Zobrazit lékaře

580 01, Havlíčkův Brod, vysočina

• Marie Burešová

Plicní Lékař, MUDr.

• V

Má mimořádně pozorný a lidský vztah k pacientům, hluboké vědomosti a dlouhodobou praxi v léčbě plicních onemocnění.Díky tomu je poměrně vážné onemocnění mojí manželky stabilizované,již více jak rok nemusela postoupit nemocniční léčení.

• O

Navštěvuji paní doktorku již dva roky,její péče o pacienty je vzorná a to po všech stránkách,vždy provede vyšetření ve spolupráci se sestřičkami,konsultuje vaše problémy,vzorně vybavená ordinace,teprve po vyšetření píše léky a snaží se aby doplatky byly minimalizovány.Opět konsultuje.Můj zdravotní stav se u ní zlepšil a při tom jde vše s úsměvem a to i u vzorných sestřiček.Díky Vám všem.

• Hana Čiháková

Praktický Lékař, MUDr.

• Každý má svoji zkušennost, já jsem zcela spokojen.

• Vždy pomůže :)

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Milič Vinko

Internista, MUDr.

• H

Pan doktor moc hodný, komunikativní, sestřička ochotná, milá, vstřícná.Jsme moc rádi,že chodíme sem.

• P

K tomuto lékaři již chodím mnoho let. Pokud budete volit lékaře zvolte jiného. Nekomunikuje, neporadí, neléčí. Zapíše hodnoty rozborů do karty, změří tlak a to je tak vše. Pokud máte nějaký problém, dělá raději že neslyší, nanejvýš něco zamumlá a nic neřeší.
      Sestra je vynikající.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Ilona Vilímová

• M

K paní doktorce chodím už 5 let a nemůžu si stěžovat na nic.
      Zatím se se mnou bavila o všem na co jsem se zeptal velmi ochotně Při lehce zvýšené glykemii ihned odeslala na zátežový test a následně ke specialistovi. Sestřička skvělá, na všem se s ní dá domluvit a celkově v ordinaci panuje dobrá nálada.

• J

Mohu jen potvrdit, že paní MUDr Vilímová je skvělá lékařka. Familirní oslovení sice nepotřebuji, ale nevadí mi a z vlastní zkušenosti vím, že mnoha pacientům usnadní a ulehčí svěřit se lékaři se svými problémy. Ale mnohem důležitější je, že velice svědomitá a výborná diagnostička. Já osobně jí vděčím za záchranu zdraví a možná i života. Nespokojila se s dobrým EKG a podle příznaků zjistila, že se jedná o vážnější chorobu, což mi pak potvrdilo vyšetření u specialistů, kam mě poslala. Potřebný zákrok byl podle nich pár týdnů před infarktem a od té už uplynulo více než 10 roků. Také moje manželka si péči paní doktorky nemůže vynachválit a právě jí pomáhá její lidský přístup zvládat návštěvy lékaře. Můžeme oba paní doktorce řadu let jen být vděční.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Jaroslava Neugebauerová

• M

Jaruš nejlepší lékařka jak profesně tak lidsky

• Přístup paní doktorky je velmi profesionální, je ochotná a vždy připravena člověku pomoci. Chodím k ní již asi 30 let a mohu jen chválit. Její přístup je nejen profesionální, ale i lidský.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Miroslav Novotný

Chirurg, MUDr.

• S

Pan doktor je profesionál s vynikajcím přístupem, byl jsem u něj ošetřen k naporsté spokojenosti. Je to lékař, který se soustavně vzdělává a vědomostmi a zájmem o pacienty zdaleka vyčnívá nad většinou lékařů v okolí.

• M

Pan doktor Novotný nemá v širokém okolí konkurenci. Díky němu jsem po úraze neochrnula a ruka slouží jak má. Kdyby nebylo jeho a spoléhala bych na lékaře, který mi poskytnul poúrazovou léčbu v nemocnici, už bych dnes rukou ani nehnula. Ujal se mně, podrobně vyšetřil a zahájil léčbu. Co se dalo ještě zachránit, skutečně zachránil. Léčil nejenom mně, ale v minulosti i ostatní členy mé rodiny. Vždy precizně a citlivě, vysvětlí co je příčinou problému, jak bude léčit - prostě kapacita. Pane doktore - vřelý dík!!!

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Oldřich Štěpánek

Gynekolog, MUDr.

• B

Hodnoceni toho lékaře je velmi dobrý,Zachránil mě život u mimoděložního těhotenství.

• L

S panem doktorem jsem byla spokojena do chvíle, než se objevily první zdravotní potíže. Určité období jsem ho potřebovala navštěvovat velmi často, což bylo téměř neproveditelné - objednací i čekací lhůty pro mě byly příliš dlouhé. Když už jsem se k panu doktorovi dostala na vyšetření, na všechno jsem se ho musela vyptávat - měla jsem pocit, že ho svými dotazy obtěžuji, a nikdy jsem nedostala uspokojující odpověď. Mé vleklé problémy vyléčil až jiný lékař, který mi - na rozdíl od pana Štěpánka - vysvětlil i jejich příčinu.

Podívejte se na všechny názory (50) na lékaře

• Marie Štefánková

Dermatolog, MUDr.

• V

Paní doktorka Štefánková je milá a příjemná. Léčila jsem se u ní více jak 10 let. Dnes 2.10.2012 jsem potřebolava od paní doktorky poradit, ovšem nebyla jsem objednána.Sestřička mě nechala čekat v čekárně 2 hodiny a nakonec mě stejně nevzala.Myslím si, že kdyby paní doktorka věděla jaké arogantní chování ma její setřička, určitě by zakročila. I v čekárně si lidé na setřičku stěžovali. Ja jsem se nakonec obešla u paní MUDr.Škurlové. Sestřička byla velice vstřícná a paní doktorka úžasná, skvělá, lidská a hlavně velmi pečlivá. Můžu jen vřele doporučit.

• .

Nepříjemná a arogantní

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Bohuslava Hochmanová

Praktický Lékař,

• M

Jsem ráda, že už tam dávno nechodím!! Mám jinou a jsem spokojená!!!

• Zásadně pacienta léčí přes stůl - jako by se jich štítila. Psychicky labilní. Okolní lékaři mají v čekárně plno - u Bohunky je prázdno . Kasíruje a sbírá body. Jak v jiném příspěvku uvedeno - zde léčí sestra !!!

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Věra Domkářová

Oční Lékař, MUDr.

• M

Paní doktorka i sestřička jsou velmi příjemné, ochotné a milé za což dávám velké +. Pokud ale chcete nosit kontaktní čočky, vyhledejte raději jiného lékaře. Paní doktorka prodává, lépe řečeno nutí, čočky pomalu 2x dražší než je koupíte normálně v optice, nebo přes internet. Pokud řeknete, že u ní čočky kupovat nebudete, už k ní nemůžete chodit.

• V

Objednání na určitý čas de facto nefunguje. Stejně se zde poté musí čekat i více než hodinu. Chápu, že u lékaře nejde naplánovat vše na minutu, ale toto je neadekvátní, zvláště když je to pokaždé. Pro lidi s nedostatkem času určitě doporučuji někoho jiného.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře