Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Poliklinika Strakonice s.r.o. Jiný

Paní doktorka je skvělá a moc pečlivá, chodím kní už několik let. Pokud bych neco zmenil tak je to ta paní co sedí v místnosti vedle ní, nebo najmout někoho kdo bude zvedat telefony…..dovolat se je prakticky nemožné, kolikrát ani na 15-20 pokus za celý ordinační den! Často také vyvěšen telefon. Hruza….


M

Všechno se snaží léčit antibitiky, což je pjeknej utrjch. Altrnativní léčbu neumí. Takže nic moc.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Nejlepší lékářka ve Strakonicích, velmi pečlivá, nic nezanedbá. Pokud má pochybnosti, doporučí vyšetření u specialisty! Výborná!


Jsem běžným pacientem pani doktorky Vinické již několik desítek let. V první řadě oceňuji její profesionální lékařský přístup, ale taky tu skutečnost, že při léčení mé nemoci(vysoký TK) se zajímá i o pro mě zdánlivě nedůležité aspekty životního stylu. Prostě si popovídáme. Ing.Pataky


Naštěstí jsem zatím zdravá a pomoc pani doktorky potřebuji jednou za dlouhý čas, takže mam zkušenosti převážně jen s očkováním a preventivními prohlídkami.

Překvapilo mě, že se mi několikrát stalo, že mi pani doktorka vnutila léky, které jsem v podstatě nepotřebovala, "pro jistotu".

Vždy mě dost odrazuje narvaná čekárna a, jelikož jsem se přestěhovala do Volyně, rozhodla jsem se proto praktickou lékařku změnit.


Nejlepší lékářka ve Strakonicích, velmi pečlivá, nic nezanedbá. Pokud má pochybnosti, doporučí vyšetření u specialisty! Výborná!


Výborná paní doktorka, velmi pečlivá.


Ověřeny pacient

Paní doktorka Vinická, je lékařka s velkým V. I já jsem přešla do její péče s celou svou rodinou po špatných zkušenostech u jiné "lékařky". Teprve paní doktorka Vinická mne opravdu začala léčit, oproti předchozí, která pouze "sbírala body" za mé další a další návštěvy, ale můj stav se nezlepšil. Paní doktorka Vinická okamžitě rozeznala oč se jedná a následné návštěvy specialisty na její doporučení mi velmi pomohly. K lékaři nikdo nechodí rád, ale pokud je třeba, vím, že od paní doktorky Vinické se mojí rodině vždycky dostane profesionální péče a lidského přístupu. Totéž platí i u sestřičky, která vždy s úsměvem zvládá péči o pacienty, telefonáty a vše co náleží k její práci. Takže velké díky oběma za jejich přístup k nám pacientům.


K paní doktorce Vinické jsem přestoupila po špatné zkušenosti s Mudr.Neumannem.
Teď se konečně cítím jako za paní doktorky Kafkové.Sestřička i pani doktorka Vinická mají velmi dobrý vztah k pacientům.Jsou ochotné a profesionální.Za to jim moc děkuji.


M
Ověřeny pacient

Na paní doktorku Vinickou ráda vzpomínám. Chodila jsem k ní od svých 15 let, protože můj pediatr zemřel. Výborná doktorka, dokáže pomoci, moc hodná a příjemná. Vřele doporučuji. Teď jsem se přestěhovala a musela jsem jí opustit a takovou stejnou najít je dost na těžké ...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti