MUDr. Miluše Johová

Jindřichův Hradec 1 adresa

Ordinace lékaře stomatologa
Schweigerova 327, Jindřichův Hradec

Umístění: Ordinace lékaře stomatologa Jiný

Tak s paní doktorkou jsem byl hodně ale hodně nespokojený. Nikdy jsem se zuby problémy neměl až u ní. Vždy, když jsem přišel na preventivní prohlídku, bez kazu. Pravidelně však po měsíci jsem se vracel s bolestmi, kdy mi najednou zjistila zánět zubní dřeně, který se samozřejmě neobjeví jen tak z ničeho nic (v jednom případě mi ho zaplombovala a v dalších případech ho neviděla). Zdůraznil bych slovo "zjistila", protože to bylo pouze na mně abych lokalizoval bolest (pro pacienty: při určitém stádiu zánětu je bolest jen stěží lokalizovatelná a není tedy práce pacienta, aby stomatologovi radil, když to sám nedokáže rozpoznat). Při slušném dotazu zda-li mohu požádat o rentgen mi bylo řečeno, že se to na něm stejně nepozná. Co na tohle mám říct? Navíc čištění kanálků zpravidla opravdu neumrtvuje jak už tady někdo zmiňoval a neumím si představit, jak takovou bolest mohou snášet slabší jedinci. Můj nový stomatolog nejen, že umí číst v rentgenu natolik, aby poznal jakýkoli problém dřív, než začnu mít bolesti a zároveň dbá na to, aby člověk neměl duševní újmy na zdraví, s čímž souvisí i SAMOZŘEJMÉ umrtvování kanálků. Bohužel u tohoto přístupu jsem se u paní doktorky Johové osobně nedočkal a určitě ji nemohu nikomu doporučit, protože důkladná preventivní prohlídka a citlivost k pacientovi a je naprostým základem.

Umístění: Ordinace lékaře stomatologa

Paní Mudr. Miluši Johovou opravdu nedoporučuji. Je sice milá, ale už vůbec ne pečlivá ke svým pacientům. Osobní zkušeností je například neumrtvení kanálků při čištění (a že to je bolest, kdo nepoznal neví), přitom právo na injekci kdekoli jinde standardně máte i zadarmo. Objednaní pacienti se jí taky moc nelíbí, raději vás pošle na ráno si počkat pár hodin a to včetně i u preventivní prohlídky. O vrtání s pečlivostí aby vám neodletěly korunky raději nemluvím. Takže pokud si nechcete do budoucna platit drahé opravy, vzdejte to s ní rovnou. A lidé co ji zde chválí nejspíše už dávno vlastní zuby nemají.

Ž
Umístění: Ordinace lékaře stomatologa

K paní doktorce jsem chodila, ale bohužel o zuby jsem přijít nechtěla, tak jsem odešla. Je sice příjemná, ale většina zákroků je bolestivá a to by být nemusela, jak jsem později zjistila. Trhání bylo bolestivé, nepočkala ani, až injekce zabere, zažívala jsem neskutečnou bolest. Jsou věci, které člověk neví a tak trpí, ovšem kvůli čištění kanálků trpět nemusím, vždy mi je nový zubař omrtví a to dává tu větší dávku injekce a mě nic nebolí, tak proč trpět, když to není nutné.Paní doktorku jsem měla ráda, ale víc je pro mě důležitější netrpět zbytečně, když nemusím a jelikož nemám bezproblémové zuby, musela jsem odejít. Škoda jen, že jsem musela trpět dřív, myslela jsem, že to zkrátka musím vydržet a jiná možnost není.

Ve 45 letech jsem přestal mít hrůzu z návštěvy u stomatologa! :-D SUPER!!! Doporučuji a chválím, kudy chodím.... D.

Tak moje maminka šla s drobným kazem na domluvené ošetření.Po zákroku paní doktorky rozbolela hlava,chytly jí horečky,jiný doktor raději předepsal antibiotika a mamka byla minimálně týden v pracovní neschopnosti.Říkal jsem si,že tohle snad není normální,že to muselo mít i jinou příčinu......Včera jsem byl u paní doktorky já.S jedním zubem se mi patlá rok u půl ! Když už teda optimisticky ohlásila,že ještě naposled vyčistí kanálky a za tři týdny budu mít po trápení,vcelku mě to nadchlo.Její zákrok byl celkem krátký,ale proboha já cítím,co mi dělá v puse.Od té doby,co se mi zub probral z umrtvení nemůžu jíst,pít,vyčistit si zuby,mluvit.Samozřejmě přišla horečka,otekla mi půlka dásně a nespal jsem,protože je to nesnesitelná bolest.Po téhle noci,kterou už nikdy nechci zažít jsem jí volal a její reakce byla jenom ať teda přijdu,ale budu muset vyčkat frontu.O téhle ordinaci je známé,že i když je někdo objednaný,čeká několik hodin nad rámec a já si neumím představit tam dřepět a poslouchat vrtačku.Volím jiného doktora.Ano,paní doktorka je velmi příjemná,ale tím to hasne.Je to řezník a od té doby,co k ní chodím se jí bojím a v životě sem neměl s jediným dentistou problém.Vážená paní doktorko,nechal bych Vám sebrat licenci.Vy,co jí chválíte jste asi nikdy k jinému zubaři nechodily a celkem Vás lituju.

Plně doporučuji. Perfektní profesionál co se týká odbornosti, příjemná k pacientům a vstřícná v případě nutného ošetření.

Paní doktorka je opravdu skvělá a na svém místě. A ten přístup k dětem, opravdu super. A setřička je také skvělá, milá a usměvavá.

Fundovaná, vstřícná, dodržuje co je domluvené, příjemné prostředí

K paní doktorce chodím již 15 let. Nikdy jsem s ní neměla nejmenší problém. Díky ní nemám strach ze zubařů a na prohlídky se vždy těším. Je velice milá, příjemná, ochotná a zručná :)

velice sympatická a ochotná stomatoložka