Sam. ordinace PL - stomatologa
Sadová 44, Broumov

Po léčbě dr. Pateláka jsem skončila na klinice v Hradci Králové se zánětem ozubice. O zub jsem nakonec přišla, jelikož mě tam dr.Pastelák zapomněl kus nástroje. Nebyl schopný se ani omluvit. Velice arogantní, již nikdy více!

CHODÍM K NĚMU ASI 20 LET ZE ZAČÁTKU VÝBORNÝ VŠE PROBRAL VYSVĚTLIL PORADIL PROSTĚ POHODA ALE ČASEM JAK ZJISTIL ŽE ZUBAŘU JE NEDOSTATEK A LIDÍ NEMAJÍ NA VÝBĚR TAK SE HODNĚ ZMĚNÍL AROGANTNÍ NEPŘÍJEMNEJ NIC NEVYSVĚTLÍ PROSTĚ PROTIVA JAK ŽENSKÁ KDYŽ MÁ MENZES. KDYBY BYL V OKOLÍ NĚKDO VOLNEJ OKAMŽITĚ KONČÍM MUSÍM ALE UZNAT ŽE PRAXI ZVLADÁ V POHODĚ JEN TO CHOVÁNÍ .

Skvělý lékař na svém místě. Poradí pomůže vyslechne a vyléčí. Jedině doporučuji

C

Bez jeho péče bych už byla bez zubů, jako moje rodiče. Chodila jsem na polikliniku, ale péči, jakou mi nabídl tento doktor, tam nenabízejí.

Chodím k němu už mnoho let a jsem naprosto spokojen. Přál bych všem, aby měli tak výborného zubaře, jako já.

Doktor "Vrtačka", vše rozvrtá, aby měl příště zase práci.

Manžel chodí k zubaři u sebe v práci, ale já s dětmi nedám na tohohle doktora dopustit. Na mě i děti je milý a děti vždy dostanou od sestřičky nějaké malé bolestné i když se jim nic nedělá a samy mě uhánějí, kdy tam půjdeme příště.

K panu doktorovi chodí celá naše rodina.Vždycky jsme byli a jsme spokojeni.Děkujeme.

K panovi doktorovi chodím už hodně let a vždy jsem s ním byla a jsem spokojená. Líbí se mi jeho lidský i profesionální přístup. Jsem moc ráda, že k němu mohu chodit

nejlepši stomatolog jakého jsem poznal:)Super :)