MUDr. Miroslav Norek

Psychiatr Více

České Budějovice 1 adresa

Psychiatrická ambulance
Senovážné nám. 2, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Pan doktor vše velmi zlehčuje, což v léčbě není vůbec dobré. Odešla jsem co nejrychleji to šlo do jiné péče. Už nikdy více!

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

U pana Doktora Norka jsem pacientkou již skoro 15 let. Pro mne je bezkonkurenčně nejlepším psychiatrem v ČB. Tehdy jsem k němu přišla v akutním stavu. Pan doktor mi pomohl se stabilizovat a později i několikrát se vyhnout hospitalizaci. Je klidný, kompetentní, uklidní, poradí nejen s medikací, ale i s tím, jak řešit těžké životní situace, je upřímný (nelituje a nemaže med kolem pusy, ale pomůže problémy konstruktině řešit, předpokladem je samozřejmě upřímnost pacienta k sobě i k lékaři!). Vždy, i v dobách největších krizí jsem odcházela v lepším stavu. Mám k němu naprostou důvěru a na termíny chodím i když je mi dobře. Díky němu jsem se nemusela vzdát práce, a i když je moje diagnóza chronického charakteru, žiji normální život. Tímto chci panu Doktorovi velmi poděkovat za jeho profesionální přístup a čas, který si na mne vždy najde. A také, že je se mnou ochotný některým věcem zasmát! Ještě jednou děkuji. Petra F.

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Vynikají lékař. Ochotný, empatický...
Rychlý termín konzultace. Okamžitá reakce u pomoc. Naprostá důvěra.

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Pan doktor je úžasný člověk,pomáhá mi už strašně let,nedám na něj dopustit.Vzdy mi poradí s čímkoli,zašle recept na mobil.Kdyz je potřeba najde si čas

Pan doktor Norek je nejenom dobrý psychiatr (mohu-li tedy na základě svých zkušeností posoudit), ale rozhodně je to velmi inteligentní, chápavý a vstřícný člověk. Jeho osobní a laskavý přístup velmi přispívá k vytvoření důvěry mezi pacientem a lékařem. Což je při jeho specializaci samozřejmě nesmírně důležité. Mně osobně velmi pomáhá – a jistě nejsem sám.

Je bezvadnej a klidnej. Takoví psychiatři jsou v Budějkách dva. Ještě pan doktor Chodura. Mají hodně společného, povahu, intonaci řeči, hloubku hlasu, pohled i názory na věc. Vždy mi dá takový impulz a energiii, že je mi několik dní po jeho návštěvě lépe a mám chuť něco změnit.
Eva

Pan doktor má osobitý přístup, to ano, ale o nějaké aroganci nemůže být řeč, věnuje se Vám i když tam přidete s prkotinou. Atmosféra je přátelská. A že by psal léky jen co otevřete dveře, jako někteří jiní jeho kolegové , to ne.

velice ochotný, vždy mi pomohl

nechci ani domyslet , kde bych bez pana doktora dneska byla ... můžu mu jen poděkovat .

je to vynikající lékař i člověk