Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Husovo nám. 2347, Rakovník
Samostatná ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: jiné místo Jiný

Výborný lékař,poctivý, pečlivý,vlídný.Nemá chybu jako lékař ani jako člověk.
Doporučuji, doporučuji,doporučuji.............
I.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

Rychlá, kvalitní pomoc. Byl jsem velmi spokojen i přes svůj strach ze zubařů. Za mě tedy ano a můžu doporučit.


J
Ověřeny pacient

Za mě tedy zubní péče chabá. Pravidelné preventivní prohlídky vyloženě odfláknuté ( byla jsem tam vždy 2 minuty). Nezkontroloval vůbec stav dásní a celé dutiny ústní. Před nedávnem mi řekl, že je vše v naprostém pořádku i rentgen mi udělal po pěti letech. Tak proč mě tedy chytl zub a museli mi tahat nerv na nejmenované klinice na Kladně. Zjistili mi další 3 kazy. Tak pěkně děkuji a odcházím jinam.


L
Ověřeny pacient

Šla jsem k panu doktoru sice z "donucení", protože s dosavadními zubaři nemám dobré zkušenosti, ale nakonec jsem byla spokojená. Původně jsem se chtěla jen zapsat,ale hned mě vzal na prohlídku, udělal rentgen ( nikdy mi rentgen na prohlídce nedělal ). A při dotazu,kdy mi někdo čistil zubní kámen, jsme byli překvapeni oba - já, že se něco takového dělá a on, že mi nikdy žádný zubař kámen nečistil. Při vrtání mě to sice bolelo i přes injekci, ale to mě zatím bolelo všude - nějak to na mě nezabírá. Ale jinak to bylo pořádku. Nebudu mít problém objednat se znovu na kontrolu.


M
Ověřeny pacient

Vřele doporučuji tohoto zubaře. Zachránil mi zuby po jiném zubaři, který mi tvrdil, že pod amalgámovou plombou se nemůže dělat kaz.Tento zubař je milý (i sestřička), vysvětlí, co dělá a proč to dělá, nabídne, zda chcete variantu placenou pojišťovnou, či si připlatíte např. za bílou plombu, a je moc šikovný. Při preventivních prohlídkách neváhá využít rentgen, aby zjistil, zda se někde nedělá kaz, a vysvětlí, co je při čištění zubů třeba zlepšit.


M
Ověřeny pacient

Věřím, že kvalitní stomatolog (jsem laik). Bohužel příštup k pacientům nevhodný. Styl šup šup a vysypat honem pacienta ven z ordinace tak, aby mohl jít další mi vážně nevyhovoval. Černé amalgany se už myslím také zrovna nenosí a někde už ani nepoužívají.Komentář, že si nečistím zuby a náznak, že jsem "čuně", se mi také zrovna nezamlouvá.(čistím si je min. 2x denně, o víkendu i 4x) Není zde dentální hygiena a pan doktor poradit, jak si čisti zuby, neporadil! Není lepší pracovat na kvalitu místo na kvantitu?!


Vždy stoprocentní práce. Pro mě největší plus, že při objednání přijdu na řadu přesně v určený čas.


F

Naprosto špičkový lékař.


E

Velmi dobrý odborník, pečlivý,doporučuji


Z

Velice doporučuji ,je to pan doktor po všech stránkách ,jak se říká má zlaté ruce.Perfektní přístup k pacientovi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti