Ordinace stomatologa
Masarykovo náměstí 41, Zbiroh

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ordinace stomatologa Jiný

Velmi dobrý doktor - profesionál svého díla. Cela moje rodina již 15 len navštěvuje pana Spoustu. Vždy dokonala práce, snaží se v první řadě a dle možnosti zachránit chrup, a ne udělat z něj noty na buben :o) (vytrhat a nahradit). Rozhodně doporučuji. Panu Spoustovi - poklona.

Nejlepší zubař, jezdím k němu z Kladna do Radnic, takže cca 80km a rozhodně nelituji. Vyzkoušel jsme pár na Kladně a hrůza oproti panu Spoustovi.

Naprosto souhlasím s názory, že pan doktor Spousta je jednička. Je to příjemný člověk a absolutní profesionál. Návštěva zubaře nikdy není nic příjemného, ale v tomto případě to jde zvládnout. Palec nahoru !

Jen ve Spoustově křesle prožiješ sen,= příkladná péče............píšu 1 Zdeněk J.

super zubař určitě doporučuji. také sestřička je v pohodě...

jsem rád,že mám tu čest a celá moje rodina chodit právě k tomuto zubaři.bydlel jsem v berouně,vystřídal jsem tři zubaře a ani jeden z nich nesahal panu doktorovi Spoustovi ani po kolena.díky Budil

Opravdu nejlepší zubař!!! Moc hodný, milý a žádný sadista! Nikdo se u něj nemusí bát!

je fakt dobrej!!!

nejlepší zubař v ČR

Velmi dobrý, precizní a vše řekne.