Oblastní nemocnice Kladno
Vavřenova 1548, Kladno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Oblastní nemocnice Kladno laparoskopické odstranění žlučníku

Byl jsem u pana doktora Šrámka na operaci žlučníku.Jeho přístup jak předoperačni tak pooperační byl na profesionalni i lidské vysoké úrovni. Tímto s úctou děkuji.Pavel Himmel.

Maminka ležela v nemocnici na chirurgii v pokoji, který měl v péči pan doktor Šrámek. I když ji neoperoval, před i po operaci velmi pečlivě sledoval její zdravotní stav. Opravdu pečlivý a profesionální přístup. Děkujeme. O.Z.

Jedna návštěva v ambulantní ordinaci a následný šok. S ničím podobným jsem se již dlouho nesetkal. Arogance, nechuť, pohrdavý přístup k pacientovi. Zpochybňuje práci jiných lékařů, což není profesionální. Technickou odbornost jsem neměl možnost posoudit, ale pokud je dobrá tak svým chováním se degraduje velmi nízko.

Pan doktor se zachoval velmi necitlivě a pohrdavě, když rizikově těhotnou ženu s nebezpečnou komplikací a s žádostí konciliárního vyšetření od pečujícího gynekologa MUDr. Šrámek místo věcného (když už ne vstřícného) přístupu (sdělení svého profesionálního názoru na problematiku dle požadavku jeho kolegy v žádosti na konciliární vyšetření) ženu častoval vyhubováním, zesměšnil a znevážil to, že žena má dlouhodobě časté bolesti a nesmí a nemůže vykonávat téměř žádnou fyzickou aktivitu.

Skvělý a ochotný lékař, který má profesionální a svědomitý přístup.

Podle mého názoru je MUDr. Šrámek skvělý lékař. Jeho přístup k pacientům je profesionální a laskavý. Je to jeden z mála lékařů, kteří s vámi MLUVÍ před i po operaci. Tímto mu moc děkuji za provedení operace žlučníku a následnou péči. Více takových lékařů!!!Eva R, Kladno.

Děkuji za perfektně profesionálně provedenou operaci střev,která mi byla provedena dne 21.4.08.Nyní se cítím velmi dobře.Péči pana doktora vřele doporučuji.
S díky Mgr.Jaroslava Šindelková.