Nemocniční 955, Vsetín
GYNEMOMA spol. s.r.o.

třída Tomáše Bati 5135, Zlín
Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

Umístění: GYNEMOMA spol. s.r.o. Jiný

Skvělá lékařka, úžasný člověk. S takovým milým přístupem k pacientovi jsem se snad ještě nesetkala. Více takových lékařů.

Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

Nejlepší paní doktorka, velmi profesionální přístup, vzdy jsem byla spokojena.škoda, ze uz není ve Zlíně, lepší jsem nepotkala ...

Paní doktorka Mouková mi vždy s každým problémem dokázala pomoci. Jejího profesionálního přístupu si velmi vážím. Vždy mi nasadila takovou léčbu, která mi spolehlivě pomohla. A proto jsem ochotná za ní přijet až do Vsetína, protože za skvělým doktorem pojedu kamkoliv...

Paní doktorka je milá, příjemná a přesto, že už neordinuje ve Zlíně ráda si za ní dojedu i do její nové ordinace ve Vsetíně. Dana

Paní doktorka Mouková je skvělá gynekoložka.
Miluška Mouková je odbornice na slovo vzatá- jsem si jistá, že nebýt jí, už bych dnes nebyla možná na tomto světě. Jsem jí moc vděčná za své dnešní zdraví, o které se mi stará po gynekologické stránce již 20 let!!! Vždy je milá a ochotná vše podrobně vysvětlit a také podržet v těch nejtěžších chvílích. Stejnou dobu je její pacientkou i moje maminka. Také moje dcera a spousta mých známých jsou s ní spokojeny, a neslyšela jsem na ni křivé slovo(narozdíl o naší původní gynekoložce).
Nedám na ni dopustit a nikdy bych ji nevyměnila! Budeme k ní dojíždět i těch 30km.
Proto my spokojené pacientky, nekažme si náladu negativními příspěvky na těchto stránkách! Nestojí za to! Miluška, Karolína a Iveta

Dobrý den, paní doktorku Milušku Moukovou jsem poznala asi před dvěma lety. Velmi mi pomohla jak profesně, tak lidsky. Paní doktorka je velmi pečlivá, otevřená, empatická, v komunikaci přímá, jako pacientce se mi plně věnuje a dokáže povzbudit.Mohu se na ni kdykoliv s důvěrou obrátit, nikdy mne neodmítla. Vždy mi vše srozumitelně vysvětlí.
Každý člověk se v životě potká s mnoha lékaři a mým přáním by bylo, kdyby většina z nich byla taková, jako je Miluška Mouková: profesně na vysoké úrovni, milá, usměvavá, příjemná.
Ze srdce za vše děkuji, PANÍ doktorko.

Paní doktorku Moukovou doporučuji na základě vlastní zkušenosti.Je pečlivá a věnuje se prevenci.Všechno mi vysvětlí a pak se ještě zeptá, jestli mám já sama otázky. Připadám si u ní v ordinaci velmi příjemně,jsem ráda,že má na mém zdraví osobní zájem. Chci jí v tyto podzimní dny poděkovat a popřát hodně spokojených pacientek.

Dobrý den všem,
Pacientkou paní doktorky Moukové jsem již 6 let. Jsem s ní nadmíru spokojená. Ačkoliv se jedná o gynekologické vyšetření, tak paní doktorka svou vstřícností a jemností jej vždy zpříjemní. Dokonce jsem ji doporučila i své dceři, která je velmi ostýchavá, ale s paní doktorkou je také spokojená. Paní doktorka je velkým odborníkem, ale zároveň velmi lidská. Jinou gynekoložku bych si už nedokázala představit. Pro všechny potenciální pacientky: Negativnímu hodnocení na paní doktorku bych nevěnovala pozornost. Ze zkušeností na známém lékaři se většinou jedná o nastrčené uživatele, které namísto vyřešení problému s doktorem, upřednostňují stěžování si a házení špínu na jejich osobu online (příspěvky zároveň svou úrovní gramatiky nevzbuzují ani špetku serióznosti). Vystupovat pod anonymem je to nejjednodušší. Některé dokonce tvrdí, že byly u 4 gynekologů? Opravdu? Tak zakopaný pes bude asi jinde, než v doktorech… Paní doktorka je nakloněná (pokud je to možné) přírodní léčbě, a to v dnešní době, kde i potraviny jsou plné chemikálií, mi zcela vyhovuje. Pokud dotyčná s takovou léčbou nesouhlasí, tak si produkty nemusí kupovat. Nikdo ji nenutí. Všichni jsme svobodní občané a máme možnost volby. Já paní doktorce osobně děkuji, že je tímto směrem nakloněná.
Příjemné léto všem ženám,
Marie