Doktor jako jeden z posledních neobjednává, to je při přístupu dnešních zaměstnavatelů pro pacienta katastrofa. Přijdete tam před sedmou, po sedmé dorazí sestra 07,15 začne náběry a skončí po osmé, kdy už má ordinovat lékař, ten tam často ještě není. Před vámi je 15 lidí, další přichází a když vidí ten přetlak v čekárně zase odchází. Důchodci se začínají ptát, viděl už dnes někdo doktora, odpověď, zatím ne. Po osmé dochází doktor, pak ho pacienti ještě vidí přes čekárnu někam pobíhat a pak, konečně začne. Je kolem poledne před vámi ještě dva pacienti, a vy jste úplně hotový, že z ordinace vyleze sestra, že bere posledního. To se naštěstí nikdy nestalo. Vlezete nakonec k doktorovi, od kterého dostanete nepochopitelnou otázku. Co vám je, co na to chcete, jak to chcete léčit, a diví se, že nechcete neschopenku. Nakonec otevře dvě skříně, a do mikrotéňáku, přesně podle vzoru, jak to nemají dělat, do něj nasype několik léků. Naprosto v šoku, vycházím před jednou hodinou s pytlíkem v ruce plným léků do čekárny, kde jsou ještě poslední zbytky rozzlobených pacientů, kteří nedostali odvahu a stále nevyměnily doktora. Po několika podobných zážitcích jsem ho opravdu opustil. Byl to trochu problém, kvůli falešné solidaritě mezi doktory. Protože sice by mě vzali téměř kdekoliv, ale když zjistili odkud chci přijít, tak cukli. Nakonec jsem našel doktora, kde vše funguje podle požadavků dnešní doby, a dokonce i léčí :-)

nemohu si vůbec stěžovat na pana doktora:-)
Jen ty dlouhé doby v čekárně, než se k němu dostanete:-(

K panu doktorovi chodím již léta s dětmi a vždy se s ním dá rozumně domluvit.Pokud je problém,vždy to řeší.Mrzí mě,že jsem se nechala zlákat na pár měsíců k jiné lékařce,potom jsem však opět přešla ráda k panu doktorovi,který vše řeší klidem a vysvětlením.

Neskutečné vemeno!!! Byl jsem k němu přidělen od 18 let a po dobu 10 let jsem jeho služby nemusel nikdy využít, poněvadž jsem nestonal. Až letos mi již delší dobu nebylo dobře: slabost, malátnost, stálá únava, potíže s dýcháním. Byla mi odebrána krev a proveden výtěr z krku. Pan doktor mi předepsal nějaké prášky, které se totálně minuly účinkem nicméně po dobrání jsem se byl zeptat na výsledky. Pan doktor mi sdělil, že ve výtěru nic nebylo, že nemám žádné příznaky nemoci a z krve jen zvýšenou činnost jater (billirubin) čemuž by nevěnoval pozornost, takže dobrý, i když jsem mu opakoval, že mi je stále špatně!! Na odchodu z ordinace jsem se ještě ptal sestřičky, co jsem měl ve výtěru a řekla mi, že jí neposlali výsledky!!! Na moje naléhání zavolala do laboratoře a oznámila mi s klidem: "Máte betastreptokoka, nashledanou", dobrý ne? Píšu to zde jako varování pro ty, kteří by se rozhodovali, zda jít k tomuto lékaři. Přešel jsem k suprové paní doktorce v Jihlavě a jsem velmi spokojen. Na závěr bych uvedl, že ze zvýšené tvorby billirubinu v játrech, které by "Mistr Růžička nevěnoval pozornost", se vyklubala mononukleóza.

Neskutecny vemeno! Po letech, kdy jsem zaplatpanbuh nijak vazne nemarodil, jsem chytl betastreptokoka. "Pan doktor" mi po vyteru sdelil, ze nemam zadne priznaky a ze ve vyteru nic nebylo!! Nedalo mi to, protoze mi delsi dobu bylo spatne, a tak jsem se na odchodu zeptal jeste jednou sestricky na vysledky vyteru a ta mi rekla, ze je jeste neposlali! Pote zavolala do laboratore a sdelila mi: "Mate betastreptokoka, nashledanou." Pana Ruzicku nedoporucuji nikomu, kdo by nekdy potreboval skutecnou lekarskou pomoc snad jen napsat neschopenku, nato je odbornik.

No je to subjektivní, ale nespokojenost. Přijdete před sedmou na odběry, sestra dorazí před půl osmou, prvního vezme známého skoro ve třičtvrtě na osm, který přišel půl hodiny po vás. a když pak řeknete, že potřebujete někde být jinde, takže máte přijít v den, kdy se vám to hodí - jenže komu se hodí čekat tam přes hodinu. Přitom by stačilo začít s ordinační dobou a bylo by to bez problému. Jinak s doktorem spokojená též nejsem, mám z něho pocit, že ho otravuji (a to jsem tam za ty čtyři roky byla asi 5x), pocit, že mi nechce pomoct a že mě schazuje samu před sebou. A ty jeho odchody z ordinace děs. No a než se vůbec k tomuto doktorovi dostanete, tak si pobydete nejméně hodinu a půl v čekárně. Neúcta k pacientům. Nedodržování ordinační doby.

Vyslechne, je příjemný. Já doporučuji.

čekání dlouhé, ale když je problém, okamžité jedná a dokáže ledacos popohnat. Nemůžu si stěžovat.

Dlouhé čekací doby, odchody z ordinace,

Super pan doktor, doporučuji :)