Miloš Rund, praktický lékař Jablonec nad Nisou

Praktický lékař

E. Floriánové 12, Jablonec nad Nisou
Praktický lékař pro dospělé

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Vždy ochotný,vše vysvětlí,udělá si čas na pacienta,se sestřičkou správná dvojka

MUDr.Rund je už více jak 30 lét mým praktickým lékařem.Vždy dobře diagnostikuje a včas odešle k odbornému lékaři.Jeho přístup k pacientovi je velmi lidský a profrsionální.Chválím i jeho sestřičku.Jsou dobrý tým.

Je mým osobním lékařem již téměř 40 let, jsem s ním maximálně spokojen. Umí to.

Vstřícné a příjemné jednání s pacientem, důkladné poctivé vyšetření, v případě nutnosti doporučení k odbornému lékaři.

Již dlouhých 33 let je pan doktor Rund mým pozorným,chápajícím a vždy velmi pečlivým lékařem.Je velmi dobrým diagnostikem a po odborné stránce vždy na úrovni. Kvůli němu a jeho výborné sestřičce se vvyplatí tu chvilku počkat.

Citlivý přístup k pacientovi, dobrý diagnostik, vysvětlí nemoc, příčiny a její následky. Sestřička je přímo perfektní, profesionální. Svým vystupováním a přístupem k pacientovi pohladí i na duši. Je to profik na svém místě.

Ochotný a slušný se zájmem léčit.

U pana doktora jsem byla opravdu jen párkrát, vždy byl nepříjemný, nikdy nedošlo k prohlídce, ale pouze k dotazům a psaní do PC. S jakýmkoliv problémem jsem byla odlifrována na vyšetření do nemocnice, vždy jsem si u něj připadala jako simulant (ve stylu jsi mladej máš bejt zdravej). Sestřička je perfektní! Velmi dlouhé čekání!

Výborný a pečlivý lékař.