Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Senovážné nám. 2, České Budějovice
Psychiatrická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Pan doktor vše velmi zlehčuje, což v léčbě není vůbec dobré. Odešla jsem co nejrychleji to šlo do jiné péče. Už nikdy více!


P
Ověřeny pacient
Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

U pana Doktora Norka jsem pacientkou již skoro 15 let. Pro mne je bezkonkurenčně nejlepším psychiatrem v ČB. Tehdy jsem k němu přišla v akutním stavu. Pan doktor mi pomohl se stabilizovat a později i několikrát se vyhnout hospitalizaci. Je klidný, kompetentní, uklidní, poradí nejen s medikací, ale i s tím, jak řešit těžké životní situace, je upřímný (nelituje a nemaže med kolem pusy, ale pomůže problémy konstruktině řešit, předpokladem je samozřejmě upřímnost pacienta k sobě i k lékaři!). Vždy, i v dobách největších krizí jsem odcházela v lepším stavu. Mám k němu naprostou důvěru a na termíny chodím i když je mi dobře. Díky němu jsem se nemusela vzdát práce, a i když je moje diagnóza chronického charakteru, žiji normální život. Tímto chci panu Doktorovi velmi poděkovat za jeho profesionální přístup a čas, který si na mne vždy najde. A také, že je se mnou ochotný některým věcem zasmát! Ještě jednou děkuji. Petra F.


V
Ověřeny pacient
Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Vynikají lékař. Ochotný, empatický...
Rychlý termín konzultace. Okamžitá reakce u pomoc. Naprostá důvěra.


E
Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Pan doktor je úžasný člověk,pomáhá mi už strašně let,nedám na něj dopustit.Vzdy mi poradí s čímkoli,zašle recept na mobil.Kdyz je potřeba najde si čas


V
Ověřeny pacient

Pan doktor Norek je nejenom dobrý psychiatr (mohu-li tedy na základě svých zkušeností posoudit), ale rozhodně je to velmi inteligentní, chápavý a vstřícný člověk. Jeho osobní a laskavý přístup velmi přispívá k vytvoření důvěry mezi pacientem a lékařem. Což je při jeho specializaci samozřejmě nesmírně důležité. Mně osobně velmi pomáhá – a jistě nejsem sám.


E
Ověřeny pacient

Je bezvadnej a klidnej. Takoví psychiatři jsou v Budějkách dva. Ještě pan doktor Chodura. Mají hodně společného, povahu, intonaci řeči, hloubku hlasu, pohled i názory na věc. Vždy mi dá takový impulz a energiii, že je mi několik dní po jeho návštěvě lépe a mám chuť něco změnit.
Eva


E
Ověřeny pacient

Pan doktor má osobitý přístup, to ano, ale o nějaké aroganci nemůže být řeč, věnuje se Vám i když tam přidete s prkotinou. Atmosféra je přátelská. A že by psal léky jen co otevřete dveře, jako někteří jiní jeho kolegové , to ne.


P

velice ochotný, vždy mi pomohl


nechci ani domyslet , kde bych bez pana doktora dneska byla ... můžu mu jen poděkovat .


je to vynikající lékař i člověk


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti