Přemysla Otakara II. 309, Městec Králové
Soukromá ordinace praktického lékaře

Mirecek je fajn, kdyz chcete predepsat neschopenku, tak vam ji urcite napise, proto ho asi tak vsichni miluji.
Jinak moje osobni zkusenost, neni prima- navstivila ho mama a z ordinace se vratila neskutecne nastvana. Doktor byl pry namol, ze nemohl zpocitat na kolikate kustce prstu mela zraneni, zpravu pro pojistovnu ji nechtel vydat se slovy ze on "chce teda taky penize od pojistovny". LAtinske nazvy, ktere psal do zpravy, mu diktovala sestra, ktera se taky nechovala prijemne a mamu doslova vyvedli se slovy "uz bezte" Nehlede na to, ze uz mel nekolikrat problemy s CLK(nebo jinym institutem, co se tim zabyva), protoze v pracovni dobe poziva akohol!
NIkdy bych k nemu nesla.

C

Mireček je bezva doktor. Náš rodinný. Nedáme na něj dopustit. A co dělá mimo ordinační hodiny je snad jeho věc, ne?

C

Tento pan Dr. je odborník, je opravdu v pohodě a chodím k němu rád. Akorát spíše léčí sestřička než p. doktor:)

Je to jediný lékař, který se mnou doopravdy zabýval. Ostatní mi jen opisovali recepty. On mne poslalna několik vyšetření, kde se zjistilo, že všechno je jinak. Takovou starostlivost jsem ještě nezažil. No a jestli pije tak pije asi za svoje peníze a nikomu do toho nic není. Pijí i jiní a nikomu to nevadí. Zkuste se dívat na lékaře také jako na člověka a sníží se vám hladina žluče v krvi.

Z medicínského hlediska naprosto nevyhovující lékař,............ a komediant.

O

Nezkazí žádnou legraci a je to skvělý herec. Zahraje opilce i s pomočením na ulici lépe než Čejka slepici. Jindy zas opilce za volantem, že mu to zbaští i policie. Vřele doporučuji shlédnout jeho představení v ordinaci. To nemá chybu. Škoda, že jsem opravdu nemocen a tak se musím léčít už jinde. Vřele doporučuji zvlášť těm, komu chybý dobrý důvod se zasmát. Ještě že je málo lékařů na venkově a reforma nezahrnuje prohibici, ale za 30Kč vstupného to stojí za to.

Můj obvodní lékař se rád trochu napije ale jinak je to dobrý lékař

opravdový specialista, má bohaté zkušenosti, bývalý vojenský lékař