Praktická zubní lékařka
Blanenská 982, Kuřim

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Po akutním zdravotním problému jsem byla okamžitě přijata, bezbolestné ošetření, profesionální přístup, účinná léčba.

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Dobrý den, za paní doktorkou Dvořáčkovou chodím již přes dvacet let. Po odborné stránce jsem s ní velice spokojená. Opravila mi i to, co jiní zubaři před ní neudělali dobře nebo pečlivě.

Paní doktorka je skvělá odbornice. Díky její péči nemám dlouhodobě žádné problémy.Hodně mi pomohlo i poučení o zubní hygieně.

Už jednou jsem na doktorku svůj názor psal, tady se objevil a pak zmizel . Docela by mě zajímalo proč.

Za pani doktorkou jen s dolary v kapse namyslena hulvatni kricici a posledni dobe i spatne odvedena prace jeji chovani je otresne a urazejici dlouhe cekaci lhuty pri bolestivych stavech zadna ochota setrilek ktery setri i vodou na vyplachovani po vrtani velky hlad po penezich asi si pani doktorka neuvedomuje kolik asi tak vydelava prumerny
obcan za rady ktere jsou jinde v ordinacich zdarma si podle ceniku inkasuje nekolik set a hlavne urazi pacienty
pokud s necim nesouhlasite vyhodi vas s aroganci z ambulance celou dobu osetrovani vam vyklada kolik dolaru bysme platily za toto osetreni v americe ale ja neziji v americe a tak me tyto reci naprosto nezajimaji doporuceni ostatnim okamzite prejit k jinemu zubari

Horší doktorku jsem nepotkala. Mám takové podezření, že si kompenzuje na lidech pocit neuspokojenosti, buď je nenaplňuje práce a cítí se nedoceněná nebo jsou to problémy hormonálního charakteru spojené s přechodem a potřebuje jen pořádného mužského.... Třeba mezi 4 zdi doma neskutečně trpí.... Dle mnoha názorů obyvatel Kuřimi dříve taková nebývala. Její dcera také dělá zubařku a je to nebe a dudy, nikdy bych neřekla, že k ní patří.
Jinak pro ti, co hledají dobrou ordinaci, mohu doporučit Stomatologické centrům v Brně v Řečkovicích http://www.csp-brno.cz/.

Paní doktorka mi vždy moc pomohla.Je sice občas náladová ale co se týče profese, je jednoznačně profesionální. Chodíme k ní celá rodina a vždy sme byli spokojeni.Koudelova

muj lekar uz nebyl na poliklinice,pani doktorka mi oznamila,ze neni pohotovost a presto,ze byla pritomna,odesla pryc z ordice,slusne jsem poprosila,nepohlo to s ni,musela jsem cekat az vecer zacne ordinovat pohotovost v urazove nemocnici,sedm hodin bolesti,yakrok v nemocnici,ktery mi ihned ulevil trval i s prichodem a odchodem do ordinace 4minuty

S horším přístupem k pacientovi jsem se zatím ještě u žádného jiného doktora nesetkal. Byl jsem u paní doktorky párkrát a už nikdy více. Nemá cit v rukách, je arogantní, namyšlená, nepříjemná při komunikaci, s pacientem jedná stylem "buď rád že tě vůbec ošetřím" a její styl práce...hrůza. Než mi začala opravovat kazy, vyslechl jsem si přednášku na téma, kolik ji stojí jedna plomba, kolik dává pojišťovna a že můžu být jedině rád, že po mně nebude chtít doplatek. To, jak dělá plomby byl pro mne šok. Vyvrtala mi najednou 3 zuby a hned začala plombovat. Ani mi nedala možnost si vypláchnout. Snažila se mi z dávky na 2 zuby zaplombovat všechny 3. Co z jednoho zubu seškrábala, dala do druhého. To vše provedla neskutečnou rychlostí, že mám opravdu vážné obavy, jestli mi nezanesla nějakou infekci. Po jejím zákroku mě jeden zub při zkousnutí ještě pár měsíců bolel.

