, kdy mi opuchne celá čelist v důledku váčků pod "umrtvenými" a zacementovanými zuby. A zdravotní pojišťovna??? Proplácí zákroky které nebyly nikdy provedené, ale to ať posoudí každý sám z výpisu od pojišťovny a vlastního porovnání....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Na preventivní prohlídce mi 2x řekl ok. Když mu říkám, že mě bolí zub, tak říká, že je ok,.
14 dní na to jsme si ulomil při sportu 1čku na hoře, ale strach z toho jak bude prace vypadat mě donutil zkusit mého známeho zubaře v praze a ten mi ihned řekl, že mám v puse 3 viditelný kazy a nejsou tam 14 dní. Zub který mě bolel, byl dávno s váčkem mrtvý a musel se přeléčit.
Myslel jsem si, že je dobrý, ale když jsme otestoval jiné zubaře tak je to hrůza. Korunky atd jsou od něj hnusný a člověk se za ně stydí. A jak psal už někdo jiný....nic vám neřekne.
Jo a jeho styl objendávání je divný....plná čekárna a čeká se.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Souhlasím, nejhorší Stomatolog v Hradišti. S jeho prací nejsem absolutně spokojena, na co sáhne to zkazí. Blobma mi kolikrát nevydrží ani měsíc. Navíc je nepříjemný, netrpělivý,nerví a nemá ani sílu na trhání zubů. Slyším na něj velké stížnosti a pacienti raději odcházejí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Při práci je netrpělivý, když mu něco nejde. Ani s jeho prací nejsem spokojena.


J

Velmi dobrý stomalotog po technické stránce. Opravy zubů mi vydrží déle než mým známým kteří chodí k jiným stomtologům. Někdy chybí trochu vřelejsí přístup, zdá se mi že není moc trpělivý k dětem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti