Ordinace PL pro dospělé
Heroutova 321, Beroun

K panu doktorovi jsem šel, protože jsem nutně potřeboval přejít a o prázdninách bohužel nebyl jiný doktor volný. Musím ale říct, že budu měnit, protože se pravidelně stává, že do ordinace přichází o hodinu později, z ordinace o hodinu dříve...Dále špatný přístup, ze kterého se zdá, že ho pacienti otravují. Toto by se dalo ještě přežít, pokud by opravdu léčil dobře. Nejsem lékař, ale pokud přijde do ordinace s bolením v krku a zvýšenou teplotou, doktor se mi koukne do krku a řekne: "Nic jsem tam neviděl, takže vás to bolí níž?" "Ano" "Sestři, napište mu tyhle antibiotika" ... bez výtěru, odběru, na lehké bolení kašle předepisovat silná 500mg antibiotika? Měním, než si zničím svoje zdraví...

je to velmi dobrý pan doktor

Naprosto souhlasím s kritickými názory na pana doktora - velmi neochotný,
při příchodu do ordinace dá ihned najevo, jak ho obtěžujete. Nedokážu posoudit, jaký je ke "svým" pacientům, ale protože má lékařka měla dovolenou, byla
jsem nucena obrátit se svým zdravotním problémem na pana doktora. "Prohlédl"
mě ze vzdálenosti jednoho metru a řekl, že mám navštívit specialistu. Zde mi sdělili, že lék, který mi předepsali, běžně předepisuje obvodní lékař.

Neochota předat pacienta na vyšetření specialistovi,naopak jeho akupunktura a magnetoterapie jsou tím "nejlepším". Prázdná ordinace hovoří za vše.

Pan doktor se vždy tváří jako by ho pacienti velmi obtěžovali. Je vidět, že ho prácer nebaví. Pacientovi se nevěnuje,většinu nechává na sestřičce.Nedodržuje ordinační hodiny. Má do jedné hodiny a už ve 12 je v civilu a spěchá pryč.

Vy ubožáci, věříte že kdokoliv z vás by to zvládl lépe...? TO ASI TĚŽKO! Jděte radši jinam, pan doktor je skvělý lékař ke kterému chodim léta. Snad si jednou uvědomíte, že povolání lékaře není srovnatelné s automechanikem či prodavačkou!!!

Chodím k panu doktorovi již řadu let. Je mi tak trochu smutno nad tím, že hodnocení nenapíší ti pacijenti, kterí jsou s lékařem spokojeni. Na to, aby byl lékař hodnocen jako špatný nestačí názor několika lidí, kteří se na internetu vyjádřil. Hodnocení pokládám proto za neobjektivní. Pokud není pacient s lékařem spokojen ať k nemu nechodí a vyhledá jiného. Já osobně si nemohu stěžovat. Pravdou však je, že doktor nedodržuje stanovené ordinační hodiny (dle rozpisu ordinačních hodin, které má uvedeny v čekárně).

Na chřipku mi běžně předepisuje antibiotika, výtěr z krku ani neudělá, změří maximálně tlak. Naprosto nedoporučuji. Jen sestřička je moc milá.

já mám s ním taky takové zkušenosti př. jsem objed. na 8.00 a on přijede až 9.30.každý člověk nemá čas čekat .ale i jeho vystupování není vhodné na lékaře když přijdete tak vám řekne dělejte pospíchám domú už končíme aje toho víc co by mohl člověk napsat. sestřička je moc hodná fajn člověk je to zlatý člověka ona za něj dostává vynadáno ..............

Souhlasím s předchozím komentářem a jen přidám, že bez jakýchkoli omluv
začíná pravidelně ordinovat o hodinu déle než má napsáno.
Hledám už jinde.-)