MUDr. Miloslava Fumferová

Praktický lékař Více

Týnec nad Sázavou 1 adresa

Sam. ord. PL pro dospělé
K Náklí 510, Týnec nad Sázavou

Paní doktorka je milá, zodpovědná osoba, která umí naslouchat. To se zase až tak často neděje... Určitě nad diagnózou přemýšlí. Zná své pacienty. Někoho může iritovat její klidný, tichý přístup, ale to je prostě ona. Každopádně ji mohu jen a jen doporučit!

Výborná lékařka super přístu i sestřička velice milá. Hlavně hodně pečlivá a nic nepodcenila - kort když jsme měla podezření na ptačí chřipku.Doporučuji všem - hlavně mě mile přijala když jsem se přistěhovala za Týnec.

Je to super doktorka a sestra taky.

to Martina: Nevím, co je paní Martina zač, ale její hodnocení je nekonkrétní a zcela nepodložené. Nezlobte se, paní Martino, ale kritika takovéhoto rázu je vrcholně trapná a svědší o Vaší jistě vysoké inteligenci. Sám jsem kvůli zanedbané lékařské péči o blízkou osobu přišel a vím tudíž, jaké to je. Jsou-li vaše tvrzení podložená (o čemž pochybuji), pak buďte prosím konkrétnější a třeba na paní doktorku přehodnotím názory. Já jsem s prací paní doktorky (a stejně tak sestřičky) velice spokojený a nikdy jsem neměl při její léčbě jakýkoliv problém. K ještě nekonkrétnějšímu příspěvu pana ~marka nemám co dodat.

Jsem spokojená. Je-li někdo v psychickém stresu, měl by se vybrečet a ne se ventilovat kopáním kolem sebe. Nejhorší hodnocení dávají většinou ti, kteří sami nic neumí.

Protože jsem se až dodatečně seznámil se způsobem hodnocení, chci doplnit své předchozí hodnocení. Pokud někoho doporučím, což jsem udělal, tak proto, že ho hodnotím jako nejlepšího a to je i tento případ. Co se týká předchozích urážlivých a pohrdavých hodnocení, nesouhlasím s nimi. Já a jistě i mnozí další pacienti, mají zkušenosti s paní doktorkou jen ty nejlepší. Sestřička je sice přísnější ale asi je to třeba aby se organizačně dalo zvládnout to velké množství pacientů, kteří se dostavují k ošetření, jinak by se nedostalo ten den na každého. Slyšel jsem, že pacienti jsou ošetřeni i když se dostaví po ordinačních hodinách, což není všude běžné. Nemám žádnou připomínku k práci sestry a s průběhem vyšetření a poskytnutou péčí jsem spokojený. Jestliže autoři nekonkrétních negativních hodnocení, kteří jsou jistě „lékaři“, mají výhrady k práci tohoto zdravotnického zařízení a jsou jeho pacienty, jistě vědí, že v Týnci nad Sázavou jsou další dva praktičtí lékaři, ke kterým si mohou nechat převést svoji zdravotní dokumentaci a svěřit se do jejich péče.

doporučuji, dělá do večera snaží se lidem pomoci, nesouhlasím s pomluvami
asi proto je tak lékařů i sester málo že je to tak výhodné jak platem tak časem
a hlavně každý si o něm může otřít zcela beztrestně ústa,skláním se s úctou před všemi
kdo tuto práci vykonává i lékař i sestra je jen člověk

U MUDr. Fumferové jsme celá rodina již mnoho let k naprosté spokojenosti, milá, pečlivá, stejně tak sestřička.
Myslím, že hlavní chybou těchto stránek je adresnost lékaře a naprostá anonymita hodnotících, poškodit dobré jméno lékaře je potom tak snadné...:-(

Doporučuji.Za 10 let jsem velmi spokojená,pečlivá,vzdělaná lékařka.
P.S.Pokud by byla pravda to,co stojí v prvním hodnocení,již by svou profesi nemohla vykonávat.

S paní doktorkou jsem opravdu spokojen. Je vždy příjemná, usměvavá a ochotná. Chodím k ní přes 10 let, nikdy se mi nestalo, že by mi stanovila chybnou diagnózu, či mě nějakým způsobem poškodila. S níže uvedenými názory zcela nesouhlasím, jde o smyšlenky bez důkazů, které mají za cíl poškodit dobré jméno lékařky. Může jít o názory lidí, kteří se cítí být požkozeni tím, že nebyla stanovena diagnóza dle jejich požadavku a oni nezůstali doma .