J.E.Purkyně 652, Litomyšl

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

• neurologie

Umístění: Neurologická ambulance, Litomyšlská nemocnice, tel. 461 655 319 klinické vyšetření

Úžasný pan doktor,šikovný,slušný ,ochotný ,soucitný a hlavně umí a snaží se pomoci. Srdce na pravém místě.Takového lékaře potkat když máte potíže je výhra.Přeji mu hodně zdraví a spokojenosti v praci i v soukromí.

Za mě po letech opravdu lékař,který je nejen sympatický,ale i velmi citlivý,vzdělaný,moderní,chápavý se snahou opravdu pomoci.Pro mě dr.House...nevyhýbá se tomu,od čeho jiní lékaři dávají ruce pryč.

Pan doktor mi pomohl a vyřešil problém který nechtěl vyřešit bývalý obvodak a poslal mě na vyšetření páteře moc doporučuji

Velice milý, empatický lékař, byla jsem v sobotu na pohotovosti, velmi mi pomohl od bolesti. děkuji