Druhá a poslední zkušenost byla, když mi odstraňovala zubní kámen. Opět jsem si vyslechl přednášku o tom, kolik stojí jaký přístroj, že pojišťovna tento úkon nehradí, že ona to dělá jen za 450kč a časem to bude u ní určitě dražší. Pak úkon provedla takovým způsobem, že jsem ho bolestí sotva vydržel, pár dní jsem nemol skoro jíst, dva týdny jsem léčil velký zánět dásně. Podotýkám, že čištění kamene jsem již dříve jinde dělal a nezaznamenal jsem při něm ani po něm sebemenší bolest nebo problém.

Této zubařce se vyhněte obloukem!

Za doktorkou Dvořáčkovou jsem začala chodit v době, kdy moje zubářka odešla na mateřskou a své pacienty předala do polikliniky . Zrovna jsem měla rozdělané nějaké zuby a doktorka Dvořáčková je "dodělavala". Je strašně nepřijemná osoba, hrubá a netaktní, když jsem reagovala na hroznou bolest tak mi nadávala jako malé holce. Po její zákrocích jsem několik dni nemohla ani jíst. Jednou po návštěvě mi dokonce v puse vznikla nějaká infekce. Když jsem se jíi zmínila, že používam elektrický zubní kartáček, tak se mi ironický smála s tim, že elektrícké kartáčky jsou určený jen pro staré a nemohoučí lidi v domovech důchodců. Teda mi otevřela Ameriku!!!
Nějak jsem se to snažila vydržet, předpokladala, že je to jen dočasně. Jenže doktorka Dvořáčková pak všemu nasadila korůnku, když mému 7 letému synovi odmitla první pomoc.
Dítě mělo stoličku, která během svačiny se uvolnila a při každém doteku krvacela. Kluk nemohl dojíst, ani napit ani mluvit. Navic z té krve zpanikařil a bezmocně brečel. Vyžadovalo to jen tu stoličku profesionálně vytáhnout, otázka několika vteřin.
Vzala jsem ditě do ordinace doktorky Dvořáčkové, bylo půl hodiny po době, kdy ještě přijímá akutní případy. Říkala jsem si, že je to přece dítě a jde o banální zákrok. Šok přišel ve chvíli, když nas doktorka odmitla s tim, že nemůžeme přijít kdy se nam zachce a ať přijdeme zítra. Marně jsem ji prosila o pomoc, ani se na dítě nepodívala a chladnokrevně řekla ne. V tu chvíli jsem si připadala tak bezmocně... Už ani nevim, co bylo špatně. Pojištění platíme, poplatky také...
V šoku jsme došli domů a do dalšího rána jsme to nějak zvladli. Pak jsme šli za paní doktorkou na Tyršovce, která i přes nával pacientů dítěti pomohla okamžitě. Celý zákrok od chvíle překročení prahu ordinace tam a zpět trval 40 vteřin!!!!!!
Ten stejný den jse o chování doktorky napsála mail do své pojišťovny, která provedla šetření. Ani mě nepřekvapilo, že doktorka Dvořáčková celou udalost vysvětlila jinak, prý, že jsem hystericky vyžadovala pomoc hned a nechtěla jsem čekat. Co by to jsem byla pak za matku? Ono se obecně ví, že bezcitný a chladnokrevní jedinec své číny koná ze zbabělosti.V tomto případě není třeba komentář.
Už tam v životě nevkročim. Takové lidi by neměli pracovat dle mého názoru pracovat ani v koncentráku. Nevim, co na pacientech kompenzuje a čeho tim chce dosáhnout. Na celé věci mi překvapila sestrička, která se k té lži o udalosti s mým dítětem se připojila. Vždycky mi připadala mnohem inteligentnější, asi strách o práci...
Pokud jste někdo kamikadze nebo máte rádi "sado-maso" jděte k ni, já osobně ty zážitky nedoporučují ani nejhoršímu nepříteli!!!