Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (9)

Bohuslava Hochmanová Jiný

S paní doktorkou jsem vždy byla naprosto spokojená. Nehledě na milou sestřičku a vždy vstřícný přístup. Není problém přijet hned následující den, pokud potřebujete něco řešit. Případně pokud jste nemocný, tak vás vezme většinou hned ten den.

Bohuslava Hochmanová Jiný

Paní doktorka je hodná,ale léčit bohužel neumí,kdykoliv jsem mluvila se sestrou nebo s lékařkou,tak mi připadalo jako kdyby na mé jméno byly alergické a že je obtěžuju a že už mám zase nějaký problém.Bohužel to co bylo pro paní doktorku vždy banalita nebo od páteře se za nějakou dobu ukazálo jako závažnější onemocnění i s následnou hozpitalizací v nemocnici.Vždy jsem si v této ordinaci připadala jak hypochondr který si zase něco vymýšlí.Mrzí mě to hlavně pokud jsem v první vlně Covidu nosila do této ordinace dezinfekce,roušky a respirátory aby se paní doktorka se sestrou nenakazili když nebylo nikde z těchto věcí nic dostupné.Jsem ráda, že jsem odešla!Pro dobrotu na žebrotu.

MUDr. Jana Polívková Jiný

Je zvláštní, jak se tady názory podstatně liší. Ano, čekací doba je dlouhá, ale za sebe musím říci, že sestřička je milá a paní doktorka mě vždy nechala vysvětlit, jaký mám problém a neváhala mě poslat na CT "jen" kvůli migrénám.

MUDr. Jana Polívková Jiný

Paní doktorka a sestra jsou sehraný tým, u kterého je pacient velice ochotně a včas vyšetřen. Paní doktorka je velice komunikativní a snaží se potřebná externí vyšetření včetně pro mne invalidu napíše potřebné sanitky. Není to pro mne prví internista, ale už bych určitě neměnil.

MUDr. Jolana Tauberová

Paní doktorka je úžasná, hodná, vstřícná, nemáte strach zeptat se na jakýkoliv dotaz. Sestřička je už ve dveřích balzám na duši, příjemná, usměvavá, milá. Až jednou skončí, vůbec netuším, kam s dětmi chodit. Děti berou přednostně, sice to netěší dospělé, ale děti se nestačí ani rozkoukat a jsou v ordinaci, takže se nervují co nejméně. Nutno říct, že i tak se dlouho nečeká. Děkuji paní doktorce a sestřičce za to, že tam jsou! Jiráková

MUDr. Marta Pauková Poporodní úzkosti

Pořád čtu ,že je paní doktorka milá ,ale na mně nikdy nebyla. Když jsem přišla pro radu na koho se mám obrátit když mám psychické problémy po porodu dívala se na mně jak na vola a cítila jsem se velmi špatně a jeji opovrhující chování kdy mi vyčítala, že ji ve 12h končí pracovní doba mi také moc vhodné nepřišlo. Doktoří pracují pouze 4h a ještě jsou na vás naštvaní kdy potřebujete pomoct.

MUDr. Jana Polívková

Jako pardon, ale já se paní doktorky zastanu. Její matka dělala několik let přednostku neurologie v Havl. Brodě v nemocnici, takže pochybuji, že Mudr něco zanedbala! Čekací doba u ní je sice až 6 hodin, ale zjistěte si, v nemocnici až 8 hodin! K paní doktorce jsem se vrátila po několika letech a dojíždím k ní až z Pardubic. Byla až zděšená, že mě zde i na požádání neposlali nikam a ihned mi vypsala spoustu vyšetření, teď naposledy mě vzala výjimečně a vypsala mi, co by mohlo vyřešit mé problémy. Snaží se mi eliminovat vedlejší možnosti, než nastoupíme na jinou hlavní léčbu a nemátli tělo a popř. nezpůsobily nějaké vážnější vedlejší účinky drastičtější změnou. Za mě naprostá spokojenost, přála bych vám všem kafrajícím vyzkoušet jiná města, abyste uznaly, co je pojem "vděk".. Pá

MUDr. Jana Polívková

Nedoporučujeme. Mamka tam s velkými migrenami a dalšími bolestmi naposledy čekala 3 hodiny. Paní doktorka na ni byla povysena, řekla, že nalez nemůže způsobovat takové bolesti a obtíže. Kde má laskave papir z vyšetření...přitom ho sestra zapomněla dát do karty...tak ať na ni tukne, že nemá čas. Mamka byla objednana na 3h spolu s dalšími 10 lidmi. To čekání je tam vždy...ale když už se dockate a chcete pomoct, čeká na vás velmi nepříjemna doktorka, která pochybuje o vašich obtížích...potíž jste vy, ale penize z vás od pojišťovny jsou...

MUDr. Jana Polívková Migrény, Vyhřezlá ploténka

Paní doktorka Polívková, včetně paní sestřičky Jindrové jsou profesionálové, odborníci ve své profesi. Vážím si jejich práce a děkuji za dosavadní přístup.
    Negativní ohlasy, kdyby bylo ve zdravotnictví více peněz, bylo by více doktorů a méně čekání. Paní doktorka by nemusela sloužit v ordinaci a pak v nemocnici v jednom tahu...a fungovat 16h jak na běžícím pásu. Nepotřebuji si neustále stěžovat.
    Za mě velký respekt a úcta!
    Radek Vacek

Kontakt

Nádražní 582, Havlíčkův Brod 580 01 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR