Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Kam mám jít mám nález na plicích hubnutí během 2měs 16kg p.Fenclová mi nic nenapíše a i když bylo doporučeno aby mě odeslala do nemocnice na hloubkové vyšetření plic srdce krve svalů moči alergo atd s podezřením na rakovinu nic nedělá uzavřela mi neschopenku a poslala do práce na směny.Poraďte někdo hodného normálního lékaře co mě pošle na vyšetření já jsem z Lobzy díky.
Jinak je pravda že je to nejhorší lékařka a sestra je ještě horší jeden den se na vás směje druhý den na vás neprávem řve je neochotná zlá hlavně že hned 30kč.

Nejhorší doktorka co může být. Šílená čekací doba, protože paní doktorka si velmi ráda povídá s pacienty o soukromých záležitostech. Při každé návštěvě a to sem k ní chodila 10 let, se ptá...máte děti, jste vdaná ? S počítačem velmi těžko a dlouho zápolí. Poté co na mě ječela do telefonu, jsem vzala kartu a našla si jiného doktora.

Ta nejhorsi lekarka, se kterou jsem se kdy setkala. I pres objednani velice dlouha doba cekani, kdyz jsem ji dala zpravu od lekare z infekcniho, kde se psalo, ze uz jsem praceschopna a tudiz jsem od ni chtela uschopnit, rekla mi, ze po ni pozaduji, aby podvadela; spatne me diagnostikovala a nebyla schopna dat mi odborne informace. Odmitla mi dat vychazky, takze jsem 14 dn (!!!) nemohla ani na nakup. Kdyz jsem se zaregistrovala k jinemu lekari, odmitla mu vydat moji zdravotni dokumentaci.
Tak, jako ona, by se lekar chovat nemel.

Nejhorší lékařka jakou jsem kdy poznal, čekací doba v čekárně velice dlouhá i když jste objednán na určitou hodinu, neznalost práce s PC, zmatek v kartách, pomalá, nepamatuje si, vyzvídá věci, které nesouvisí s nemocí, je neschopná. Nedoporučuji!!!

Jsem s paní doktorkou spokojená,vždy mě řádně vyšetřila, na rozdíl od jiných lékařů dodržuje preventivní prohlídky.

Velice špatná praktická lékařka. Když pominu již zmiňované dlouhé čekací doby - které jsou opravdu abnormální oproti jiným praktickým lékařům a její neschopnost naučit se používat počítač byť jen jako prostředek pro psaní textu, nemohu opominout její odbývání pacientů. Až na vlastní žádost a po třetí angíně během dvou měsíců mě paní doktorka poslala na odběry krve po nemoci. Ani při jedné angíně mi nedělala výtěry krku ani rozbory krve po skončení nemoci. Jediné co mi byla schopná říci na opakovaný výskyt tohoto onemocnění u mně bylo: "No to moje dcera přechodila i mononukleózu a nic jí není". Opravdu výtečná lékařka, která se ovšem věnuje (40 minut jsem teda u ní nikdy nebyla) jen svým věrným "nemocným", kteří ji navštěvují pravidelně a chodí si k ní nechat měřit tlak a pro stále stejné prášky....nebudu říkat důchodci - nejsou to totiž jen důchodci. Opravdu nemocní si mohou být jisti tím, že po nekonečném čekání když se na Vás dostane řada, Vás nejdříve paní doktorka hluboce vyzpovídá(v mém případě to při každé návštěvě bylo: ještě studujete, pracujete, jste vdaná...bla bla) dále šnečí rychlostí si tyto poznatky poznamená do karty (ale při odchodu se Vás nezapomene zeptat, ač jste studující, jestli chcete neschopenku do práce) a následně Vám odhadne diagnózu z očí. Nedoporučuji!

Paní doktorka Fenclová se svojí sestřičkou tvoří výborný, sehraný a ucelený tým lékařské péče obvodního doktora!!! Diagnoza rakoviny ode dveří, jak jsem se zde dočetl je totální nesmysl. (Obvodní lékař Vám nemůže diagnostikovat carcinom, ten se diagnostikuje Molekulárním cytologickým vyšetřením na odborném pracovišti!!!) Paní doktorka Fenclová je velice pečlivím a ochotným lékařem, nic nenechává náhodě a je odborníkem na svém místě!!! Jsem s ní velice spokojen a velmi si jí vážím, jelikož se výborným způsobem stará o to nejcenější co mám, o moje zdraví!!!

Tak tahle paní doktorka je nejhorší odborník, jakého jsem kdy poznala. Šla jsem k ní po té, co jsem asi po desáté přechodila chřipku a zrovna jsem měla dovolenou, tak jsem si k ní zašla jen s kašlem a malou rýmou. Paní doktorka mě ode dveří zkoukla, zeptala se, jestli kouřím, a když zjistila že ano, byla s mou diagnozou ihned hotová. Tak to máte rakovinu plic. Takže....takovým doktorům se obloukem vyhnu.

Nedodržuje pracovní dobu.Průměrný čas na pacienta je cca 40 minut,většina z tohoto času je zapříčiněna neznalostí práce s PC,kdy vyloženě tápe.Lidi jsou v čekárně okamžitě po otevření areálu,aby dostali přijatelné číslo na kartičce a tj do trojky,aby byl hotov do desíti!Další jiná čísla jsou téměř propadající.Chaotické údaje v kartě pacienta,které nejvíce pletou jí samotnou!.Občas působí nejistě v případě,že se nejedná o banalitu!Lečení tipu čas všechno vyléčí,přiďte za týden!

Velmi dobrá praktická lékařka, pečlivá a svědomitá, chodí k ní celá moje rodina a vždy nás pečlivě vyšetřila. Nepatří k lékařům kteří pouze vypisují recepty a pracovní neschopnosti, ale vždy pacienta vyšetří