Senovážné nám. 2, České Budějovice
Psychiatrická ambulance

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Pan doktor Norek je nejenom dobrý psychiatr (mohu-li tedy na základě svých zkušeností posoudit), ale rozhodně je to velmi inteligentní, chápavý a vstřícný člověk. Jeho osobní a laskavý přístup velmi přispívá k vytvoření důvěry mezi pacientem a lékařem. Což je při jeho specializaci samozřejmě nesmírně důležité. Mně osobně velmi pomáhá – a jistě nejsem sám.

Je bezvadnej a klidnej. Takoví psychiatři jsou v Budějkách dva. Ještě pan doktor Chodura. Mají hodně společného, povahu, intonaci řeči, hloubku hlasu, pohled i názory na věc. Vždy mi dá takový impulz a energiii, že je mi několik dní po jeho návštěvě lépe a mám chuť něco změnit.
Eva

Pan doktor má osobitý přístup, to ano, ale o nějaké aroganci nemůže být řeč, věnuje se Vám i když tam přidete s prkotinou. Atmosféra je přátelská. A že by psal léky jen co otevřete dveře, jako někteří jiní jeho kolegové , to ne.

velice ochotný, vždy mi pomohl

nechci ani domyslet , kde bych bez pana doktora dneska byla ... můžu mu jen poděkovat .

je to vynikající lékař i člověk

Moje zkušenost s panem doktorem Norkem je také ta nejlepší,škoda,že už neni v Krumlově je to skvělej doktor.

Pomohl mi je to z mé strany velmi dobrý psychiatr

je velice dobrý velice mi pimohl+