GYNEMOMA spol. s.r.o.
Nemocniční 955, Vsetín

Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.
třída Tomáše Bati 5135, Zlín

Umístění: GYNEMOMA spol. s.r.o. Jiný

Nejlepší lékařka (jak po profesní, tak osobní stránce), jakou jsem kdy potkala :)

Umístění: GYNEMOMA spol. s.r.o. Jiný

Skvělá lékařka, úžasný člověk. S takovým milým přístupem k pacientovi jsem se snad ještě nesetkala. Více takových lékařů.

Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

Nejlepší paní doktorka, velmi profesionální přístup, vzdy jsem byla spokojena.škoda, ze uz není ve Zlíně, lepší jsem nepotkala ...

Paní doktorka Mouková mi vždy s každým problémem dokázala pomoci. Jejího profesionálního přístupu si velmi vážím. Vždy mi nasadila takovou léčbu, která mi spolehlivě pomohla. A proto jsem ochotná za ní přijet až do Vsetína, protože za skvělým doktorem pojedu kamkoliv...

Paní doktorka je milá, příjemná a přesto, že už neordinuje ve Zlíně ráda si za ní dojedu i do její nové ordinace ve Vsetíně. Dana

Paní doktorka Mouková je skvělá gynekoložka.
Miluška Mouková je odbornice na slovo vzatá- jsem si jistá, že nebýt jí, už bych dnes nebyla možná na tomto světě. Jsem jí moc vděčná za své dnešní zdraví, o které se mi stará po gynekologické stránce již 20 let!!! Vždy je milá a ochotná vše podrobně vysvětlit a také podržet v těch nejtěžších chvílích. Stejnou dobu je její pacientkou i moje maminka. Také moje dcera a spousta mých známých jsou s ní spokojeny, a neslyšela jsem na ni křivé slovo(narozdíl o naší původní gynekoložce).
Nedám na ni dopustit a nikdy bych ji nevyměnila! Budeme k ní dojíždět i těch 30km.
Proto my spokojené pacientky, nekažme si náladu negativními příspěvky na těchto stránkách! Nestojí za to! Miluška, Karolína a Iveta

Dobrý den, paní doktorku Milušku Moukovou jsem poznala asi před dvěma lety. Velmi mi pomohla jak profesně, tak lidsky. Paní doktorka je velmi pečlivá, otevřená, empatická, v komunikaci přímá, jako pacientce se mi plně věnuje a dokáže povzbudit.Mohu se na ni kdykoliv s důvěrou obrátit, nikdy mne neodmítla. Vždy mi vše srozumitelně vysvětlí.
Každý člověk se v životě potká s mnoha lékaři a mým přáním by bylo, kdyby většina z nich byla taková, jako je Miluška Mouková: profesně na vysoké úrovni, milá, usměvavá, příjemná.
Ze srdce za vše děkuji, PANÍ doktorko.

Paní doktorku Moukovou doporučuji na základě vlastní zkušenosti.Je pečlivá a věnuje se prevenci.Všechno mi vysvětlí a pak se ještě zeptá, jestli mám já sama otázky. Připadám si u ní v ordinaci velmi příjemně,jsem ráda,že má na mém zdraví osobní zájem. Chci jí v tyto podzimní dny poděkovat a popřát hodně spokojených pacientek.

Dobrý den všem,
Pacientkou paní doktorky Moukové jsem již 6 let. Jsem s ní nadmíru spokojená. Ačkoliv se jedná o gynekologické vyšetření, tak paní doktorka svou vstřícností a jemností jej vždy zpříjemní. Dokonce jsem ji doporučila i své dceři, která je velmi ostýchavá, ale s paní doktorkou je také spokojená. Paní doktorka je velkým odborníkem, ale zároveň velmi lidská. Jinou gynekoložku bych si už nedokázala představit. Pro všechny potenciální pacientky: Negativnímu hodnocení na paní doktorku bych nevěnovala pozornost. Ze zkušeností na známém lékaři se většinou jedná o nastrčené uživatele, které namísto vyřešení problému s doktorem, upřednostňují stěžování si a házení špínu na jejich osobu online (příspěvky zároveň svou úrovní gramatiky nevzbuzují ani špetku serióznosti). Vystupovat pod anonymem je to nejjednodušší. Některé dokonce tvrdí, že byly u 4 gynekologů? Opravdu? Tak zakopaný pes bude asi jinde, než v doktorech… Paní doktorka je nakloněná (pokud je to možné) přírodní léčbě, a to v dnešní době, kde i potraviny jsou plné chemikálií, mi zcela vyhovuje. Pokud dotyčná s takovou léčbou nesouhlasí, tak si produkty nemusí kupovat. Nikdo ji nenutí. Všichni jsme svobodní občané a máme možnost volby. Já paní doktorce osobně děkuji, že je tímto směrem nakloněná.
Příjemné léto všem ženám,
Marie

C

No nevím co si o paní doktorce myslet neměla jsem s ní nikdy problém a vždy byla velice milá.sice na začátku mě zarazilo, když mi řekla že trpím hodně záněty-prošla jsem 4gynekology a nikdy mi todle neřekl ani sem nikdy neměla žádné příznaky.takže jsem zjistila že ji jde o peníze protože multiacidofili co mi nabízí každou návštěvu i když je vše ok podle ní tak vynáší z ordinace každá druhá pacientka.a nyní mi dokonce řekla že mám jít naočkování proti rakovině děložního čípku po letech sexuálního života kdy to už nemá skoro žádný učinek jelikož podle ni mám silný náběh na rakovinu....takže právě jsem ve stádiu hledání jiného doktora který mi snad tento fakt vyvrátí